Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Mieliśmy MISTRZA ŚWIATA w paralotniarstwie, ale ze 3 tygodnie temu zdarzył się wypadek śmiertelny. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Miałeś jechać bałaganie... zmiana planów?

a kto Ci mowił ze ja miałem jechać ? :kox: Mnie nie bawia takie zloty jak ten w Ostrowie , pojade sie furami jarac ?? dla mnie istnieje jeden zlot INTEGRACYJNY , mianowicie Bukowina Tatrzańska :grin:

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

Mieliśmy MISTRZA ŚWIATA w paralotniarstwie, ale ze 3 tygodnie temu zdarzył się wypadek śmiertelny. :kwasny:

no szkoda chłopa ale tu nie ma co porownywać , na paralotni nie polatam a w piłkarzyki z MŚ sobie popykałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś jechać bałaganie... zmiana planów?

a kto Ci mowił ze ja miałem jechać ? :kox: Mnie nie bawia takie zloty jak ten w Ostrowie , pojade sie furami jarac ?? dla mnie istnieje jeden zlot INTEGRACYJNY , mianowicie Bukowina Tatrzańska :grin:

na wieśbuku wyrażałeś cheć wyjazdu ..dobrze widziałem i dlatego pytam:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierdoilone niemce :wallbash::wallbash::wallbash: znowu się wyspać nie dadzą, żeby chociaż h.uje w finale przegrali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierdoilone niemce :wallbash::wallbash::wallbash: znowu się wyspać nie dadzą, żeby chociaż h.uje w finale przegrali

Na forum to kozak jesteś, a na ulicy to pewnie sam dmuchasz w wuwuzelę dla niepoznaki. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehhehe:grin:

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

Kudłaty PW miałeś wysłąć:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierdoilone niemce :wallbash::wallbash::wallbash: znowu się wyspać nie dadzą, żeby chociaż h.uje w finale przegrali

Na forum to kozak jesteś, a na ulicy to pewnie sam dmuchasz w wuwuzelę dla niepoznaki. :decayed:

taa wczoraj jedną skonfiskowałem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal, ile płacisz za wynajem mieszkania i jaki masz metraż?

Mam dla Ciebie lepsze! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal, ile płacisz za wynajem mieszkania i jaki masz metraż?

Mam dla Ciebie lepsze! :naughty:

siema.

Słuchaj płace ,tzn firma płaci 1050 czynszu + media , srednio na miesiąc wychodzi 1300-1350pln. Metrazu nie znam ale sa dwa pokoje , kuchnia , lazienka , przedpokój - normalne komunistyczne mieszkanie.

Jesli masz jakies mieszkanie to podeslij mi na PW co i jak to sie zastanowie. tu na Limanowskiego mi odpowiada bo jest wszedzie blisko , no i druga sprawa to wyprowadzając sie z aktualnego musiałbym je posprzątac a prawde mowiąc od listopada zeszłego roku tylko raz tam były odkurzane "dywany" :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) no i druga sprawa to wyprowadzając sie z aktualnego musiałbym je posprzątac a prawde mowiąc od listopada zeszłego roku tylko raz tam były odkurzane "dywany" :grin::grin:

Wiesz co, chyba jednak nie mamy o czym gadać... :whistling::decayed:

Myślałem nad tym, żeby puścić na wynajem swoje mieszkanie, ale wolę to wynająć komuś, kto odkurzy tam chociaż raz na 2 tygodnie. :decayed: Mam 54m2 z windą i stanowiskiem w garażu. Cena, jaka mnie interesuje sporo przewyższa tę, którą płaci Twoja firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad tym, żeby puścić na wynajem swoje mieszkanie, ...

A ty gdzie sie znowu przenosisz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad tym, żeby puścić na wynajem swoje mieszkanie, ...

A ty gdzie sie znowu przenosisz :decayed:

W Bieszczady do wilków...

Nie, żartuję. Planujemy przenieść się do większego mieszkania, żeby była większa motywacja do powiększania rodziny. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...