Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DSC_3878.jpg

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ----------

Kwinto az się prosi o mleczkowanie i woskowanie:grin: sama myjka cisnieniowa nie wystarczy:jerk:

zgadza się tak naprawdę to auto nie miało polerki od nowości chyba się skusze w tym roku, a u mnie obecnie klasyka myjka po 22 i po ciemku wycieranie:whistling:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wymleczkował bys i już by było inaczej... a polerka fakt by się przydała

Opublikowano

mleczko to sobie do kawy dolej a nie na auto:naughty:

Opublikowano

kawy nie pije... ale do herbaty czemu nie.. na samochód też wskazane

Opublikowano

te wszystkie mleczka to o h..j potłuc, do pierwszego mycia, tani trick lakierników, odbierasz auto to jest super, umyjesz i czar prysł, lepiej doinwestować pare PLNów i kupić konkretny zestaw

Opublikowano

ta już przerabiałem tańszymi kosmetykami 2 - 3 mycia i po efekcie :wink:

Opublikowano

no wiadomo ze mleczko nie jest jakims cudem techniki ale najprostszy i najtanszy sposób żeby auto jakos wyglądało... nawet jak ma być to 1 czy 2 dni

Opublikowano

jak lubisz jebać przy aucie co 2-gi dzień żeby jakoś wyglądało to czemu nie :facepalm:

---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

i najtańszy sposób to na pewno nie jest :naughty:

Opublikowano

O jakim wy k**wa mleczku mówicie ? Co to jest ?

Opublikowano

mleczko, wosk, glinka jak zwał tak zwał,.

może pastę tempo???? hehe ja mam srebrny, problemów brak,.

Opublikowano

srebrny kolor to dwa razy w roku się myje :kox:

Opublikowano
mleczko, wosk, glinka jak zwał tak zwał,.

Glinka ??? :kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:

siemano :wink:

Opublikowano
mleczko, wosk, glinka jak zwał tak zwał,.

Glinka ??? :kox::kox::kox:

nie glinkowałeś nigdy swojej esy?

zajrzyj czasami o działu detailing a nie tylko na batalionie siedzisz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kogo niosło dziś przy rondzie kozienickim, szary sedan WRA ... B6 z klubowymi ramkami ?

Opublikowano

MCM witamy w pobliżu, na moto pogody brak niestety,

Opublikowano
mleczko, wosk, glinka jak zwał tak zwał,.

Glinka ??? :kox::kox::kox:

nie glinkowałeś nigdy swojej esy?

zajrzyj czasami o działu detailing a nie tylko na batalionie siedzisz :decayed:

niee , dziwi mnie stawianie przez kudłacza "mleczka" obok glinki :grin:

Opublikowano

mleczka też są rózne, nabłyszczające dla handlarzy, lekko scierne itd, pasta tempo swego czasu na lakiery renowacyjne''polskie'' w polonezach też dawała radę, kiedys był komendant, nie było g3, teraz sa nowe srodki bez użycia wody itd,.

dawno temu jak sie umalowało tak musiało być, nie było czym polerować, polerka kosztowała krocie, miałem wiertarkę i nasadkę,

taraz w wiekszości aut malowanych wychodzi sie z założenia że sie wypoleruje, mało jest fachowców gdzie lakier po nałożeniu wyglada właściwie i mozna nawet bez polerki użytkować, choćby po to żeby dosechł i ewentualnie osiadł,.

inne srodki też uzywa się do polerki lakieru starego żeby przywrócić mu blask, i nowego żeby usunać defekty,.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.