Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie :hi:

Witamy witamy w Radomskich stronach :hi: :hi:

Dawno u Was nie byłem, dzieje sie tu coś :decayed:

a u nas nic się nie dzieje. Masowo zmieniamy auta;>

Jeden Tomaszek to wiem że zmienił :gwizdanie: a reszta co w jego ślady idzie :mysli:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam serdecznie :hi:

Witamy witamy w Radomskich stronach :hi: :hi:

Dawno u Was nie byłem, dzieje sie tu coś :decayed:

a u nas nic się nie dzieje. Masowo zmieniamy auta;>

Jeden Tomaszek to wiem że zmienił :gwizdanie: a reszta co w jego ślady idzie :mysli:

nie reszta wierna Odi :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 00:33_________________________________________________do jutra :kox:

Opublikowano

Witam serdecznie :hi:

Witamy witamy w Radomskich stronach :hi: :hi:

Dawno u Was nie byłem, dzieje sie tu coś :decayed:

a u nas nic się nie dzieje. Masowo zmieniamy auta;>

Jeden Tomaszek to wiem że zmienił :gwizdanie: a reszta co w jego ślady idzie :mysli:

nie reszta wierna Odi :gwizdanie:

to czemu tylko nie wierny na zlocie był :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wszyscy się na B8 przesiadają

Opublikowano

Wszyscy się na B8 przesiadają

i na zlot nie bardzo, obok B5 postawić :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dlaczego ? Rdza nie przeskoczy przecieź

Opublikowano

Dlaczego ? Rdza nie przeskoczy przecieź

no mam nadzieję że na letnim się poprawić :gwizdanie:

Oki, mykam w kime i zapraszam jeszcze raz na zakupy :naughty:

Dobrej nocy :hi:

Opublikowano

to czemu tylko nie wierny na zlocie był :naughty:

Bo niewierny marce (bardziej z potrzeby niż z chęci) jest wierny Klubowi. :a4fan::wink4:

Opublikowano

Cholera planowałem wpaść na spot w piątek a przed chwilą dowiedziałem się, że jadę z roboty do Wrocławia na czwartek i piątek. Marne szanse na powrót na 19:00. Chyba z żalu na hotelu popłynę :):evil:

oZiX czy to nie Ty z tydzień temu stałeś na parkingu z tyłu BZWBK, miałem podejść ale jakoś nie miałem pewności że to Ty. Mam ten sam kolor tylko w avancie.

Opublikowano

Koval, a już myślałem, że się na nas obraziłeś. :decayed: Jak dasz rade przyjechać w ten piątek to zapraszamy, a jak nie to nadrobimy. Spoty teraz są co tydzień. :th:

Opublikowano

no właśnie, coraz cieplej i może warto wrócić do koncepcji grilla ?

A co do powrotu w Piątek to sami wiecie co się dzieje na naszych dróżkach :(

Opublikowano

A co do powrotu w Piątek to sami wiecie co się dzieje na naszych dróżkach :(

No tak tak. Za tydzień przyjedziesz. :wink4:

Co do grila - oczywiście, że będzie. Poczekajmy tylko aż pogoda się ustabilizuje. :)

Opublikowano

Cholera planowałem wpaść na spot w piątek a przed chwilą dowiedziałem się, że jadę z roboty do Wrocławia na czwartek i piątek. Marne szanse na powrót na 19:00. Chyba z żalu na hotelu popłynę :):evil:

oZiX czy to nie Ty z tydzień temu stałeś na parkingu z tyłu BZWBK, miałem podejść ale jakoś nie miałem pewności że to Ty. Mam ten sam kolor tylko w avancie.

No niestety ja mam sedana i w raodmiu nie było mnie od dawna;)

A My nie pojechalismy bo nie chcemy stracic nicka oryginalnego!:D

Opublikowano

Cholera planowałem wpaść na spot w piątek a przed chwilą dowiedziałem się, że jadę z roboty do Wrocławia na czwartek i piątek. Marne szanse na powrót na 19:00. Chyba z żalu na hotelu popłynę :):evil:

oZiX czy to nie Ty z tydzień temu stałeś na parkingu z tyłu BZWBK, miałem podejść ale jakoś nie miałem pewności że to Ty. Mam ten sam kolor tylko w avancie.

No niestety ja mam sedana i w raodmiu nie było mnie od dawna;)

A My nie pojechalismy bo nie chcemy stracic nicka oryginalnego!:D

Niestety że to nie byłes Ty czy że masz sedana? :decayed:

Koval78 jego jest taka jakas szara :decayed:

Opublikowano

Fakt. Szara. Moja niebieska ale na awatarze wygląda jak niebieska - czyżby postępował u mnie daltonizm :)

Opublikowano

no raczej bo nie widać co by była niebieska:D i na zdjęciu wygląda (przynajmniej dla mnie że to nie jest kombi:>) ;)

Michał nieszczęście, że była sedan i szara/grafitowa kij wie jaka:D ale to już przeszłość;> Dziś zamiana jutro się przesiadam w nową :kox: :kox: Srebrną i AVANT:>

Opublikowano

Fakt. Szara. Moja niebieska ale na awatarze wygląda jak niebieska - czyżby postępował u mnie daltonizm :)

Nie przejmuj się, ja w awatarze Ozixa też widzę niebieską Audi. :wink4:

Ozix, zmieniasz furę? :naughty:

Opublikowano

Przecież napisał że zamienia na Avanta, no kto jak kto ale Ty powinienes wiedziec to jako pierwszy, czyzby jakies "ciche dni" ? :polew:

Opublikowano
  • Autor

no raczej bo nie widać co by była niebieska:D i na zdjęciu wygląda (przynajmniej dla mnie że to nie jest kombi:>) ;)

Michał nieszczęście, że była sedan i szara/grafitowa kij wie jaka:D ale to już przeszłość;> Dziś zamiana jutro się przesiadam w nową :kox: :kox: Srebrną i AVANT:>

Srebrny, :kox: :kox:, AVANT :mysli: - czyżby od Bryni kupiłeś :wink4:

Opublikowano

no raczej bo nie widać co by była niebieska:D i na zdjęciu wygląda (przynajmniej dla mnie że to nie jest kombi:>) ;)

Michał nieszczęście, że była sedan i szara/grafitowa kij wie jaka:D ale to już przeszłość;> Dziś zamiana jutro się przesiadam w nową :kox: :kox: Srebrną i AVANT:>

Srebrny, :kox: :kox:, AVANT :mysli: - czyżby od Bryni kupiłeś :wink4:

Brynia nie ma srebrnego:D DALTONY!! masakra co za ludzie:D gorzej niż faceci :naughty::decayed:

Fakt. Szara. Moja niebieska ale na awatarze wygląda jak niebieska - czyżby postępował u mnie daltonizm :)

Nie przejmuj się, ja w awatarze Ozixa też widzę niebieską Audi. :wink4:

Ozix, zmieniasz furę? :naughty:

kolejny dalton!! Tak zmieniłem[; zrobiłem małą zamianę

Przecież napisał że zamienia na Avanta, no kto jak kto ale Ty powinienes wiedziec to jako pierwszy, czyzby jakies "ciche dni" ? :polew:

Michał dokładnie ciche dni!! ostatnio się nie dogadujemy i zabrałem swoje zabawki z jego piaskownicy!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.