Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolego..nie pytam się gdzie na necie tylko stacjonarnie, chyba że czegoś nie doczytałeś...czasami potrzeba jakąś wtyczkę kawałek plastiku czy inną bzdurę za grosze więc bez sensu jest to zamawiać i dopłacać za wysyłkę dlatego pytam o punkty stacjonarne na miejscu

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie jak tam ze zlocikami teraz sprawa stoi bo bym chcetnie podjechal

Opublikowano

w pewnie w piątek przed wigilią jak co roku :wink:

Opublikowano

Kolego..nie pytam się gdzie na necie tylko stacjonarnie, chyba że czegoś nie doczytałeś...czasami potrzeba jakąś wtyczkę kawałek plastiku czy inną bzdurę za grosze więc bez sensu jest to zamawiać i dopłacać za wysyłkę dlatego pytam o punkty stacjonarne na miejscu

ja wszystko pięknie doczytałem ale nie wiem jak Ty , bo ja zamiast jeździć jak debil po szrotach wole otworzyc sobie kompa i popijajac herbatkę/piwko/kawke zamówić ową pierdołę przez neta dopłacając 5-10pln.

Opublikowano

Kolego..nie pytam się gdzie na necie tylko stacjonarnie, chyba że czegoś nie doczytałeś...czasami potrzeba jakąś wtyczkę kawałek plastiku czy inną bzdurę za grosze więc bez sensu jest to zamawiać i dopłacać za wysyłkę dlatego pytam o punkty stacjonarne na miejscu

ja wszystko pięknie doczytałem ale nie wiem jak Ty , bo ja zamiast jeździć jak debil po szrotach wole otworzyc sobie kompa i popijajac herbatkę/piwko/kawke zamówić ową pierdołę przez neta dopłacając 5-10pln.

debilem to trzeba być żeby kupić część za 3zł a 10 zapłacić za przesyłkę
Opublikowano

Kolego..nie pytam się gdzie na necie tylko stacjonarnie, chyba że czegoś nie doczytałeś...czasami potrzeba jakąś wtyczkę kawałek plastiku czy inną bzdurę za grosze więc bez sensu jest to zamawiać i dopłacać za wysyłkę dlatego pytam o punkty stacjonarne na miejscu

ja wszystko pięknie doczytałem ale nie wiem jak Ty , bo ja zamiast jeździć jak debil po szrotach wole otworzyc sobie kompa i popijajac herbatkę/piwko/kawke zamówić ową pierdołę przez neta dopłacając 5-10pln.

debilem to trzeba być żeby kupić część za 3zł a 10 zapłacić za przesyłkę

oczywiście , "niedebile" jeżdżą godzine czasu po szrotach za pierdołą za 3pln , cieszac sie ze zaoszczedzili na przesyłce a jednoczesnie spalajac przez tą godzine paliwo za 30pln.

Polska - kraj kwitnącej cebuli :grin:

Opublikowano

Kolego..nie pytam się gdzie na necie tylko stacjonarnie, chyba że czegoś nie doczytałeś...czasami potrzeba jakąś wtyczkę kawałek plastiku czy inną bzdurę za grosze więc bez sensu jest to zamawiać i dopłacać za wysyłkę dlatego pytam o punkty stacjonarne na miejscu

ja wszystko pięknie doczytałem ale nie wiem jak Ty , bo ja zamiast jeździć jak debil po szrotach wole otworzyc sobie kompa i popijajac herbatkę/piwko/kawke zamówić ową pierdołę przez neta dopłacając 5-10pln.

debilem to trzeba być żeby kupić część za 3zł a 10 zapłacić za przesyłkę

oczywiście , "niedebile" jeżdżą godzine czasu po szrotach za pierdołą za 3pln , cieszac sie ze zaoszczedzili na przesyłce a jednoczesnie spalajac przez tą godzine paliwo za 30pln.

Polska - kraj kwitnącej cebuli :grin:

no widzisz inteligencie i wracamy do punktu wyjścia tej rozmowy...jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś udzielił odpowiedzi na temat, bo potrzebowałem wiedzieć właśnie czy może przypadkiem gdzieś mam w pobliżu np drogi do roboty takie miejsce gdzie sobie przy okazji podjade po to co potrzebuję ....a że chciałeś paziu chyba pokazać jaki to ty jesteś nowoczesny obrotniak to pier#*lnąłeś bzdurną odpowiedź typu allegro co było ani śmieszne ani błyskotliwe ani na temat...koniec tematu
Opublikowano
  • Autor

I znowu lizanie się po fiutach[emoji3]

Opublikowano

@BORIQUA swoją drogą moskal dobrze powiedział... Byś przejrzał allegro po radomiu byś znalazł parę miejsc w Radomiu gdzie można kupić części do audi... no ale wiadomo łatwiej sięgnąć na forum i zapytać. Więc na Warszawskiej za salonem forda jadąc od Radomia masz miejsce gdzie mają(przynajmniej kiedyś mieli) części do audi tam rozbierają/rozbierali angliki jak dobrze pamiętam.

Opublikowano

Kolego..nie pytam się gdzie na necie tylko stacjonarnie, chyba że czegoś nie doczytałeś...czasami potrzeba jakąś wtyczkę kawałek plastiku czy inną bzdurę za grosze więc bez sensu jest to zamawiać i dopłacać za wysyłkę dlatego pytam o punkty stacjonarne na miejscu

ja wszystko pięknie doczytałem ale nie wiem jak Ty , bo ja zamiast jeździć jak debil po szrotach wole otworzyc sobie kompa i popijajac herbatkę/piwko/kawke zamówić ową pierdołę przez neta dopłacając 5-10pln.

debilem to trzeba być żeby kupić część za 3zł a 10 zapłacić za przesyłkę

oczywiście , "niedebile" jeżdżą godzine czasu po szrotach za pierdołą za 3pln , cieszac sie ze zaoszczedzili na przesyłce a jednoczesnie spalajac przez tą godzine paliwo za 30pln.

Polska - kraj kwitnącej cebuli :grin:

no widzisz inteligencie i wracamy do punktu wyjścia tej rozmowy...jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś udzielił odpowiedzi na temat, bo potrzebowałem wiedzieć właśnie czy może przypadkiem gdzieś mam w pobliżu np drogi do roboty takie miejsce gdzie sobie przy okazji podjade po to co potrzebuję ....a że chciałeś paziu chyba pokazać jaki to ty jesteś nowoczesny obrotniak to pier#*lnąłeś bzdurną odpowiedź typu allegro co było ani śmieszne ani błyskotliwe ani na temat...koniec tematu

udzieliłem ci odpowiedzi na temat , tylko nie zrozumiałeś. bujaj sie dalej po miescie za wtyczkami :grin:

Opublikowano

po waciki na allegro :kox:

Moskal , którą ulicę rozwaliłeś żeby ludziom życie umilić? pucuj się :wink:

Edytowane przez Kali S4

Opublikowano

E tam zaraz rozwaliłeś , Limanowskiego oddalismy do uzytku :D

Opublikowano
  • Autor

W poniedziałek jeszcze była zamknięta

Edytowane przez mcm

Opublikowano

nie wim kiedy MZDiK puszcza tamtędy ruch bo muszą ogarnąc chodniki , pomalować pasy itp.My w poniedziałek w nocy skonczylismy układać nawierzchnie.

Opublikowano
  • Autor

To co teraz ryjecie?

Opublikowano

Długojowska , C-Skłodowskiej , Wesoła

Opublikowano

http://fourtitude.com/news/Audi_News_1/production-jubilee-20-years-audi-a4-ingolstadt-plant/


Kolego..nie pytam się gdzie na necie tylko stacjonarnie, chyba że czegoś nie doczytałeś...czasami potrzeba jakąś wtyczkę kawałek plastiku czy inną bzdurę za grosze więc bez sensu jest to zamawiać i dopłacać za wysyłkę dlatego pytam o punkty stacjonarne na miejscu


ja wszystko pięknie doczytałem ale nie wiem jak Ty , bo ja zamiast jeździć jak debil po szrotach wole otworzyc sobie kompa i popijajac herbatkę/piwko/kawke zamówić ową pierdołę przez neta dopłacając 5-10pln.
debilem to trzeba być żeby kupić część za 3zł a 10 zapłacić za przesyłkę
oczywiście , "niedebile" jeżdżą godzine czasu po szrotach za pierdołą za 3pln , cieszac sie ze zaoszczedzili na przesyłce a jednoczesnie spalajac przez tą godzine paliwo za 30pln.
Polska - kraj kwitnącej cebuli :grin:
no widzisz inteligencie i wracamy do punktu wyjścia tej rozmowy...jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś udzielił odpowiedzi na temat, bo potrzebowałem wiedzieć właśnie czy może przypadkiem gdzieś mam w pobliżu np drogi do roboty takie miejsce gdzie sobie przy okazji podjade po to co potrzebuję ....a że chciałeś paziu chyba pokazać jaki to ty jesteś nowoczesny obrotniak to pier#*lnąłeś bzdurną odpowiedź typu allegro co było ani śmieszne ani błyskotliwe ani na temat...koniec tematu

MK - Cars tel 511 449 866 części do b6

Opublikowano

http://fourtitude.com/news/Audi_News_1/production-jubilee-20-years-audi-a4-ingolstadt-plant/

Kolego..nie pytam się gdzie na necie tylko stacjonarnie, chyba że czegoś nie doczytałeś...czasami potrzeba jakąś wtyczkę kawałek plastiku czy inną bzdurę za grosze więc bez sensu jest to zamawiać i dopłacać za wysyłkę dlatego pytam o punkty stacjonarne na miejscu

ja wszystko pięknie doczytałem ale nie wiem jak Ty , bo ja zamiast jeździć jak debil po szrotach wole otworzyc sobie kompa i popijajac herbatkę/piwko/kawke zamówić ową pierdołę przez neta dopłacając 5-10pln.

debilem to trzeba być żeby kupić część za 3zł a 10 zapłacić za przesyłkę

oczywiście , "niedebile" jeżdżą godzine czasu po szrotach za pierdołą za 3pln , cieszac sie ze zaoszczedzili na przesyłce a jednoczesnie spalajac przez tą godzine paliwo za 30pln.

Polska - kraj kwitnącej cebuli :grin:

no widzisz inteligencie i wracamy do punktu wyjścia tej rozmowy...jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś udzielił odpowiedzi na temat, bo potrzebowałem wiedzieć właśnie czy może przypadkiem gdzieś mam w pobliżu np drogi do roboty takie miejsce gdzie sobie przy okazji podjade po to co potrzebuję ....a że chciałeś paziu chyba pokazać jaki to ty jesteś nowoczesny obrotniak to pier#*lnąłeś bzdurną odpowiedź typu allegro co było ani śmieszne ani błyskotliwe ani na temat...koniec tematu

MK - Cars tel 511 449 866 części do b6

Dzięki bardzo kolego. O takie odpowiedzi mi chodziło. Pzdr :thumbup1:

@BORIQUA swoją drogą moskal dobrze powiedział... Byś przejrzał allegro po radomiu byś znalazł parę miejsc w Radomiu gdzie można kupić części do audi... no ale wiadomo łatwiej sięgnąć na forum i zapytać. Więc na Warszawskiej za salonem forda jadąc od Radomia masz miejsce gdzie mają(przynajmniej kiedyś mieli) części do audi tam rozbierają/rozbierali angliki jak dobrze pamiętam.

Dzieki za namiar :thumbup1:

..a swoja drogą...po pierwsze to szukałem poprzez allegro tak jak mówisz ale jak wyskakuje 2500 aukcji z gratami to jest to niestety zbyt czasochłonne żeby ogarnąć bo aukcje od tego samego sprzedawcy się przecież powtarzają...i z tego względu rzeczywiście łatwiej jest po prostu zapytać na forum...po to chyba tu między innymi jesteśmy...żeby sobie POMAGAĆ. pzdr

Opublikowano

oZiX, dnia 29 Paź 2014 - 09:18, napisał:
@BORIQUA swoją drogą moskal dobrze powiedział... Byś przejrzał allegro po radomiu byś znalazł parę miejsc w Radomiu gdzie można kupić części do audi... no ale wiadomo łatwiej sięgnąć na forum i zapytać. Więc na Warszawskiej za salonem forda jadąc od Radomia masz miejsce gdzie mają(przynajmniej kiedyś mieli) części do audi tam rozbierają/rozbierali angliki jak dobrze pamiętam.

Dzieki za namiar
..a swoja drogą...po pierwsze to szukałem poprzez allegro tak jak mówisz ale jak wyskakuje 2500 aukcji z gratami to jest to niestety zbyt czasochłonne żeby ogarnąć bo aukcje od tego samego sprzedawcy się przecież powtarzają...i z tego względu rzeczywiście łatwiej jest po prostu zapytać na forum...po to chyba tu między innymi jesteśmy...żeby sobie POMAGAĆ. pzdr

Nom fakt trochę tego jest. Ale ja tak tych zlazłem :) powodzenia

Opublikowano

I znowu lizanie się po fiutach[emoji3]

:grin:

Moskal miesza..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.