Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można zrobić polerkę szyby? Jest ktoś w Radomiu, kto się tym zajmuje? Car-Glass na Polnej tego nie robi.

po co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Są widoczne ślady po starych wycieraczkach. Nie wiem jak nowe wycieraczki będą zgarniać na takiej szybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno byc dobrze na nowych bez polerowania, przedniej szyby sie nie powinno polerować bo to nic nie pomoze a może zaszkodzić, jesli nowe wycieraczki nie pomogą zostaje wymienic szybe :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt przecież ty masz jasny beż

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek:

NOWY ORYG ZESTAW RAMIONA + PIÓRA AERO AUDI A4 B6 (3892665225) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

ewentualnie,, ale ja bym brał aero od B7

NOWE ORYG PIÓRA WYCIERACZEK AUDI A4 B6 01-03r (3892672151) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

odzim:

ORYG USZCZELKA ANTENY VW POLO GOLF BORA PASSAT (3892682440) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do polerowania szyby-używa się do tego tlenku ceru ale to mozolna robota a efekt może nie spełnić oczekiwań ,jak bardzo drażnią te rysy chyba lepiej wymienić szybę:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od niego, ??? które????

Od innego, bo tamtego nie znalazłem. 255zł z przesyłką.

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

Dzięki Kali. Na razie sobie daruję. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek:

NOWY ORYG ZESTAW RAMIONA + PIÓRA AERO AUDI A4 B6 (3892665225) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

ewentualnie,, ale ja bym brał aero od B7

NOWE ORYG PIÓRA WYCIERACZEK AUDI A4 B6 01-03r (3892672151) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

odzim:

ORYG USZCZELKA ANTENY VW POLO GOLF BORA PASSAT (3892682440) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tylko po co mi to, nie cieknie oring jest ok a to on głownie trzyma przed wodą to na zewnatrz to tylko taka atrapa zreszta wlożyłem ja jak trzeba i jest git a jak bym mial kupic to kupil bm calosc VW POLO 1.2 6V 02' ANTENA ANTENKA DACHOWA (3884382846) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. a zreszta mam w garazu taka uszczelke po jakiejs antenie z golfa czy passata ale nie chce mi sie odkrecac anteny zeby ja zalozyc ale dzieki ze pamietałes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez go wczoraj szukałem i nie był aktywny, dzis ma juz wszystko ogłoszone,.

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ----------

no to zdrówko, ja w pracy siedzę,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się pijało do monitora, ale teraz to już nie te czasy. :decayed:

---------- Post dopisany 18-01-2014 at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2014 at 23:49 ----------

Sie ma wuju!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,o piciu do lusterka to słyszałem ale do monitora:kox::kox::kox:

siedzi sie w kilka osób przy jednym temacie np. Radomskie , gada i siup :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,o piciu do lusterka to słyszałem ale do monitora:kox::kox::kox:

siedzi sie w kilka osób przy jednym temacie np. Radomskie , gada i siup :D

Trudno jest się zgrać w realu, więc można kiedyś zrobić taką wirtualną libację. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...