Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jarek, no proszę cie, rozmawoaliśmy o tym gościu !!!

kolego głowicę masz juz wymontowaną, czy chcesz żeby demontowac i składać???

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale ten koles mi naprawiał a kto inny mi składał Roberciku:wink: my gadaliśmy o tym co to poskładał do kupy... czyt."do d*py"

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

nękaj mi jutro tego gości od budzika... (tak myślałem ze nie zadzwoni)

Opublikowano
ja wiem ze to starszy dziadek jest i ze w zwoleniu... nie widziałem go na oczy bo mi kolega głowice do niego zawoził i on podobno od lat to robi...
Opublikowano
  • Autor

powiem tak gość stara szkoła i robi robotę jak trzeba :thumbup1:, a nie odpierdala maniany jak ci "dzisiejsi" :doh:

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

sezon ruszył :decayed:

out.php?t=753319_zdja-cie0661.jpg

Opublikowano

MCM zabrałeś moto do Niemcowni, ???

---------- Post dopisany at 00:33 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ----------

auto szlif jest w RAdomiu na ul Koziej, odchodzi ona od Topielnej, też ich polecam,.

Opublikowano
  • Autor
MCM zabrałeś moto do Niemcowni, ???

nie, do poniedziałku jestem w PL :decayed:

Opublikowano

Panowie kolega ostatnio zaostawił mi na obsługe taką oto ikone motoryzacji"

carrera S 3.8 385PS, powiem wam że dwa dni ja testowałem, żal było sie rozstawać:kox:

10032014741.jpg10032014742.jpg

10032014743.jpg

Opublikowano

Jak to mówią - ostatnie prawdziwe Porsche.

Opublikowano

fju fju fju :kox::kox:

Opublikowano
  • Autor
Panowie kolega ostatnio zaostawił mi na obsługe taką oto ikone motoryzacji"

carrera S 3.8 385PS, powiem wam że dwa dni ja testowałem, żal było sie rozstawać:kox:

http://s30.postimg.org/4lyvmjz5p/10032014741.jpghttp://s8.postimg.org/gbm2xme29/10032014742.jpg

http://s30.postimg.org/3osgdonnh/10032014743.jpg

i nie zadzwoniłeś :wallbash::kox:

Opublikowano

dzisiaj na Warszawskiej jakis chłop upalał białe RS6 na szwajcarskich tablicach , ale to k**wa ryczy:kox:

Opublikowano
dzisiaj na Warszawskiej jakis chłop upalał białe RS6 na szwajcarskich tablicach , ale to k**wa ryczy:kox:

lepiej niż ryczącą zadbana 40 stka?

Opublikowano
dzisiaj na Warszawskiej jakis chłop upalał białe RS6 na szwajcarskich tablicach , ale to k**wa ryczy:kox:

lepiej niż ryczącą zadbana 40 stka?

nie no, bez przesady :wink:

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

Moskal , wozisz się jak jakiś gangsta po Radomiu tą swoją mega zglebioną esą , okulary , te sprawy ,namierzyłem Cię ok. 10-ej na 1905 r :wink:

Opublikowano

Moskal , wozisz się jak jakiś gangsta po Radomiu tą swoją mega zglebioną esą , okulary , te sprawy ,namierzyłem Cię ok. 10-ej na 1905 r :wink:

no co ty ?? ja gangsta ? toc ja pionek :decayed: zawsze jezdze w okularach bo mam swiatłowstręt i mnie nawet chmury rażą :naughty::naughty::naughty:

Byłem po linke do sprzęgła bo mi jebła :decayed:

Opublikowano

Ty,no właśnie mówię do koleżanki, deszcz, chmury a Moskal w sunglasach popierdala :kox:

Opublikowano
Ty,no właśnie mówię do koleżanki, deszcz, chmury a Moskal w sunglasach popierdala :kox:

Do koleżanki mówisz? :naughty: A żona wie? :decayed:

Opublikowano

Wie, ba- nawet się znają :wink:

Opublikowano
Ty,no właśnie mówię do koleżanki, deszcz, chmury a Moskal w sunglasach popierdala :kox:

A powiedz mi tak szczerze , jak sie z boku patrzy to jest w miare nisko ?? :naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

nisko w chooj :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.