Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakochałem się w Quattro, ale nie w samochodzie. :wink: Takie auto póki co jest mi zbędne.

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Zakochałem się w Quattro, ale nie w samochodzie. :wink: Takie auto póki co jest mi zbędne.

ile chla ?? 15 ?

Opublikowano

15 to chyba przy ciągłym pałowaniu. Przy normalnej jeździe po mieście to około 12, a w trasie 9. Nie sprzedaję ze względu na spalanie, tylko dlatego, że mam inny samochód.

Opublikowano

skora brudna, radio nie ori:thumbdown:

:wink:

Opublikowano

To auto jest idealne pod swapa , zmienic silnik , środek i jest bajka.Tomek nie szkoda Ci ? :decayed:

Opublikowano
skora brudna, radio nie ori:thumbdown:

:wink:

Skórka faktycznie brudna, ale teraz jest zbyt zimno, żeby prać. Radio takie było.

Opublikowano

to szukaj concerta i montuj,całkiem inaczej będzie deska wyglądała:naughty:

Opublikowano

na battalionie pytaj o te radia , na bank ktos ma

Opublikowano

Zamierzam to auto sprzedać, dlatego doprowadzenie detali do porządku zostawiam nowemu właścicielowi. :wink:

Opublikowano

ale widzę że pełen bak oddajesz:)

Opublikowano
ale widzę że pełen bak oddajesz:)

Jak ktoś przyjedzie dzisiaj to będzie z pełnym bakiem. Na pranie tapicerki też będę musiał opuścić. :wink:

Opublikowano

1800451_708072872557452_905517906_n.jpg

Serdecznie Zapraszamy na spota w socho :) Spotykamy się na obi :) Zapraszamy wszystkich znajomych z grupy VAG czyli (AUDI Seat VW Skoda) mamy nadzieje że przybędziecie :) Pozdro Bajo :)

Opublikowano
ale widzę że pełen bak oddajesz:)

Jak ktoś przyjedzie dzisiaj to będzie z pełnym bakiem. Na pranie tapicerki też będę musiał opuścić. :wink:

konieczne, chociaż nie wiem czy nie lepiej było by tą skórę wyczyścić wcześniej bo już na fotach nie wygląda to zbyt dobrze

Opublikowano

konieczne, chociaż nie wiem czy nie lepiej było by tą skórę wyczyścić wcześniej bo już na fotach nie wygląda to zbyt dobrze

Aż tak się rzuca w oczy? :kwasny: Wiem, że jest brudna, ale nic nie zrobię. Za zimno na pranie. Z resztą - jak się auto teraz nie sprzeda to na wiosnę odpisuję brykę, zmienię sprężyny, koła i silnik na ten od moskala. :decayed::decayed:

Opublikowano
Z resztą - jak się auto teraz nie sprzeda to na wiosnę odpisuję brykę, zmienię sprężyny, koła i silnik na ten od moskala. :decayed::decayed:

czekamy :)

---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ----------

1779119_611400135579947_1544212598_n.jpg

zrób tak jak na fotce i utnij wszelkie zaczepki :)

Opublikowano

będzie stał i wyglądał:)

Opublikowano
będzie stał i wyglądał:)

Nie stać mnie na to. :doh:

Opublikowano

zobacz , Moskal ma esę a jeździ astrą :)

Opublikowano
zobacz , Moskal ma esę a jeździ astrą :)

Jeśli mam się porównywać do Moskala to ta moja Audica robi właśnie za taką Astrę. A czy widziałeś, żeby Moskal glebował Astrę? :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.