Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dwa się zmieszczą, no ewentualnie trzy ale wtedy tylko miejsca na wypicie flaszki na klapie u Jarka zostanie, hehe

swój muszę tez zrobić w tym tygodniu jak tylko Gwerty bixy odeśle,,.alternator już jest, od Krychy

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ----------

no ale co racja to racja, MCM, trochę lat już minęło naszej współpracy, jak się przeprowadzę do siebie zapraszam na gorzołkę:hi::naughty:

zresztą każdy moze przyjechac, pola wokół mnóstwo,. hehe ognisko się zmajstruje,.

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no ale co racja to racja, MCM, trochę lat już minęło naszej współpracy...

to dopiero początek :decayed:

Opublikowano
jak ja podjeżdżam do Robcia to co by nie stało czy leżało :wink: w garażu zawsze wypychamy grata na zewnątrz i wstawiamy moje :decayed: pogódźcie się z tym

Tylko lamusy wjezdzaja do srodka , moja sie mieści ale tylko do przedniego siedzenia :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

bo u Ciebie pewnie tylko przy silnku jest dłubanina więc szkoda dalej się pchać:grin:

Opublikowano

Kudłaty jeszcze nie dociął desek aby mozna było wjechac do srodka :naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
Kudłaty jeszcze nie dociął desek aby mozna było wjechac do srodka :naughty::naughty::naughty::naughty:

na tych deskach polecisz do garażu jak Stoch dzisiaj na nartach:wink:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NqbkvfJLxB4

Opublikowano

Moskal, o jakim Oplu mówisz, pokaż go. A czy myślisz, że jak kupisz E30 to przejdzie badania techniczne bez rezania? I to jeszcze wydmuszka?

Opublikowano

na tych deskach polecisz do garażu jak Stoch dzisiaj na nartach:wink:

Tak na powaznie to moja musi isc na podnosnik , luźna "najprowdopodobniej" podpora wału :wink:

---------- Post dopisany at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:16 ----------

Moskal, o jakim Oplu mówisz, pokaż go. A czy myślisz, że jak kupisz E30 to przejdzie badania techniczne bez rezania? I to jeszcze wydmuszka?

Tomek nie ma czego pokazywać , astraI 1.7TD 1993rok :wink: , dobry dupwóz , kompletnie bezawaryjny tylko rdza juz tak wpierdala nadkola z tyłu że koło lipca wezmie sie za szyby :decayed:

Opublikowano

moskal, a E30 w jakich pieniądzach chcesz kupić?

Opublikowano

nie wiem :decayed:

Opublikowano

pier**l E30 , poszukaj sobie 80 coupe w Q

Opublikowano

Dobry plan :)

Opublikowano
nie wiem :decayed:

Jeśli za cenę tego Opla to zapomnij o dobrej E30. :wink:

Opublikowano

no nie kupi za tysiaka E30? hehe

Opublikowano
nie wiem :decayed:

Jeśli za cenę tego Opla to zapomnij o dobrej E30. :wink:

:facepalm:

---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------

Opel jest bezcenny , najchętniej kupiłbym zdrową bude i przełozył silnik :wink:

Opublikowano

Chyba ciężko będzie znaleźć zdrową budę . Wczoraj widziałem omegę A , buda bez grama rdzy,aż oko się cieszyło bo mało już jest tych aut w tak ładnym stanie

Opublikowano
Chyba ciężko będzie znaleźć zdrową budę . Wczoraj widziałem omegę A , buda bez grama rdzy,aż oko się cieszyło bo mało już jest tych aut w tak ładnym stanie

Ty , no mi w tej astrze przez prawie 3 lata (100kk km+) pekła linka od sprzegła , klekł alternator i 2x plecionka sie rozleciała. A tak to tylko wymieniam olej i smigam. Silnik Isuzu nie do zajebania , chodzi na wszystkim , jak była promocja w biedrze na olej 3l-9,99pln to 3 zbiorniki wyjezdziłem na nim :grin::naughty:

Opublikowano

Znam te auta Moskalu więc Ci wierzę, jedyna bolączką są blachy

---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ----------

Moskal ,zaczekaj, sprowadzisz sobie z USA jakiegoś zapierdalacza jak dobrze pójdzie to bez cła - Ekspert o zniesieniu cła na amerykańskie produkty - Biznes w INTERIA.PL

Opublikowano

1. Czy odgrzybiając klimę pozbędę się przykrego zapachu z nawiewów?

2. Co daje ozonowanie? Czy warto to robić?

Opublikowano

jak Ci jebie z nawiewów to przede wszystkim odgrzybianie i wymiana filtra kabinowego, nie ma żartów tym bardziej jak jeździsz z dziećmi. Ozonowanie ponoć też daje radę, ja odgrzybiałem u fachowca, dostał się do parownika, wpuścił jakiś preparat w układ i smród minał,warto zrobić to teraz przed wiosną,nie ma kolejek u fachmanów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.