Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dopiero 2 rok jeszcze trochę i będzie młody klasyk :wink:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
zmień auto , ileż będziesz jeździł tym złomem:kox:
auta ma niecale 60 tys z tego c:decayed:o wiem wiec troche szkoda sie pozbywac jak auto prawie na dotarciu jest :wink:
Opublikowano

już prawie 65 tyś :naughty: bez podlenku wole zostać przy wiekowym niż kupić parę lat młodszego i kręconego, mam też opcję na Ignisa 2001 z podobnym przebiegiem ale nie dla mnie toto :whistling:

Opublikowano

Szto to takoje Ignis? Brzmi jak jakaś lodówka. :doh: Zostań przy Audicy, tylko nie zakładaj do niej odpustowych ledów itp.

Opublikowano

dziennych na pewno nie założę

Opublikowano

Kwinto jaki koszt tych ledów? i do których lampek wziąłeś?

Opublikowano

biore z dwóch źródeł jeden z allegro

ŻARÓWKA RURKOWA C10W LED SMD 5050 CANBUS BIAŁA 36 (3322916978) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. do tablicy i teraz do bagażnika dokupiłem

a podsufitka od tego http://a4-klub.pl/wnetrze-99/moduly-led-a4-267746/index3.html post # 62

w podsufitce znikł drażniący delikatny problem żarzącej się diody po zamknięciu

---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

DSC_0223.jpg

---------- Post dopisany at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ----------

DSC_0221.jpg

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ----------

jest jeszcze jeden z forum ale do niego trzeba wysyłać i coś przerabia a ja wole pozostać przy ori mocowaniach tak na przyszłość za 2 lata pewnie jakieś jeszcze nowsze sie pojawią

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/oswietlenie-wnetrza-led-przerobka-lampek-praktycznie-a4-a6-267191/

Opublikowano

ja tam nie wiem co ludzie widzą w tych ledach:co:

Opublikowano
ja tam nie wiem co ludzie widzą w tych ledach:co:

ja też :decayed: wszystkie mam normalne, jedynie postojowe z przodu, philips pod xenon, biało niebieskie

Opublikowano
ja tam nie wiem co ludzie widzą w tych ledach:co:

ja też :decayed: wszystkie mam normalne, jedynie postojowe z przodu, philips pod xenon, biało niebieskie

też nie wiem co w tych ledach jest.... ale juz wymieniłem chyba wszysto na coldwhite:grin:

Opublikowano

o gustach sie nie dyskutuje,.

bedzie ktos dziś, wracam z pracy po 20 na dwóch kołach:JC_fan:, przejadę, zobaczę

Opublikowano
ja tam nie wiem co ludzie widzą w tych ledach:co:

u mnie jest jedna lampka w środku na ori żarówce widoczność jak światełko w tunelu,a w bagażniku też się nie przelewa :guma:

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

chyba trzeba wyjść po piwko na sen ...

Opublikowano
  • Autor

wreszcie mam nową zabawkę na 33 urodziny :decayed:

fotki wkrótce :wink:

---------- Post dopisany 15-06-2013 at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2013 at 22:07 ----------

p><p><img src=[/img]

<a  href=r91y.jpg' alt='r91y.jpg'>

Opublikowano
:whistling: szlifierka Jaka moc?
Opublikowano
  • Autor

105

Opublikowano

to wiatr we włosach :wink:

---------- Post dopisany at 00:44 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ----------

BMW... - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu

Opublikowano
wreszcie mam nową zabawkę na 33 urodziny :decayed:

fotki wkrótce :wink:

---------- Post dopisany 15-06-2013 at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2013 at 22:07 ----------

a>

a>

a>

fajna:slina:... chciałbym umiec na takim czyms jezdzic...

Opublikowano
wreszcie mam nową zabawkę na 33 urodziny :decayed:

fotki wkrótce :wink:

O kurde, fajny sprzęcik. :kox:

Opublikowano

Stare audi 920

Coś nowego...

---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ----------

wreszcie mam nową zabawkę na 33 urodziny :decayed:

fotki wkrótce :wink:

---------- Post dopisany 15-06-2013 at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2013 at 22:07 ----------

a>

a>

a>

fajna:slina:... chciałbym umiec na takim czyms jezdzic...

Wywrócił motocykl z koszem

---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:38 ----------

I Can Fly

tylko tak nie jeździj :wink:

Opublikowano
  • Autor

dziś już przez jednego matoła co scinał zakręt, złapałem pobocza na szczęscie szybkośc nie była duża i obyło się bez wywrotki :kwasny:

aha i nie radziłbym się proastować na moto przy 220 km/h :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.