Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chwalił tylko Ty jak zwykle tylko o sobie;( nic o kolegach!

Wiem, że mam sklerozę, wiem, że czasem nie umiem słuchać i wiem też, że jesteś najbardziej zrzędliwym chłopem, jakiego znam. :decayed:

przepraszam już nie będę!! obiecuję poprawę i jadę do Arkadii:)* BUZI PA:D

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 898,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chwalił tylko Ty jak zwykle tylko o sobie;( nic o kolegach!

Wiem, że mam sklerozę, wiem, że czasem nie umiem słuchać i wiem też, że jesteś najbardziej zrzędliwym chłopem, jakiego znam. :decayed:

przepraszam już nie będę!! obiecuję poprawę i jadę do Arkadii:)* BUZI PA:D

Ja pi....le co się z nimi dzieje :kox:

Opublikowano
  • Autor

Nie poleruj, chyba że już na nią czas :wink4:

nie no muszę coś z tym zrobić ..., a nie wiem ile jeszcze pojeżdżę

Opublikowano

Znam dobry warsztat lakierniczy, gdzie mogą zrobić polerkę. Ogólnie facet się ceni, ale jeśli chcesz mieć dobrze to warto.. Nie pamiętam teraz numeru, ale do spota dowiem się.

Mogę Ci też załatwić polerkę za jedyne 100zł. Co prawda nie wychodzi jak nówka, ale dopóki niskie słońce nie świeci to jest ok... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Znam dobry warsztat lakierniczy, gdzie mogą zrobić polerkę. Ogólnie facet się ceni, ale jeśli chcesz mieć dobrze to warto.. Nie pamiętam teraz numeru, ale do spota dowiem się.

Mogę Ci też załatwić polerkę za jedyne 100zł. Co prawda nie wychodzi jak nówka, ale dopóki niskie słońce nie świeci to jest ok... :wink4:

wolę raz a porządnie :decayed:

Opublikowano

W takim razie polecam warsztat Janusza Masiarka. Na spocie dam Ci nr - muszę gdzieś odszukać wizytówkę.

Opublikowano

A gdzie On ma ten warsztat, bo nazwisko pierwszy raz słysze :mysli:

Opublikowano

Kierunek na Piotrków. Nie wiem czy to jest jeszcze Radom czy jakaś miejscowość, ale to blisko od ronda.

Opublikowano
  • Autor

chiba bede musiał najpierw szybę przednią, bo dziś zauważyłem małe pęknięcie, niższe sprężyny dają chyba o sobie znać :confused4:

Opublikowano

Kierunek na Piotrków. Nie wiem czy to jest jeszcze Radom czy jakaś miejscowość, ale to blisko od ronda.

Kierunek na Piotrków, po lewej stronie zjeżdza się w boczną dróżkę do niego?

Opublikowano

Kierunek na Piotrków, po lewej stronie zjeżdza się w boczną dróżkę do niego?

Dokładnie. Ta dróżka prowadzi prosto do jego zakładu, który widać z ulicy.

Opublikowano

To już wiem o kogo chodzi, robiłem dawno dawno u gościa auto i powiem szczerze ze się nie popisał, były poprawki. No ale moze sie w końcu nauczył malować :cool1:

Opublikowano

Hmm, ja słyszałem o nim same dobre komentarze. Sam u niego malowałem błotnik w Trafiku. Facet bardzo konkretny i słowny.

Opublikowano

Widać się wyrobił przez te lata.

Opublikowano

Widać się wyrobił przez te lata.

albo kolejny sponsor Tomaszka:)

Opublikowano

Witam serdecznie :hi:

Przepraszam że przeszkadzam, ale jak zwykle mam kilka spraw :)

Zbieram zamówienia na kolejną turę polarków męskich,

jeżeli ktoś reflektuje to:

>> KLIK <<

Pojawiły się również w ofercie t-shirty dziecięce:

>> KLIK <<

A także damskie koszulki - nowy fason:

>> KLIK <<

Zapraszam również do udziału w ankiecie - wybieramy nowy kolor męskich t-shirtów:

>> KLIK <<

No i przy okazji :) Zbieram fotki na marzec w konkursie na najładniejsze zdjęcie A4 na forum:

>> KLIK <<

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Wszystkich :)

Opublikowano

Witam serdecznie :hi:

Witamy witamy w Radomskich stronach :hi: :hi:

Opublikowano

Witam serdecznie :hi:

Witamy witamy w Radomskich stronach :hi: :hi:

Dawno u Was nie byłem, dzieje sie tu coś :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Witam serdecznie :hi:

Witamy witamy w Radomskich stronach :hi: :hi:

Dawno u Was nie byłem, dzieje sie tu coś :decayed:

już śpimy :naughty:
Opublikowano

Witam serdecznie :hi:

Witamy witamy w Radomskich stronach :hi: :hi:

Dawno u Was nie byłem, dzieje sie tu coś :decayed:

a u nas nic się nie dzieje. Masowo zmieniamy auta;>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.