Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie to stawiasz

Jak widac na załączonym obrazku "na zadupiu" :D

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gdzie to stawiasz

Jak widac na załączonym obrazku "na zadupiu" :D

Moskal nie wiem jak sie to u Was nazywa ale u nas to jest Łono Natury :D

Opublikowano

Gdzie to stawiasz

Jak widac na załączonym obrazku "na zadupiu" :D

Moskal nie wiem jak sie to u Was nazywa ale u nas to jest Łono Natury :D

Gdzie to stawiasz

Jak widac na załączonym obrazku "na zadupiu" :D

Moskal nie wiem jak sie to u Was nazywa ale u nas to jest Łono Natury :D

Gdzie to stawiasz

Jak widac na załączonym obrazku "na zadupiu" :D

Moskal nie wiem jak sie to u Was nazywa ale u nas to jest Łono Natury :D

u nas "zadupie" :D

Opublikowano

Witam,

wszystkich i z miejsca proszę o pomoc, szukam już audi A4 od kilku miesięcy i na dolnym śląsku mam enklawe szpachli i spawania, ale znalazłem ogłoszenie komisu w Radomiu:

http://otomoto.pl/audi-a4-1-8t-quattro-s-line-ze-szwajcarii-serwis-C33600418.html

mam juz sprawdzony VIN i wszystko wygląda w miare ale potrzebowałbym pomocy w ocenie czy faktycznie auto jest warte uwagi, bo robić wyprawe na cały dzień to słaba opcja :/ oczywiście odwdzięcze się jakimś dobrym % :).

Edytowane przez KrisWro

Opublikowano

Panowie kiedy ten świąteczny spot?

Opublikowano

no własnie kiedy spot, ??

Opublikowano
  • Autor

Miał być 18 go

Opublikowano

18 grudnia ( czwartek) godzina 19 + :wink:

Opublikowano

Czy ktoś zakładał LPG na zbrowskiego ewentualnie inny gazownik wart podjechania i polecenia oraz wyceny :hi:

Opublikowano

do czego chcesz to zakładać???

Opublikowano

do mojego jak rano rozmawialiśmy ;)

Opublikowano

Panowie ja dziś bedę dopiero ok 20

Opublikowano
  • Autor

To za późno ;-)

Opublikowano

Z kim się dziś koło 11:30 mijałem w Radomiu w okolicy ulicy Traugutta?

Srebrna B5 na WR, z przodu ramka klubowa...

Mam na kamerce ale nie chce mi się już o tej porze isc do garażu by wrzucić screena :decayed:

Opublikowano

Ja dzisiaj Kwinto w lusterku wstecznym widziałem chociaż skutecznie choinka zasłaniała mi widok :D:D:D Zeby nie było też byłem na spocie na ostatnie 10 min :D

Opublikowano

Ja dzisiaj Kwinto w lusterku wstecznym widziałem chociaż skutecznie choinka zasłaniała mi widok :D:D:D Zeby nie było też byłem na spocie na ostatnie 10 min :D

Widziałem tez pozdrowiłem ;)

Opublikowano
  • Autor

Ja dzisiaj Kwinto w lusterku wstecznym widziałem chociaż skutecznie choinka zasłaniała mi widok :D:D:D Zeby nie było też byłem na spocie na ostatnie 10 min :D

Nie widziałem cię ;-))

wysłane z garażu teściowej

Opublikowano

szkoda że nie mogłem podjechać :kwasny:


pynkła mi przednia szyba od rogu dolnego nie ma śladu od kamyka :( czytałem że w skodzie to typowe ale w moim... to znak że idą święta i wydatków więcej :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Mnie też w audicy pękła od rantu

wysłane z garażu teściowej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.