Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przecież o nie pytałeś, a są inne??? wielkanocne jeszcze chyba że masz wszystkich swietych na mysli,.

jeszcze mnie ganiaja po Polsce, bo jak widzisz na parkingach mnóstwo się tego buduje,.

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ok bedziemy w kontakcie, wpisz mnie juz w kalendarz

Opublikowano

Jarek, a ta praca co oferujesz to dlaczego sam jej nie weźmiesz i nie wrócisz do nas, 4 ever

Wujek wiesz ze praca za 1.5k to nie dla mnie... bo by mi na mody nie starczało :grin: .

Podesle Ci te naklejki to mi ogarniesz w jaką sobote moje duperele :wink:

Opublikowano

Moskal, nie robiłem uszczelki, pasek przeskoczył ale silnik ocalał, nowy rozrząd załozyłem,.

Ty juz naprawde nie wyczuwasz dobrego , wysublimowanego żartu :bag:

Zapomniałem o tym rozrządzie :D

Opublikowano

wysublimowanego , Moskal jaki poligota :decayed:

Opublikowano

wysublimowanego , Moskal jaki poligota :decayed:

Baaa... włada tak językiem ze w tanim winie nawet denko wylize przez szyjke :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

wysublimowanego , Moskal jaki poligota :decayed:

Baaa... włada tak językiem ze w tanim winie nawet denko wylize przez szyjke :polew::polew::polew::polew:

Zdaje sobie sprawe ze dla Was , Radomskie sznurki takie słownictwo to szczyt ! :grin:

Opublikowano

wysublimowanego , Moskal jaki poligota :decayed:

Baaa... włada tak językiem ze w tanim winie nawet denko wylize przez szyjke :polew::polew::polew::polew:

Zdaje sobie sprawe ze dla Was , Radomskie sznurki takie słownictwo to szczyt ! :grin:

Do Radomia to i ja i Kali mamy ze 3 dni wołami... wiec nie trafiłeś :P^_^

Opublikowano

hehe,dokładnie , ale podoba mi się: "radomskie sznurki" hahahahhah

Opublikowano

wysublimowanego , Moskal jaki poligota :decayed:

Baaa... włada tak językiem ze w tanim winie nawet denko wylize przez szyjke :polew::polew::polew::polew:

Zdaje sobie sprawe ze dla Was , Radomskie sznurki takie słownictwo to szczyt ! :grin:

Do Radomia to i ja i Kali mamy ze 3 dni wołami... wiec nie trafiłeś :P^_^

A co mnie to obchodzi ? :naughty:

hehe,dokładnie , ale podoba mi się: "radomskie sznurki" hahahahhah

:wink:

Opublikowano

Moskal Warchoł? :wink:

Może tramwaje zrobi zrobi w naszej mieścinie po wyborach...


tylko sekcie pomników nie przenoś :dziura:

Opublikowano

Wiem wiem.... gdzie ja się podziewałem... ?!
Trochę mało czasu... dwoje małych dzieci i wogóle...
Sprzedaje A6... jakby ktoś, coś.... :)

Opublikowano

streetrace, a co tak szybko, kupujesz vana???

Opublikowano

Nieee... Kupuje TTS :)

CLK miałem 1,5roku, S4 2lata i A6 2lata

Edytowane przez streetrace

Opublikowano

Nieee... Kupuje TTS :)

Yo , zmiescisz sie w to ?? :D

Opublikowano

Foteliki wchodzą... oba... dzieci zadwolone... bo siedzą obok siebie, trzymają się za ręce...

Do warszawy dojade, a na trasy kupiliśmy Tiguana... Luz...

Opublikowano

Pany

kupiłem żonie inne wozidło,.

niedługo pod młotek idzie Lanos, wiem wiem to tylko lanos, ale tam niema sie co zepsuć za 50 zł ok 270 km sie robi,.

2000 1.4 8 v opla, sekwencja 3 letnia, głowica, uszczelnaicze, rozrząd zrobione, chodzi na syntetyku, hamulce zmienione od astry na wentylowane, wszystko nowe ferodo,.

wyposażenia brak, koła i silnik, biały bez rdzy z rysą na boku,. lampy przód in pro dymione,.

może ktoś szuka dobrego wozidła za niewiele kasy za około miesiąc. piszcie dzwoncie,

Opublikowano

Pany

kupiłem żonie inne wozidło,.

niedługo pod młotek idzie Lanos, wiem wiem to tylko lanos, ale tam niema sie co zepsuć za 50 zł ok 270 km sie robi,.

2000 1.4 8 v opla, sekwencja 3 letnia, głowica, uszczelnaicze, rozrząd zrobione, chodzi na syntetyku, hamulce zmienione od astry na wentylowane, wszystko nowe ferodo,.

wyposażenia brak, koła i silnik, biały bez rdzy z rysą na boku,. lampy przód in pro dymione,.

może ktoś szuka dobrego wozidła za niewiele kasy za około miesiąc. piszcie dzwoncie,

te handlarz a moze byś odpisał na mesengera.

lanosa wezme jak wróce do pl bo pewnie tylko na to mnie bedzie stac. a ze nim juz jedziłem i nawet kogoś wyprzedziłem stwierdzam ze tą moc poskromie :grin:

Opublikowano

raczej będe, z może i wczesniej, zapierdol miałem, do 20 robimy,.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.