Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Przecież on teraz siedzi i nic nie robi ;-)

To by mu się trochę ruchu przydało

Tu u Niemców to im na przywitanie festyny w miastach robią

Edytowane przez mcm

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sie ma, kto dziś jeździ autem, a kto nie? :decayed:

Opublikowano

ja autem

Opublikowano

ja autem

Ciebie nie pytam, bo już wiedziałem jaką dasz odpowiedź. :decayed:

Opublikowano

Sie ma, kto dziś jeździ autem, a kto nie? :decayed:

czyżbyś lubił pedałować?

Opublikowano

Sie ma, kto dziś jeździ autem, a kto nie? :decayed:

czyżbyś lubił pedałować?

Lubię jeździć na rowerze. :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pany , z racji tego że alfa i omega w postaci Kudłatego ma mnie w ***** i nie odbiera telefonu powiedzcie mi proszę gdzie w Radomiu dostane "spinki" do zmontowania deski w audi ??

Edytowane przez moskal

Opublikowano
  • Autor

W Radumiu nie wiem, ja kupowałem dużo u nich http://www.romix.pl/oferta/spinki-samochodowe

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Cześć, mam do Was ogromną prośbę czy mógłby ktoś z Was przy odrobinie wolnego czasu :wink: sprawdzić dla mnie dwa samochody, ponieważ idę z zamiarem zakupu B7, a jechać na darmo 640 km w obie strony to dzionek z głowy :facepalm: ?

Będę dłużnikiem.

Poniżej przedmiotowe aukcje:

1. http://allegro.pl/show_item.php?item=5689605926#6a7eff2dcf

oraz

2. http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-2-0-tdi-170-km-s-line-quatro-serwisowany-w-aso-bezwypadkowy-szwajcar-ID6yazrJ.html#3229542e75

Z góry DZIĘKUJĘ za pomoc.

W razie czego kontakt na PW

Pozdrawiam

Edytowane przez Qbazulu

Opublikowano

Pany , z racji tego że alfa i omega w postaci Kudłatego ma mnie w ***** i nie odbiera telefonu powiedzcie mi proszę gdzie w Radomiu dostane "spinki" do zmontowania deski w audi ??

W Radumiu duży wybór spinek ma koleś na Tartacznej,wjazd od Wierzbickiej po lewej stronie za Michalczewskim.

Opublikowano

:hi: Siemanko

Pany , z racji tego że alfa i omega w postaci Kudłatego ma mnie w ***** i nie odbiera telefonu powiedzcie mi proszę gdzie w Radomiu dostane "spinki" do zmontowania deski w audi ??

Po tym jak zmienił pracę to wielu ma z nim utrudniony kontakt ;)

4f8f5f87eee1b13cb960207dacb901cb.jpg

Pisz esy... będzie prościej ;)

Opublikowano

Pany , z racji tego że alfa i omega w postaci Kudłatego ma mnie w ***** i nie odbiera telefonu powiedzcie mi proszę gdzie w Radomiu dostane "spinki" do zmontowania deski w audi ??

W Radumiu duży wybór spinek ma koleś na Tartacznej,wjazd od Wierzbickiej po lewej stronie za Michalczewskim.

a kostki ISO gdzie kupie ?? :decayed:

Opublikowano

na Wałowej

Opublikowano

Pany , z racji tego że alfa i omega w postaci Kudłatego ma mnie w ***** i nie odbiera telefonu powiedzcie mi proszę gdzie w Radomiu dostane "spinki" do zmontowania deski w audi ??

ale mnie objechał, zarobiony jestem, nie łaska było napisać, zawsze odpisuje,.

pozdrawiam wszystkich

Artur dzięki za foto, mam ich więcej,. :P

jestem dostępny również na messengerze , ale jak marudzie sie pisac nie chce to kicha,

czasem jestem w takiej pozycji i w takim miejscu, że naprawdę nie mam jak gadać, a fakt jeszcze troche w rozjazdach będe,.

Opublikowano

W Radumiu nie wiem, ja kupowałem dużo u nich http://www.romix.pl/oferta/spinki-samochodowe

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Tam sie mozna zarejestrować ? przejebalem całą ich strone i nie widze....

Opublikowano

siema ma ktos moze stal 16" 5x112 do pogonienia? :)

Opublikowano

siema ma ktos moze stal 16" 5x112 do pogonienia? :)

mam alu 16.opony na sezon

Opublikowano

Kapie mi oliwa spod silnika Kogoś polecacie gdzie podjechac? :hi:

Opublikowano

siema ma ktos moze stal 16" 5x112 do pogonienia? :)

mam alu 16.opony na sezon

jaki wzór? podrzuć jakieś foto poglądowe.

Opublikowano
  • Autor

Kapie mi oliwa spod silnika Kogoś polecacie gdzie podjechac? :hi:

http://www.marput.com.pl/ ;):decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.