Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u szmita srednio polecam woda sodowa dobiła do głowy, niestety,

niestety również tylko on w okolicy ma maszyne do sprawdzania pompwtrysków poza silnikiem,.

zresztą kolega ma PD więc nie ma co porównywac z VP, może być wiele niedomagań, od pompy wstepnej w baku, pompa tandemowa na silniku, uszczelnienie pompek, czujniki temp, wiazka pompek i czujnika połozenia wałka itd

może ustawienie pompek na wałku, może sam wałek jest zużyty itd,.

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
u szmita srednio polecam woda sodowa dobiła do głowy, niestety,

niestety również tylko on w okolicy ma maszyne do sprawdzania pompwtrysków poza silnikiem

być może.... dawno tam nic nie robilem.... ale 2 naprawy zrobił dobrze bo jeździ do dziś....
Opublikowano

:hi:

Jak_To_Poniedzialek.jpg

Opublikowano

Sie ma, co tu tak cicho? Moskal wyjechał z miasta, czy wziął się za robotę? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zlot był więc pewnie Moskalito pojechał :decayed:

Opublikowano

Dopiero dzis doszedłem do siebie....

Opublikowano

Moja G. dostała fakturę z Plusa. :doh:

image.jpg

Opublikowano
  • Autor

ciekawe są te faktury, ja też dostałem kiedyś też z plusa na 0,00 zł

a papier i wysłanie pewnie ich coś kosztuje :facepalm:

Opublikowano

nakładki progowe prawie "s line" :facepalm:

DSC_3794.jpg

Opublikowano

Dostrzegłem ładne B5 w Piątek, o ile pamiętam WR 944N ktoś z forum? :P

Opublikowano
Dostrzegłem ładne B5 w Piątek, o ile pamiętam WR 944N ktoś z forum? :P

jaki kolor?

pod basenem orka samochodówki też stoi w ładnym niebieskim kolorku b 5

Opublikowano
nakładki progowe prawie "s line" :facepalm:

http://s16.postimg.org/5rgz267e9/DSC_3794.jpg

kupiłes ?

ładnie się prezentują na tle młotków i siekier:grin:

Moskal , dojechała esa w góry? zderzaki i inne bajery nie odleciały? opaliłeś się:cool::cool::cool:

Opublikowano

Moskal , dojechała esa w góry? zderzaki i inne bajery nie odleciały? opaliłeś się:cool::cool::cool:

ad.1 jechalismy kołka furą

ad.2 opaliłem

Opublikowano

czyli jednak esa nie jest pewną furą na dalsze wypady :decayed:

Opublikowano
czyli jednak esa nie jest pewną furą na dalsze wypady :decayed:

ja juz byłem 2 lata temu swoim , ani k**wa w sobote wypic ani nic :decayed:

Opublikowano
czyli jednak esa nie jest pewną furą na dalsze wypady :decayed:

ja juz byłem 2 lata temu swoim , ani k**wa w sobote wypic ani nic :decayed:

zwłaszcza to drugie "nic" :decayed:

Opublikowano
czyli jednak esa nie jest pewną furą na dalsze wypady :decayed:

ja juz byłem 2 lata temu swoim , ani k**wa w sobote wypic ani nic :decayed:

zwłaszcza to drugie "nic" :decayed:

tego akurat było do oporu , koles nam przywiózł "20" , skopcilismy połowe zlotu w piatek , polowe w sobote od rana do poznej nocy i jeszcze została dobra dycha :grin::grin::grin:

Opublikowano

czyli zlot zaliczasz do udanych ? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.