Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Siku

:decayed:

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

SIKU - sklep z zabawkami, modele, samochody, traktory, kombajny, autobusy

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

moje chłopaki mają chyba cale wiadro tego :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mcm, a w jakim wieku przerzucili się na normalne klocki lego? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ok 4-5 lat juz cos ukladali :decayed:

Opublikowano

Olek jest na etapie Duplo. Układamy wieże do sufitu.

Opublikowano
DSC_4819.jpgspot marki na GSie oczywiście tak strzeliłem fote że mojego uciąłem:facepalm:
Opublikowano

Oprócz Matchboxów było jeszcze Burago :wink:

Opublikowano
Oprócz Matchboxów było jeszcze Burago :wink:

No tak, ale Burago to wyższa półka. Poza tym oni nie robili resoraków, tylko większe modele. :wink:

Opublikowano

robili również resoraki, posiadam ładny zestawik :wink:

Opublikowano

Marcin, a na jakim rowerze uczyłeś chłopaków jeździć? Na tradycyjnym z bocznymi kółkami, czy na biegowym? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

na biegowych i tradycyjnych jeździli, ale pierwszy był trójkołowiec

na biegowym dzieciaki szybciej równowagę łapią

Opublikowano
na biegowych i tradycyjnych jeździli, ale pierwszy był trójkołowiec

na biegowym dzieciaki szybciej równowagę łapią

Po ile mieli lat, jak uczyli się na biegowym?

Opublikowano
na biegowych i tradycyjnych jeździli, ale pierwszy był trójkołowiec

na biegowym dzieciaki szybciej równowagę łapią

Po ile mieli lat, jak uczyli się na biegowym?

a co ma wiek do tego ?

Opublikowano

a co ma wiek do tego ?

Pytam orientacyjnie, bo nie wiem czy jest sens kupować rower biegowy dwulatkowi...

Opublikowano

a co ma wiek do tego ?

Pytam orientacyjnie, bo nie wiem czy jest sens kupować rower biegowy dwulatkowi...

jest sens , śmiało kupuj :wink: moja córa co prawda biegowego nie używała , jezdziła 2lata rowerkiem z bocznymi kółkami , w zeszłym roku w jedna sobote zdjąlem jej boczne kółka , troche przy niej pobiegalem i po dwoch godzinach smigała bez kółek :naughty:

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------

knajpa "archiwum" , co to jest ? dobry lokal czy c**jnia ?

Opublikowano
  • Autor

mój najmłodszy ma dwa lata i popierdziela na biegowym aż miło :wink:

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

out.php?i=850625_30072014185.jpg

:decayed:

Opublikowano

knajpa "archiwum" , co to jest ? dobry lokal czy c**jnia ?

To zależy kiedy się wybierasz - jeśli w weekend to może być fajnie. :wink:

Opublikowano

Jak będzie c**jnia w Archiwum to po sąsiedzku masz Mojito i Lemon , Mojito jest OK, w Lemonie sama dzieciarnia :wink:

Opublikowano

knajpa "archiwum" , co to jest ? dobry lokal czy c**jnia ?

To zależy kiedy się wybierasz - jeśli w weekend to może być fajnie. :wink:

kumpel miał imieniny i idziemy sie w 3 dzis najebać :decayed:

Opublikowano

tylko tam nie szalejcie jak już się najebiecie bo ochrona ponoć dosyć agresywna :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.