Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Qrde, dzięki - na Was zawsze można liczyć, ale jest mały problem- na zakupy zawsze zabieram mojego Ł.........- wiadomo czemu :naughty:

Dałabyś chłopakowi odetchnąć, odpocząć :wink4::naughty:

:decayed: :decayed:

fakt

na zakupach z kobietą, męcząca sprawa

ja wytrzymuje 15 minut :naughty:

chyba, że kupowałbyś jej OOOO to byś przebierał z 15h :tongue4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Qrde, dzięki - na Was zawsze można liczyć, ale jest mały problem- na zakupy zawsze zabieram mojego Ł.........- wiadomo czemu :naughty:

Dałabyś chłopakowi odetchnąć, odpocząć :wink4::naughty:

:decayed: :decayed:

fakt

na zakupach z kobietą, męcząca sprawa

ja wytrzymuje 15 minut :naughty:

chyba, że kupowałbyś jej OOOO to byś przebierał z 15h :tongue4:

u mnie decyzje w takich sprawach zapadają szybko i jak do tej pory są trafione, moją audike kupiłem oglądając 5 minut i nawet jazdy próbnej nie miałem :decayed:

Opublikowano

Rozumiem, że frekwencja jutro 100% :>

Tomaszust, ile herbat jutro zamówisz? :naughty:

Ale tu dzisiaj ruch. :kox:

Ja obowiązkowo przyjeżdzam i mam nadzieję, że będzie minimum 10 herbat. :wink4:

Raggaman, Ty naprawdę chcesz do nas przyjechać? :naughty:

Opublikowano

u mnie decyzje w takich sprawach zapadają szybko i jak do tej pory są trafione, moją audike kupiłem oglądając 5 minut i nawet jazdy próbnej nie miałem :decayed:

ja jak zobaczyłem to też szybjko sie zdecydowałem .. ale wczesnei to przepierałem 3 lata 3 miesiace i jeden dzięn :)

Rozumiem, że frekwencja jutro 100% :>

Tomaszust, ile herbat jutro zamówisz? :naughty:

Ale tu dzisiaj ruch. :kox:

Ja obowiązkowo przyjeżdzam i mam nadzieję, że będzie minimum 10 herbat. :wink4:

Raggaman, Ty naprawdę chcesz do nas przyjechać? :naughty:

Tomaszust .. boisz się MannnaRaggamanna :P ?

Opublikowano

Raggaman[/b], Ty naprawdę chcesz do nas przyjechać? :naughty

NO Ba..jakbym miał czym to bym przyjechał :naughty:

Pamiętaj, że mieliśmy napić się wudżitsu i pogadać o niesfornych kobietach :D

Opublikowano
  • Autor

u mnie decyzje w takich sprawach zapadają szybko i jak do tej pory są trafione, moją audike kupiłem oglądając 5 minut i nawet jazdy próbnej nie miałem :decayed:

ja jak zobaczyłem to też szybjko sie zdecydowałem .. ale wczesnei to przepierałem 3 lata 3 miesiace i jeden dzięn :)

ja przebierałem 3 dni podczas tourne Niemcy Holandia[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 23:42_________________________________________________

Raggaman[/b], Ty naprawdę chcesz do nas przyjechać? :naughty

NO Ba..jakbym miał czym to bym przyjechał :naughty:

Pamiętaj, że mieliśmy napić się wudżitsu i pogadać o niesfornych kobietach :D

podjechałbym pod ciebie ale nie wyrobię się jutro w pracy :wink4:

Opublikowano

Pamiętaj, że mieliśmy napić się wudżitsu i pogadać o niesfornych kobietach :D

A propos wudziszu - jest info w warsiaskim wątku. :naughty:

Opublikowano

podjechałbym pod ciebie ale nie wyrobię się jutro w pracy :wink4

Luzik Panie :wink4:

Ja jutro pierwszy raz oddaje krew..i coś czuję, że później to jeden browar i po mnie :tongue4:[br]Dopisany: Luty 26, 2009, 11:49:57 _________________________________________________

Pamiętaj, że mieliśmy napić się wudżitsu i pogadać o niesfornych kobietach :D

A propos wudziszu - jest info w warsiaskim wątku. :naughty:

:naughty:

Opublikowano

:naughty:

No to kombinuj, bo taka okazja może się już nie powtórzyć. :naughty:

Opublikowano

:naughty:

No to kombinuj, bo taka okazja może się już nie powtórzyć. :naughty:

Szykuj kanapki ze smalcem i kwaszonym ogórem :naughty:

Opublikowano

podjechałbym pod ciebie ale nie wyrobię się jutro w pracy :wink4:

A gdzie tajemniczy R. zamieszkuje ?

Opublikowano
  • Autor

skoczę do babci ona robi najlepszy smalec i ogóry :naughty:[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 00:00_________________________________________________

podjechałbym pod ciebie ale nie wyrobię się jutro w pracy :wink4:

A gdzie tajemniczy R. zamieszkuje ?

Wawa chyba

Opublikowano

Szykuj kanapki ze smalcem i kwaszonym ogórem :naughty:

Pani z Fregaty pewnie będzie mieć takie rarytasy. :naughty:[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 00:01_________________________________________________

Wawa chyba

Taaa, Wawa - dworzec centralny. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Szykuj kanapki ze smalcem i kwaszonym ogórem :naughty:

Pani z Fregaty pewnie będzie mieć takie rarytasy. :naughty:[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 00:01_________________________________________________[quote

a jak nie to do Baby Jagi zajadę i wezmę na wynos :decayed:

Opublikowano

A gdzie tajemniczy R. zamieszkuje ?

Wawa :naughty:

Pani z Fregaty pewnie będzie mieć takie rarytasy.

No Ty stawiasz...ja jestem tylko gościem :decayed:

aaa, Wawa - dworzec centralny. :decayed

Przeprowadziłem się na Zachodni..bo na Centralnym zajęli mój karton :polew: :polew:

Opublikowano

a jak nie to do Baby Jagi zajadę i wezmę na wynos :decayed:

Ooo, jak delegacja ze stolycy przyjadzie to tak trza będzie zrobić. :decayed:[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 00:04_________________________________________________

No Ty stawiasz...ja jestem tylko gościem :decayed:

Zgoda! :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a jak nie to do Baby Jagi zajadę i wezmę na wynos :decayed:

Ooo, jak delegacja ze stolycy przyjadzie to tak trza będzie zrobić. :decayed:

tak czy siak jak coś znajdę to wezmę, ogóry, ze smalcem będzie ciężej ale coś sie może znajdzie

Opublikowano

a jak nie to do Baby Jagi zajadę i wezmę na wynos :decayed:

Ooo, jak delegacja ze stolycy przyjadzie to tak trza będzie zrobić. :decayed:

tak czy siak jak coś znajdę to wezmę, ogóry, ze smalcem będzie ciężej ale coś sie może znajdzie

ja wczoraj śledziki zrobiłem w oleju z cebulką .. to mogę zabrać .. na jutro juz sie"przegryzą"

Opublikowano

Zgoda! :naughty

:kox::good:

ja wczoraj śledziki zrobiłem w oleju z cebulką .. to mogę zabrać .. na jutro juz sie"przegryzą"

Na gastro to się wszystko oszamie :naughty::tongue4:

Opublikowano

no i Panowie proszę się jakoś ubrać co-by blado przy tej Bryniowej kolekcji nie wypaść :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.