Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomaszu skoro nie pamiętasz to znaczy ze nic nadzwyczajnego :grin: ja pamiętam ze niebieska była:decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moskal, wrzuć jakieś zdjęcia Twojego auta, bo już nie pamiętam jak wygląda. :decayed:

Podjedz na Młodzianowska se oblukac :decayed::grin:

Opublikowano

Moskal, stawiam piwo w przyszłym tygodniu. Musisz tylko dać mi kluczyki. Jak chcesz to możesz siedzieć na prawym fotelu. :naughty:

Opublikowano

znaczy że jak, Moskal za piwo daje się karnąć esą?:wink:

Opublikowano
Moskal, stawiam piwo w przyszłym tygodniu. Musisz tylko dać mi kluczyki. Jak chcesz to możesz siedzieć na prawym fotelu. :naughty:

Tomek tym autem na fotelu kierowcy jezdza dwie osoby : Ja lub moja kobieta i to tylko w przypadku mojego upojenia alkoholowego.Nie sadze zeby to sie miało w przyszłosci zmienic :naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

kupuj

Opublikowano
  • Autor

teraz mam inne wydatki :decayed:

Opublikowano
no pany a ja dziś jechałem tym:

Audi RS 6 Avant Aut. *Navi,Leder,Xenon,Carbon,PDC* als Kombi in Offenbach Main

i się zakochałem :decayed:

To bierz! A ja od Ciebie odkupię! Będę mógł powiedzieć moskalowi, że tym autem jeżdżę tylko ja i moja żona. :naughty:

Opublikowano

Tomku

ale przecież Moskal ma seryjna esę, a nie rezanego diesla z naklejkami S i progami od omegi, w sumie poza naklejkami i zawieszeniem jest seryjne z zewnątrz, nawet fele ma ori od S-ki, no to o co kaman????

z zewnatrz bo Biełun ma bardziej zmienione auto od Moskala,.

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

no pany a ja dziś jechałem tym:

Audi RS 6 Avant Aut. *Navi,Leder,Xenon,Carbon,PDC* als Kombi in Offenbach Main

i się zakochałem :decayed:

jedzie to jakoś,???

to auto ma tylko dwie wady, pierwsze primo, spalanie, a drugie to że nie jest moje,.hehe

Opublikowano
  • Autor

jedzie jedzie dupe urywa :kox::kox::kox:

Opublikowano

mam u siebie S3 2008 2.0 Tfsi 265 Km w serii zrobione na 300km, jak na 3 drzwiowy hot hatch, nawet jedzie, hehe

Opublikowano

przeskurwiel jest ten RS6:kox:

Opublikowano

kopanie to c**j ale dzwięk :slina:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Tomku

ale przecież Moskal ma seryjna esę, a nie rezanego diesla z naklejkami S i progami od omegi, w sumie poza naklejkami i zawieszeniem jest seryjne z zewnątrz, nawet fele ma ori od S-ki, no to o co kaman????

z zewnatrz bo Biełun ma bardziej zmienione auto od Moskala,.

\

Nie wiem co oni sie tak przyjebali :decayed:

Opublikowano

Moskal :polew:

Dobranoc!!!:hi:

Opublikowano

Dzień dobry:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.