Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no i Panowie proszę się jakoś ubrać co by blado przy tej Bryniowej kolekcji nie wypaść :kox:

nie wiem właśnie czy w jakiś garniak nie wskoczyć :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

raga jest wszędzie :kox:

Opublikowano

raga jest wszędzie :kox:

Tak jak Kraków .. właśnie się wyniósł z WLKP :P

Opublikowano

Słuchajta, REDALERT jest. Dostałem właśnie telefon ze stolycy, że jutro bedziem mieć wizytację. Zbierajcie siły na wieczór i kombinujcie szoferów, bo trzeba będzie się pokazać z dobrej strony.

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja moge wozić d*py Warszawiakom :decayed:

Opublikowano

ja moge wozić d*py Warszawiakom :decayed:

Ku*wa, to jeszcze tych buców trzeba wozić?? :disgust:

:D

Opublikowano

Mcm00 ty sie na dore picie naszykuj :kox:

Opublikowano
  • Autor

Mcm00 ty sie na dore picie naszykuj :kox:

niestety dieta, no i praca w sobotę,

innym razem

Opublikowano

ja moge wozić d*py Warszawiakom :decayed:

Ku*wa, to jeszcze tych buców trzeba wozić?? :disgust:

:D

:decayed: dobre :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja moge wozić d*py Warszawiakom :decayed:

Ku*wa, to jeszcze tych buców trzeba wozić?? :disgust:

:D

:decayed: dobre :decayed:

jak wizytacja to wizytacja

[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 00:29_________________________________________________jak pojedziem do wawki to żeby się ładnie odwdzięczyli :>

Opublikowano

jak pojedziem do wawki to żeby się ładnie odwdzięczyli :>

Tak im schlamy mordy, że im sie odechce ku*wa wizytacji...

Opublikowano
  • Autor

jak pojedziem do wawki to żeby się ładnie odwdzięczyli :>

Tak im schlamy mordy, że im sie odechce ku*wa wizytacji...

ćććććśśśśśśiiiiiii bo nie przyjadą :)

Opublikowano

Ciekawe czy przebrniecie 0.7 na lba :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe czy przebrniecie 0.7 na lba :polew:

swego czasu nie takie buteleczki się łykało :wink4:

Opublikowano

raga jest wszędzie :kox:

:kox:

Dobra ...jutro będziemy o 19:00

Trzeba nam ogarnąć jakiś motel taki do 50 zł :kox:

Opublikowano
  • Autor

raga jest wszędzie :kox:

:kox:

Dobra ...jutro będziemy o 19:00

Trzeba nam ogarnąć jakiś motel taki do 50 zł :kox:

spoko coś się wymyśli, nie zginieta :)

Opublikowano

raga jest wszędzie :kox:

:kox:

Dobra ...jutro będziemy o 19:00

Trzeba nam ogarnąć jakiś motel taki do 50 zł :kox:

spoko coś się wymyśli, nie zginieta :)

Liczymy na Was Panowie i Panie :naughty::kox: :kox:

Opublikowano

Trzeba nam ogarnąć jakiś motel taki do 50 zł :kox:

jeszcze mi powiedz że to na 2 osoby i ze śniadaniem :decayed:

Opublikowano

Ok, plan jest taki, że przyjeżdzata na 19:00 na spota, na którym trochę zmarzniemy i oblookamy te Evke (o ile jest na co lookać :decayed: ), a później damy 2 kroki do Fregaty, gdzie zajmiemy stolik (o ile będzie miejsce), pod którym od razu będzie dla Was nocleg, za który akurat wyjdzie mniej niż pięć dych. :kox::decayed:

Opublikowano

Trzeba nam ogarnąć jakiś motel taki do 50 zł :kox:

jeszcze mi powiedz że to na 2 osoby i ze śniadaniem :decayed:

Mao tego ..jeszcze z lodem o poranku :kox::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.