Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurcze fajna ta koza :/

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeszcze musicie komisji dać się karnąć "po wybojach" hehhe

Opublikowano

Ta kózka to quattro oczywizna??

Opublikowano

wiesz ze Twoje placki pod względem wygody z moimi Recaro nie maja szans ?? :naughty::naughty::naughty:

Akurat fotele to masz fajne. :wink:

---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ----------

Moskal, dawaj to zdjęcie!

Opublikowano

image.jpg:kox:

s4a.jpg

---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ----------

familia.jpg pomysłowy Dobromir:wink:

Opublikowano
Ta kózka to quattro oczywizna??

Jasne. :wink:

Moskal, widziałem tego niskopodłogowca. Michą po piasku. :naughty:

Malowałeś zderzak? :decayed:

Opublikowano
image.jpg
Opublikowano

Już wiem co mi w niej nie pasuje. Masz czarne lampy?

PS. Wolę taką wysokość. :wink:

Audi-S4-Avant_B5-1.jpg

Opublikowano

mam czarne , podobnie jak grill i znaczek z tyłu :naughty:

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

Podobno główny konstruktor S4 do dzis nie moze przebolec ze wypuścił z tasmy taka koze :naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
mam czarne , podobnie jak grill i znaczek z tyłu :naughty:

A lusterka masz oryginalne? Zdaje się, że w każdej eSie były srebrne? :eusathink:

Naprawdę chciałbym przekonać się do Twojego niskopodłogowca, ale nie pasują mi te detale - czarny grill, czarne lampy i kierunki, białe naklejki. Poza tym jak dla mnie to za nisko. Wygląda jakby potrafiła tylko "leżeć i pachnieć". :wink:

Zaraz wrzucę swoją kozę.

Opublikowano

Lusterka srebrne cvhyba były opcjonalnie , zreszta srebrne wygladają przy niebieskim z d*py. Na wiosne i tak beda białe :naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

w przednie nadkole to mozna gumofilca wsadzic :kox::kox::kox:

Opublikowano

To moja brudna, niepozorna kózka. Może i nie wygląda rasowo, ale daje przyjemność z jazdy po każdej nawierzchni. :wink:

234.jpg

Jeśli już miałbym zmieniać sprężyny to tylko po to, żeby auto nie wyglądało na wygniecione, więc albo tył lekko do góry, albo przód w dół.

---------- Post dopisany at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

Lusterka srebrne cvhyba były opcjonalnie , zreszta srebrne wygladają przy niebieskim z d*py. Na wiosne i tak beda białe :naughty::naughty::naughty::naughty:

Srebrne z d*py? A białe to nie? :facepalm: No tak, zgrają się z naklejkami. :decayed:

A tak poważnie.. nie rób tego!

Opublikowano

Biełe beda pasowały do białego felunku :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
Biełe beda pasowały do białego felunku :grin::grin::grin::grin:

Szykujesz auto na tor?

Opublikowano
Biełe beda pasowały do białego felunku :grin::grin::grin::grin:

Szykujesz auto na tor?

A to auta z bialymi felami jezdza tylko po torze ?? :naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
Biełe beda pasowały do białego felunku :grin::grin::grin::grin:

Szykujesz auto na tor?

A to auta z bialymi felami jezdza tylko po torze ?? :naughty::naughty::naughty::naughty:

A c**j, nie dogadamy się. :grin:

Opublikowano

Ale ładna koza :)

Opublikowano

Przyznaję, że zmiana kół i lekkie obniżenie by pasowało, ale:

  1. Kupiłem auto tylko na zimę. Do wiosny zamierzam zmienić.
  2. To auto robi za służbówkę.

Tyle w temacie kóz. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.