Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co ty taki zagorzały katolik

To je jedyny post który toleruje :P

może bym wpadł na niego po raz pierwszy :D

ty nie wpadaj tylko przyjedź... bo się czaisz jak czajka :wink:

koniecznie, tylko musisz wiedzieć że na pierwszym spocie wszyscy obecni robią kółko twoją bryką "taki lajf" ;-)

tyz prowda :decayed: dlatego ja na pierwszy mój spot przyjechałem brata astrą II :grin::grin: :grin:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A co ty taki zagorzały katolik

To je jedyny post który toleruje :P

może bym wpadł na niego po raz pierwszy :D

ty nie wpadaj tylko przyjedź... bo się czaisz jak czajka :wink:

koniecznie, tylko musisz wiedzieć że na pierwszym spocie wszyscy obecni robią kółko twoją bryką "taki lajf" ;-)

tyz prowda :decayed: dlatego ja na pierwszy mój spot przyjechałem brata astrą II :grin::grin: :grin:

No przyjadę..... aby tylko czas się zgrał. Przyznm się.... nie było wcześniej okazii :D

Opublikowano
  • Autor

A co ty taki zagorzały katolik

To je jedyny post który toleruje :P

może bym wpadł na niego po raz pierwszy :D

ty nie wpadaj tylko przyjedź... bo się czaisz jak czajka :wink:

koniecznie, tylko musisz wiedzieć że na pierwszym spocie wszyscy obecni robią kółko twoją bryką "taki lajf" ;-)

tyz prowda :decayed: dlatego ja na pierwszy mój spot przyjechałem brata astrą II :grin::grin: :grin:
Ale gumy nieźle paliła [emoji3] [emoji41]
Opublikowano

A co ty taki zagorzały katolik

To je jedyny post który toleruje :P

może bym wpadł na niego po raz pierwszy :D

ty nie wpadaj tylko przyjedź... bo się czaisz jak czajka :wink:

koniecznie, tylko musisz wiedzieć że na pierwszym spocie wszyscy obecni robią kółko twoją bryką "taki lajf" ;-)

tyz prowda :decayed: dlatego ja na pierwszy mój spot przyjechałem brata astrą II :grin::grin: :grin:
Ale gumy nieźle paliła [emoji3] [emoji41]

Dlatego to był ostatni raz kiedy brat mi dał samochód :wink::grin::grin:

Opublikowano

Czyli w grudniu upalamy Golfa... :naughty:

Opublikowano

Panowie czy ktoś z was dysponuje vagiem? Potrzebuję wykasować błąd air bag bo mi wywaliło po ostatnim modzie :/ poratuje ktoś?

Opublikowano

Panowie czy ktoś z was dysponuje vagiem? Potrzebuję wykasować błąd air bag bo mi wywaliło po ostatnim modzie :/ poratuje ktoś?

Kudłaty :P

Opublikowano

no, tylko chyba coś nie zagląda tu :/

Opublikowano

jak będzie w robocie to zajrzy na forum :decayed:

Opublikowano

...jak to w robocie :D

Opublikowano

...jak to w robocie :D

W domu ma kierat, więc tylko w robocie może się opier*alać. :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

MCM pisz jakiegoś zlota przedświątecznego :hi:

Opublikowano
  • Autor

kiedy ?

dawajcie jakies terminy wybierzemy najlepszy

Opublikowano

kiedy ?

dawajcie jakies terminy wybierzemy najlepszy

18 grudnia - czwartek...

Opublikowano

18 grudnia - czwartek...

Jak dla mnie może być!

Opublikowano
  • Autor

ja nie wiem czy już będę w PL, ale termin może być

Opublikowano

Kto parkuje srebrnym krawatem w sedanie pod Platinium ?

Opublikowano

Siemanko, jestem nowy na forum, i jak z tym zlocikiem bo z miłą chęcią na niego przybędę.

Opublikowano

Siemanko, jestem nowy na forum, i jak z tym zlocikiem bo z miłą chęcią na niego przybędę.

obserwuj pierwszą strone tam będzie napisane kiedy i o której.. a tak w ogóle to Witaj w tej zacnej gromadce :hi::D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.