Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wstyd sie trochę pokazać zwyczajna b6 bez żadnych modów :bag:

Nie stresuj się. Przecież nie chodzi o tuning, chodzi o miłość do marki. :wink4:

Ja np. jestem zwolennikiem serii w autach.

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 899,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak juz ogarnę wszystko z moja :a4fan: i rejestracja, to wtedy jakaś :ad: i sie pojawię :)

to się ogarniaj szybko:) bo możesz podjechać pod bille a my będziemy grylowac:> :gwizdanie:

wstyd sie trochę pokazać zwyczajna b6 bez żadnych modów :bag:

Nie stresuj się. Przecież nie chodzi o tuning, chodzi o miłość do marki. :wink4:

Ja np. jestem zwolennikiem serii w autach.

JA też!! Serie wizualnie z zewnątrz są najładniejsze;) Po raz kolejny się Tomki zgadzają

Opublikowano

jak juz ogarnę wszystko z moja :a4fan: i rejestracja, to wtedy jakaś :ad: i sie pojawię :)

to się ogarniaj szybko:) bo możesz podjechać pod bille a my będziemy grylowac:> :gwizdanie:

jak sie będę wybierał to sprawdzę co i gdzie :tongue4:

wstyd sie trochę pokazać zwyczajna b6 bez żadnych modów :bag:

Nie stresuj się. Przecież nie chodzi o tuning, chodzi o miłość do marki. :wink4:

Ja np. jestem zwolennikiem serii w autach.

JA też!! Serie wizualnie z zewnątrz są najładniejsze;) Po raz kolejny się Tomki zgadzają

tez lubię serie :naughty: tylko moja ma za małe koła i bark s-line na zewnątrz :kwasny: do wgladu w moja a4 :gwizdanie:

a co do stresowania to ja prawie nigdy :decayed:

Opublikowano

łoj ja od grudnia do kwietnia jeździłem na 15" z serii b5[; i mnie nie zabili:)

Opublikowano

łoj ja od grudnia do kwietnia jeździłem na 15" z serii b5[; i mnie nie zabili:)

ja będę musiał cały czas narazie na 15 pomykać :confused4: nie to żebym płakał (i tak odkąd kupiłem mam banan na twarzy jak na nia patrze :> o jeździe nie wspomnę :decayed: ) chodzi mi tylko o to ze będę musiał porezac trochę moja serie zeby była taka jak chce :cool1:

Opublikowano

Nie chce mi się czytać wszystkich stron. U kogo ta masakryczna imprezka?

Opublikowano

spoko spoko u nas b6 tylko Brynia ma zmodzoną;> moja prawie seria:D

Nie tylko :naughty: ale chłopaki Ci to może wybaczą :polew:

Kto to napisał że mam zmodzoną a4? :gwizdanie: chyba silnikowo :decayed:

Z zewnątrz moja a4 to seria, bez s-line, jedyne co mam to polakierowane doły zderzaków i fele 17

Fajna właścicielka w fajnym OOOO :naughty:

Opublikowano
  • Autor

spoko spoko u nas b6 tylko Brynia ma zmodzoną;> moja prawie seria:D

Nie tylko :naughty: ale chłopaki Ci to może wybaczą :polew:

wybaczam :)

Opublikowano

wuju nie stresuj się tylko wpadaj na spota w najbliższy piątek

:no: musze zostać na weekend w Kielcach :wallbash: (doktorek sobie wymyślił zaliczenie w sobotę :kwasny: ) a :a4fan: stoi w domu :beksa: wiec nie mam jak..

a co do stresu to juz pisałem ze ja niee :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Fajna właścicielka w fajnym OOOO :naughty:

No prosze, jak mi sie od razu dzień miło rozpoczał :>

to jeszcze Milky Way po śniadaniu i uśmiech na cały dzień :>

Opublikowano

Michał pisałem o b6;P no chyba że czegoś nie wiem:D

Bryńka wybacz :hi: za wszystko;))

wuju co chcesz po rezać?

Opublikowano

wuju Ty też wpadaj oczywiscie

kusisz :przebiegly: zobacze blizej 8 :gwizdanie:

Opublikowano

Bryńka, a to gryl klubowy[;? czy można zabrać ze sobą np drugą połówkę??(czyt. *ta:F)

Opublikowano

Bryńka, a to gryl klubowy[;? czy można zabrać ze sobą np drugą połówkę??(czyt. *ta:F)

Nawet trzeba, najlepiej w litrowej butli :polew:

oZiX , czyzbyś znalazł tą której szukałeś, pochwal się :naughty:

Opublikowano

no jasne że tak ale jeszcze nie chce mnie sponsorować w 100%:((

Bryńka zróbmy listę co potrzeba na gryla i się podzielimy zakupami;)

Co do kierowcy to się coś wykmini:D najwyżej namioty weźmiemy albo złożymy siedzenia w samochodzie;D

ok lece na pogadanki buzi pa!:D

Opublikowano

ok lece na pogadanki buzi pa!:D

no buziaczki..buchachaaa :polew:

Ty to mnie potrafisz rozbawic chłopaku :decayed:

Opublikowano

Ładna niunia. :th:

Ja szofera będę miał. :kox: Poza tym zarzucę też temat swojej A., może znajdzie chwilkę i przyjedziemy razem. :)

Opublikowano

DUŻYMI LITERAMI datę 8 maja 2009 godz 18-sta Grill u Bryni

Będziemy z LukaszemR :good::decayed:

W końcu szofera muszę mieć :kox::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.