Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzis rano powrót z pracy i na budowę, fotoradary można łapać hehe

Photo0203.jpgPhoto0204.jpg

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wyłapać to najprędzej można mandacik:naughty:

pięknie jest,śmiga ktoś na desce? ja za chwilę ruszam do Bałtowa

Opublikowano

jakoś nie wierzę żeby radiowóz miał czystą blache w takich warunkach, nie dał bym sobie mandatu za to dać,. pozdr

Opublikowano

Zaśnieżona tablica wynika z tego, że za szybko jechałeś.. Więc mandat. :decayed:

Opublikowano

zobaczyć chmure unoszącego sie śniegu we wstecznym lusterku... bezcenne:thumbup1:

Opublikowano
zobaczyć chmure unoszącego sie śniegu we wstecznym lusterku... bezcenne:thumbup1:

też tak dziś myślałem jak jechałem :grin:

Opublikowano

Pany jest awaria..ZNOWU!! Dzisiaj rano wracałem z murowanej wsi zwanej Pionkami i jak mi nie jebnie cos w samochodzie...auto nie ma siły, szarpie, gaśnie, jak dodam gazu chodzi jak bez tłumika... no to mowie za***iście zacząć dzień od jakiegoś "miłego" akcentu.

Macie jakieś pomysły co mogło sie zesrać?:facepalm::facepalm:

Opublikowano
Pany jest awaria..ZNOWU!! Dzisiaj rano wracałem z murowanej wsi zwanej Pionkami i jak mi nie jebnie cos w samochodzie...auto nie ma siły, szarpie, gaśnie, jak dodam gazu chodzi jak bez tłumika... no to mowie za***iście zacząć dzień od jakiegoś "miłego" akcentu.

Macie jakieś pomysły co mogło sie zesrać?:facepalm::facepalm:

:vaglogi:

a tak na powaznie to nie kopci ? nieszczelnosc moze jakas , musisz podpiąć VAGA bo tak to wrozenie z fusów , mogło sie pierdylion rzeczy zj***ć.

Opublikowano

Pierdylion. :grin:

Opublikowano
Pany jest awaria..ZNOWU!! Dzisiaj rano wracałem z murowanej wsi zwanej Pionkami i jak mi nie jebnie cos w samochodzie...auto nie ma siły, szarpie, gaśnie, jak dodam gazu chodzi jak bez tłumika... no to mowie za***iście zacząć dzień od jakiegoś "miłego" akcentu.

Macie jakieś pomysły co mogło sie zesrać?:facepalm::facepalm:

NO i po problemie...wąż od intercoolera spadł - tylko! uff:yeah:... i znowu jest moc:dance:

a tak apropo macie jakis domowy sposób na ten snieg co lezy na osłonie od silnika? jakim cudem go tam tyle:whistling:

Opublikowano

a tak apropo macie jakis domowy sposób na ten snieg co lezy na osłonie od silnika? jakim cudem go tam tyle:whistling:

cofasz autem czy jezdzisz tylko do przodu ?

Opublikowano

na przyszłość zwróć uwagę na spaliny, pewnie jak Ci spadł wąż z IC to był Batory za Tobą heheh

Opublikowano

a tak apropo macie jakis domowy sposób na ten snieg co lezy na osłonie od silnika? jakim cudem go tam tyle:whistling:

cofasz autem czy jezdzisz tylko do przodu ?

no fakt jak wyjezdzam z garazu to tyłem i wczoraj jezdziłem tyłem...

---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ----------

na przyszłość zwróć uwagę na spaliny, pewnie jak Ci spadł wąż z IC to był Batory za Tobą heheh

ciezko było odróznic w lusterku czy to dym z rury czy chmura sniegu:decayed:

Opublikowano

no fakt jak wyjezdzam z garazu to tyłem i wczoraj jezdziłem tyłem...

i zagadka rozwiazana :decayed:

Opublikowano

no fakt jak wyjezdzam z garazu to tyłem i wczoraj jezdziłem tyłem...

i zagadka rozwiazana :decayed:

:hi:...następnym razem dam cos bardziej skomplikowanego:grin:

Opublikowano
na przyszłość zwróć uwagę na spaliny, pewnie jak Ci spadł wąż z IC to był Batory za Tobą heheh

ciezko było odróznic w lusterku czy to dym z rury czy chmura sniegu:decayed:

w Twoim przypadku dym z rury był czarny

Opublikowano
na przyszłość zwróć uwagę na spaliny, pewnie jak Ci spadł wąż z IC to był Batory za Tobą heheh

ciezko było odróznic w lusterku czy to dym z rury czy chmura sniegu:decayed:

w Twoim przypadku dym z rury był czarny

całe szczęscie ze nie biały:facepalm::grin:

Opublikowano

noż k**wa , jak masz wszystko ok to kolor dymu z rury masz biały,szary,błękitny czy jaki tam jeszcze sobie wymyślisz , ale jak Ci zjebało rurę z IC to nie mógł być inny niż czarny, trochę podstaw trza znać posiadając diesla

Opublikowano

Pany, jebie mi z jednej rury na fioletowo, a z drugiej na czerwono. Co to może być? :eusathink:

Opublikowano

u Ciebie to znaczy że na wlałeś opał zamiast pb heheh

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.