Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

a co z klapa tzn rejestracja ta dorabiana ? założyć jakoś ta normalna wygiąć czy coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

co do rejestracji to lepiej weź starą podegnij .... Ps. angliki jedziesz przyprowadzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Brakuje jeszcze parę osób do zrealizowania zamówienia, ktoś coś ? :naughty: Polary są na prawdę fajne :jerk:

http://a4-klub.pl/bluzy-polary-116/polar-klubowy-zapisy-325129/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dajcie kogoś kto dobrze wystroi mapę gazu

Kudłatego sie pytaj , on mi kiedys opowiadal o jakims typie z Radomia ktory ogarnia temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka scena od znajomego handlarza: " sprzedałem mercedesa na drugi dzień dzwoni baba i z żalem miał być diesel a na klapie jest BENZyna" :facepalm:

---------- Post dopisany 07-05-2014 at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2014 at 23:19 ----------

Robert pamiętasz o mnie?:jerk:

nie pamięta jak i ja o nim :wink:

suma.jpg

---------- Post dopisany 09-05-2014 at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2014 at 23:43 ----------

w tym Bałtowie może byc ciekawie :

Klub ADHD MOTO KLUB zaprasza Wszystkich miłośników motoryzacji bez względu na wiek, płeć czy markę samochodu na III już oficjalny zlot pt. "Rozpoczęcie sezonu". Impreza odbędzie się 18 Maja (niedziela) o godzinie 11 w malowniczym Bałtowie. Miejsce większości znane z cyklu wielu organizowanych tam imprez. Po udanych zlotach w tamtym roku, postanowiliśmy nie odpuszczać a działać mocno dalej. Bawić będziemy się w samym centrum kompleksu turystycznego JuraPark, a mianowicie na głównym boisku przy Okręglicy, murawa jest idealnie równa, dookoła kilka zbiorników wodnych, piękna przyroda, plac pomieści spokojnie ponad 200 aut. Będzie udostępniona dla Nas cała gastronomia łącznie z zapleczem alkoholowym. Również na scenie na pewno nie zabraknie dobrego nagłośnienia oraz dj'ów. Ten dzień również jak poprzednim razem rozpoczniemy spotkaniem na ZOZ-ie w Ostrowcu Świętokrzyskim o godzinie 10. Stamtąd wszyscy przejedziemy do Bałtowa gdzie będzie na Was czekać wiele atrakcji i dobra atmosfera. Pasja, zamiłowanie i dobra zabawa...to wszystko można spotkać w jednym miejscu :) Planujemy przeprowadzić liczne konkursy a dla najlepszych przewidujemy ciekawe nagrody. Wjazd na imprezę kosztować będzie 15zł, niezależnie od ilości osób w aucie. Każdy na wjeździe dostanie teczkę a w niej naklejkę zlotową, gadżet klubowy oraz różne rabaty,ulotki od naszych partnerów imprezy.

Liczymy na dobrą frekwencję i udaną zabawę. Musisz tam być! :)

Firmy/osoby chętne do współpracy prosimy o kontakt.

Prosimy Wszystkich o zapraszanie swoich znajomych do wydarzenia oraz rozsyłanie informacji po forach motoryzacyjnych.

---------- Post dopisany at 00:23 ---------- Poprzedni post napisany at 00:22 ----------

https://www.facebook.com/events/221377178058941/239752276221431/?notif_t=plan_mall_activity

---------- Post dopisany 10-05-2014 at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2014 at 00:23 ----------

Robercik jak chcesz to mogę ci ogarnąć temat w poniedziałek około 20 bo będę wracał z klamotami :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł jeszcze fug niema, jak bedą dam znac,.

nie sprawdzałes cegły???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na dniach jedzie do Wawy? Potrzebuję się zabrać w jedną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, z innej beczki pytanie,

jakie macie telewizory u siebie, jakies opinie o nich, zastanawiam sie nad 40-42 cale do salonu,.???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaka powierzchnia tego salonu, 42" może być za mały :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam sony bravia 47" (wifi, usb inne szmery bajery ) polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm cena???

kali do tv od kanapy ze 4 metry, salon 6x6

wiem wiem 50'', ale takiej kasy na tv niemam a uchwyt muszę juz mocowac,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert ja mam Panasonica i jestem zadowolony. Powiem tak 47cali to dobra opcja i poszukaj gdzie dają 5 lat gwarancji w cenie. Jak ja kupowałem to Panasonic i Sony dawali ale na Sony nie miałem kasy :) a szmerów bajerów to teraz wszędzie napchane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 2 Samsungi

1. Samsung 40" ue40d5000 d*py nie urywa... ale to pewnie ze ma już 3 lata i widziałem już kosmiczne wynalazki

2. Samsung 32" ue32es6340 bardzo ładny .. naprawdę miło popatrzeć... polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...