Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowy hit internetu.

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pełna profeska

Opublikowano

operator kamery też dobrze komentuje :lol:

Opublikowano
  • Autor

Nie daliśmy rady Szkotom ale widać już drużynę a nie indywidualności jak kiedyś brawo :)

Opublikowano

zobaczymy :naughty:

i jak ??? :naughty: :naughty: :naughty:

Przyjechała zdrowa ekipa i sie szmaciarze spocili :grin:

Opublikowano

no co jak? nie pier**l że h*jowo grali :naughty:

Opublikowano

no tak za***iście grali , ze u siebie zremisowali :grin:

Opublikowano

spójrz wstecz i porównaj ich grę, widać progres :wink:

Opublikowano

po tym co było wcześniej to teraz można juz tylko grać progres , w najgorszym przypadku taką samą padake

Opublikowano

Muszę obejrzeć powtórkę, bo na stadionie nie było komentatora. :grin:

Opublikowano

Witam. Mam pytanko. Czy jest ktoś w stanie zrobić mi w aucie logi dynamiczne? Pytam, bo może ktoś z Radomia ma taką możliwość i nie będę musiał szukać gdzieś dalej. Może być oczywiście odpłatnie.

Opublikowano

Witam. Mam pytanko. Czy jest ktoś w stanie zrobić mi w aucie logi dynamiczne? Pytam, bo może ktoś z Radomia ma taką możliwość i nie będę musiał szukać gdzieś dalej. Może być oczywiście odpłatnie.

Zapytaj Qudłatego a jeśli chodzi o Radom to w "VAGRadom" też może ci ktoś coś podpowie :hi:

Opublikowano

Witam. Mam pytanko. Czy jest ktoś w stanie zrobić mi w aucie logi dynamiczne? Pytam, bo może ktoś z Radomia ma taką możliwość i nie będę musiał szukać gdzieś dalej. Może być oczywiście odpłatnie.

ja ci zrobie jak chcesz,.

a tak nawaisem to siema Pany

Opublikowano

Kudłaty nakarm psa :facepalm::grin:

Opublikowano

wczoraj dostał wiadro jedzenia, wiadro też ruszył, :P wiesz imie zobowiązuje,.

Opublikowano

ciekawe jak dobrze będzie pozabezpieczany...żeby z taką prędkością nam z pod chałupy sam w nocy nie odjechał jak złodziejaszki go rozkminią ;)

Opublikowano

Witam. Mam pytanko. Czy jest ktoś w stanie zrobić mi w aucie logi dynamiczne? Pytam, bo może ktoś z Radomia ma taką możliwość i nie będę musiał szukać gdzieś dalej. Może być oczywiście odpłatnie.

ja ci zrobie jak chcesz,.

a tak nawaisem to siema Pany

Hej. Sorry, że dopiero teraz, ale nie wchodziłem na forum do dzisiaj. Dzięki za informację. Temat już chyba ogarnięty, ale na przyszłość będę pamiętał.

Opublikowano

Gdzie w Radomiu lub okolicach kupujecie części używane?? Niektóre szroty mają tylko nowsze auta rozbierane a u niektórych drożej niz w ASO :facepalm:

Opublikowano

Gdzie w Radomiu lub okolicach kupujecie części używane?? Niektóre szroty mają tylko nowsze auta rozbierane a u niektórych drożej niz w ASO :facepalm:

allegro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.