Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Twoją tradycje jeżdżenia każdą nową sztuką też zażegnałem ?

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Twoją tradycje jeżdżenia każdą nową sztuką też zażegnałem

Tylko tak Ci się wydaje. Na następnym spocie nie odpuszczę. :wink:

Opublikowano

Tomek jak on specjalnie nie przyjedzie bo powie ze mu cos wypadło... :decayed::wink:

Opublikowano

Absolutnie - nowa niunia jest tylko moja i nikt jej nie dosiada bez wyjątku ?

Opublikowano

to pokaz chociaz bo tylko z opowiesci dziwnej tresci ją znam :wink:

Opublikowano

są foty o w odpowiednim miejscu

Opublikowano

Dzięki - fajnie, że sie podoba

Opublikowano
  • Autor

tyko że te TT-ki to takie raczej babskie autka :)

Opublikowano
  • Autor

tu nie chodzi o silniki, ale o wygląd :wink:

Opublikowano

No jak tam uważasz... Każdy ma swój gust.

Długo sie zastanawiałem na co zmienić A6. Miałem jeden warunek - cztery miejsca. Wiec najpierw szukałem 911(997), ale niestety budżet nie pozwalał znaleźsc sensownego egzemplarza carrery 4, wiec uznałem że jeszcze tym razem odpuszczam.

Pomyslisz - okey - przecież jest fajne Audi S5...

No jest, ale jakbym miał porównać do TT, to jak najszybszy baran do szybkiego lisa - Tetetą lata się jak gokartem, jest mega precyzyjna i szybka w reakcji. S5 podoba mi sie, ale uważam, że bliżej mu do S4 niż do TTS. Do tego teta (sam byłem w szoku) naprawde sie wydziera :D

Pomyśl, co jeszcze mógłbyś kupić, co da Ci tyle frajdy, a ma 4miejsca? M6?M3? I tu Cię zdziwie - przykładowo -wymiana tarcz przód w 911 C4 kosztuje z czesciami ATE ok. 1800zł (nie w ASO) Do M6 same tarcze (przednie) ATE kosztują 4200zł... wiec nie stać mnie na takie auto. Podobne koszty ma AMG i RS

No wiec tak - odrzuciłem już

-911 z uwagi na budżet

-M, RS, AMG z uwagi na koszty

-S5

Co zostaje? 370z? widziałeś go w środku :D tandeta... poza tym miejsca z tyłu dużo mniej niż w TT... ogólnie auta japońskie mnie absolutnie nie pociągają... no poza GTR'em

Kuniec... Kupiłem TTS i jestem naprawde mega zadowolony. Napewno A5, 3 czy 6-stka to auta które bardziej pasują do faceta, ale są pewne elementy, które dla mnie mają większe znaczenie. Ja potrzebuje auta z duchem, który da mi więcej niż zwykłe auto - auta z gamy audi "S" są świetnym kompromisem pomiędzy kosztami eksploatacji, a wjazdem na Tor Poznań - a TTS jest idealnym autem na codzień do miasta i do niedzielnych pojeżdżawek... z komfortem nie ma wiele wspólnego (pewnie - chciałbym 911, albo M3, ale niestety to na dziś auta, które gdybym kupił, byłbym nierozsądny). Poza tym w garażu mam jeszcze Tiguana R-line 2014, którym na codzień jeździ żona - też można powiedzieć, że to damskie auto, że chciałoby się Touarega, ale... jak to mówią każdy orze jak może...

Edytowane przez streetrace

Opublikowano

streetrace i to jest konkretna odpowiedź, dużo jednak zależy od budżetu którym się dysponuje, w każdym razie, chętnie się przewiozę z boku,. :)

tak nawiasem pozdrawiam, dawno nikogo nie widziałem,.

ja swoje b5 też sprzedałem ale zostało w Radomiu,

jeżdźę sprinterem białym :banan:

życzę wszystkim zdrowia na nowy rok, i spełnienia marzeń,.

Opublikowano
  • Autor

10734126_10204895159769272_8088246856230

Wesołych Świąt !!!

Opublikowano

Byłem - widziałem

Jak co roku - ciężko było zaparkować

Opublikowano

Byłem - widziałem

Jak co roku - ciężko było zaparkować

żałuje bo wyszedłem z psem i strzelili i po spacerze a silniki ryczały dobrze chyba do 2 :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.