Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A tam miesza, pomóc chce [emoji41]

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

potrzebuje ktoś kołpaków 15' ori do audi ? W razie co pisać moge sprzedac ;)

Opublikowano

potrzebuje ktoś kołpaków 15' ori do audi ? W razie co pisać moge sprzedac ;)

Tabasko gdzieś był jak Cie nie było? czym się teraz wozisz?

Opublikowano

Byłem cały czas w pobliżu, ale zrobiłem przerwe od forum ;) Audi wypchnąłem jakoś pod koniec maja, różne legendy krążyły na ten temat... a teraz mam golfika 4 ;) A Ty modzisz cały czas, nie zmienisz poki co samochodu ? :)

Opublikowano

Byłem cały czas w pobliżu, ale zrobiłem przerwe od forum ;) Audi wypchnąłem jakoś pod koniec maja, różne legendy krążyły na ten temat... a teraz mam golfika 4 ;) A Ty modzisz cały czas, nie zmienisz poki co samochodu ? :)

Cały czas coś się działa w ostatnim czasie bardzo dużo :D ...ale czasu brak jak jestem w Pl i nie mogę nigdy wszystkiego ogarnąć :facepalm: .... Zmieniać?? u mnie to jest tak "i nie opuszczę Cie az do śmierci" :decayed: za dużo kasy, czasu i swojego bakcyla wsadziłem żeby się jej pozbyć....odwiedzisz wątek to zobaczysz :wink:

Opublikowano

jak jest zajawka cały czas to dobrze :) któregoś razu spotkałem się z Twoim bratem na myjni, pewnie Cie nie pozdrowił ode mnie :)

Opublikowano

jak jest zajawka cały czas to dobrze :) któregoś razu spotkałem się z Twoim bratem na myjni, pewnie Cie nie pozdrowił ode mnie :)

doleciały Pozdrowienia ( dziekuje) :wink: ... chłopaki na myjce tez mówili jak byłem na urlopie :decayed:

Opublikowano

No to super :D a z mocą coś modzisz dalej ?

Opublikowano

No to super :D a z mocą coś modzisz dalej ?

Chciałbym ale na to mi tysiak nie wystarczy :facepalm: ...może kiedyś . Na razie musze ogarnąć to co mam teraz jak najlepiej się da ...... prędzej Q będzie niż moc :decayed:

A Ty przy golfie coś rzeźbiłeś?

Opublikowano

Jedna rzecz jakiej mi bedzie brakowało to Q zimowa porą. A co do Golfa, nie robie nic, mam tam 170 PS w serii i w sumie z wolnossaka nic juz nie wyrobię chyba że wydam koło 4 tyś na kompresor :D można by spotkać sie na piwo :)

Opublikowano

Jedna rzecz jakiej mi bedzie brakowało to Q zimowa porą. A co do Golfa, nie robie nic, mam tam 170 PS w serii i w sumie z wolnossaka nic juz nie wyrobię chyba że wydam koło 4 tyś na kompresor :D można by spotkać sie na piwo :)

po 17 grudnia :wink:

Opublikowano

że tak się wtrącę , ale audi bez Q to nie audi

Opublikowano

że tak się wtrącę , ale audi bez Q to nie audi

zgadza się, tez jestem tego zdania. Tylko do Q wg mnie potrzebna jest tez moc. wtedy jest zabawa :)

Opublikowano

W grudniu pewnie zrobimy przedświątecznego spota.

Opublikowano

W grudniu pewnie zrobimy przedświątecznego spota.

A jak że... tylko nie w piątek co by można było co oszamać :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor

A co ty taki zagorzały katolik

Opublikowano

może bym wpadł na niego po raz pierwszy :D

Opublikowano
  • Autor

koniecznie, tylko musisz wiedzieć że na pierwszym spocie wszyscy obecni robią kółko twoją bryką "taki lajf" ;-)

Opublikowano

pierwsze słyszę :D

Opublikowano
  • Autor

A jednak to fakt [emoji3]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.