Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jest mi to obojętne który miesiąc ważne by coś zorganizować

Opublikowano

Panowie sprzedam lewą stone panelu plastikowego do B6 przy ktorym są zamontowane przyciski od szyb. Nr części 8E1867171B 7PE, 50 zł w razie co pisac wożę ją w bagażniku. :decayed: a oczywiscie nówka z serwisu.

Opublikowano

Jak tam pany ze spocikiem w piątek, jak by była pogoda podjechałbym dwukółką, bo auto mi żona zabiera :decayed:

To dobre jest. Ja mogę przyjechać!

Opublikowano

jak ktoś chce furę przerysować czy coś to do centrum się wbijac, zmienili organizację ruchu, ludziska na pamięć jeżdżą i sami się proszą :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jak tam pany ze spocikiem w piątek, jak by była pogoda podjechałbym dwukółką, bo auto mi żona zabiera :decayed:

To dobre jest. Ja mogę przyjechać!

pogoda się zapowiada więc chyba się pojawię :decayed:

Opublikowano
jak ktoś chce furę przerysować czy coś to do centrum się wbijac, zmienili organizację ruchu, ludziska na pamięć jeżdżą i sami się proszą :naughty:

No słyszałem o tym. Czyli co, teraz wszystkie krzyżówki są równorzędne?

Co do strefy Tempo 30 - jestem za. W centrum ruch samochodów powinien być uspokajany na rzecz pieszych.

Opublikowano

Nie wszystkie, ale większość w rejonie Witolda,Kilińskiego,Focha są równorzędne, dodatkowo Focha jest teraz jednokierunkowa. Co do tempo 30 , tam i tak tyle się jeździło wiec nie wiem o co halo :wink:

Opublikowano

Poczekajcie tylko jak rozjebiemy Struga , Curie , Niedziałkowskiego , Miłą i Czystą :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

dopiero się będą na Was chu.e sypały:grin::grin:

Opublikowano
dopiero się będą na Was chu.e sypały:grin::grin:

Na mnie nie :D Podwykonawcy zbieraja cięgi :naughty:

Opublikowano
jak ktoś chce furę przerysować czy coś to do centrum się wbijac, zmienili organizację ruchu, ludziska na pamięć jeżdżą i sami się proszą :naughty:

No słyszałem o tym. Czyli co, teraz wszystkie krzyżówki są równorzędne?

Co do strefy Tempo 30 - jestem za. W centrum ruch samochodów powinien być uspokajany na rzecz pieszych.

na witolda nie jeden dzwona zaliczy Radom: [WIDEO] Strefa Tempo 30 w centrum Radomia spowodowała... komunikacyjny chaos (zdjęcia) - Strefa Tempo 30 w centrum Radomia - 16 kwietnia 2014 - zdjęcie nr 1

---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

DSC_3868.jpgtaka sytuacja CB na masce:whistling:

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ----------

Nie pokazuj f*ck you kierowcy TIR-a - Adrenaline Motorsport ale sie zmazał :grin:

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

można? W Holandii oddano do użytku pierwszy odcinek świecącej autostrady - Adrenaline Motorsport

Opublikowano

bedzie ktos dziś, wracam z roboty 19.30 moge na minute pokazać się,.???

mokom zadzwon w wolnej chwili,.

Opublikowano
  • Autor

ja chyba podjade

Opublikowano

Ja też będę.

---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

Poczekajcie tylko jak rozjebiemy Struga , Curie , Niedziałkowskiego , Miłą i Czystą :grin::grin::grin::grin:

O maasz.. :decayed:

A co ze Struga i Curie będzie robione?

Opublikowano

A co ze Struga i Curie będzierobione?

DEMOLKA :grin:

W ogóle to zauwazyłem w Radomiu dziwną przypadłość.Mieszkańcy lub moze inaczej , władze nie lubia nowego asfaltu , każą go pruć :grin:

Opublikowano

Moskal , ale to nie tylko w Radomiu tak jest , najpierw sie kładzie nowy asfalt po to by za rok czy dwa przypomniec sobie że trzeba kanalize albo coś innego zrobić i się pruje od nowa, ot taki pojebany kraj:facepalm:

Opublikowano

zawsze się nad tym zastanawiałem czy nie lepiej zrobić rury i studzienki w chodniku lub pasie zieleni żeby w wypadku awarii nie ryc asfaltu,.???

widziałem tak w Niemczech w niektórych miastach, w UK też.

Opublikowano
  • Autor

zaraz wyjeżdżam, mam jeszcze kurs do Białobrzeg, ale powinienem być koło 19.30 :naughty:

Opublikowano

będe,.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.