Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

odwołujemy spota! jak kryzys to kryzys!

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

odwołujemy spota! jak kryzys to kryzys!

Nie siej paniki! Spot normalnie się odbędzie. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

odwołujemy spota! jak kryzys to kryzys!

eeee tam, gadanie !

kryzysu nie ma ... a spot jest :tongue4:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 22:50_________________________________________________ja nie wiem czy bede bo odliczanie trwa ... :wink4:

Opublikowano

mam pytanko czyściliście może kiedyś tapicerkę z alkantry ?? jak tak to czym najlepiej??

Opublikowano

mam pytanko czyściliście może kiedyś tapicerkę z alkantry ?? jak tak to czym najlepiej??

vanish denaturat rozpuszczalnik benzyna ekstrakcyjna ewentualnie Tomaszkiem:D[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 23:15_________________________________________________

odwołujemy spota! jak kryzys to kryzys!

eeee tam, gadanie !

kryzysu nie ma ... a spot jest :tongue4:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 22:50_________________________________________________ja nie wiem czy bede bo odliczanie trwa ... :wink4:

liczymy razem z Tobą trzymając kciuki! :good: :good: :notworthy::drunk::witch1:

Opublikowano

odzim , bedziesz jutro? jak byś sie wybierał to weź VAGa :notworthy: , jak nic nie zdziałam moim to spróbujemy z Twoim :cool1:

Opublikowano

a ja se mam nowe stopy;P :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

a ja se mam nowe stopy;P :kox: :kox:

na razie to ty uważasz że są :kox:, :wink4::tongue4:

Opublikowano

a ja se mam nowe stopy;P :kox: :kox:

na razie to ty uważasz że są :kox:, :wink4::tongue4:

oby Ci sie córka urodziła!

Opublikowano

mcm co by ci się nie urodziło od razu sadzaj za kółko niech się oswaja od małego...

Opublikowano
  • Autor

a ja se mam nowe stopy;P :kox: :kox:

na razie to ty uważasz że są :kox:, :wink4::tongue4:

oby Ci sie córka urodziła!

spoko to będzie syn :decayed:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 17:28_________________________________________________

mcm co by ci się nie urodziło od razu sadzaj za kółko niech się oswaja od małego...

taki mam zamiar :wink4:

Opublikowano

zawsze może wyjść jakiś psikus;P a kółka na pewno lepsze niż tamte:P

Opublikowano
  • Autor

kółka na pewno lepsze niż tamte:P

pokaż no te kółka :naughty:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 18:29_________________________________________________

zawsze może wyjść jakiś psikus;P

chciałbym :wink4:
Opublikowano

Żyjecie????????????????????

to co dzisiaj ,,jajeczko" na spocie?

Tomaszust ma nadzieję że u Ani wszystko w IT działa jak należy :naughty:

a no mozna szczelic jakiego gryla:P

Opublikowano

Tomaszust ma nadzieję że u Ani wszystko w IT działa jak należy :naughty:

Ania zadowolona, bardzo Was polubiła i bardzo się cieszy, że wszystko działa jak trzeba. Dzięki wielkie za pomoc. :th:

A jajeczko - jak najbardziej. Tzn. za kierownicą przyjadę no. :decayed: To co, grill na spontanie?? :naughty:

Opublikowano

Tomaszust ma nadzieję że u Ani wszystko w IT działa jak należy :naughty:

Ania zadowolona, bardzo Was polubiła i bardzo się cieszy, że wszystko działa jak trzeba. Dzięki wielkie za pomoc. :th:

A jajeczko - jak najbardziej. Tzn. za kierownicą przyjadę no. :decayed: To co, grill na spontanie?? :naughty:

no ja chce gryla!!:>

Opublikowano

no ja chce gryla!!:>

Zapakuj do Avanta, później sie skoczy do Billi po kiełbache i musztarde i już gril gotowy. :naughty:

Opublikowano

no ja chce gryla!!:>

Zapakuj do Avanta, później sie skoczy do Billi po kiełbache i musztarde i już gril gotowy. :naughty:

ta tylko dziś post!:(

Opublikowano
  • Autor

rybka i jajeczko zostaje ... :wink4:

Opublikowano

Tyle ze rybka lubi pływać :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.