Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słuchajcie, mam info od Bryni. Uwaga, cytuję:

"Jak będziesz na forum to powiedz chłopakom, że w piątek to będzie parapetówa, na którą ja ZAPRASZAM i nikt nie musi nic przynosić. Wybierzcie tylko co pijemy - wódkę, piwa czy może coś jeszcze..."

A więc deklarować się kto co pije i może chociaż jakąś flaszcynę albo zgrzewkę piwa jednak przynieść ze sobą... :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja piję to "coś jeszcze" :wink4:

Czili nic :gwizdanie:

Zjem tylko dania z grilla.

[br]Dopisany: 06 Maj 2009, 16:18_________________________________________________PS. może mała zrzuta i jakiś prezencik na nowe lokum :wink4::mysli:

Opublikowano

PS. może mała zrzuta i jakiś prezencik na nowe lokum :wink4::mysli:

A może jeszcze głośniej... :D

Nie no, jak już wyjechałeś z tym pomysłem to faktycznie trzeba zrobić jakeś zrzutkie. :decayed: Może najpierw ustalmy po ile zł, a później zastanowimy się co kupić. :naughty: Brynia, Ty tego nie czytaj. :decayed:

Opublikowano

Tomaszu mogę już się odzywać??:(

Opublikowano

Tomaszu mogę już się odzywać??:(

Hmm, nie przypominam sobie, żebym Ci zabraniał. :cool1::decayed:

Opublikowano

gdzieś po 200 zabroniłeś:( Chamie ze wsi:P(w pozytywnym tego słowa znaczeniu:D)

Opublikowano

gdzieś po 200 zabroniłeś:( Chamie ze wsi:P(w pozytywnym tego słowa znaczeniu:D)

O w k**wę. :D Wiesz co, przewertuj wątek i mnie zacytuj... :naughty:

Opublikowano

gdzieś po 200 zabroniłeś:( Chamie ze wsi:P(w pozytywnym tego słowa znaczeniu:D)

O w k**wę. :D Wiesz co, przewertuj wątek i mnie zacytuj... :naughty:

gdybyś mi jeszcze płacił za czytanie Twoich głupot to może bym się zastanowił żeby czytać wstecz :thumbdown:

Opublikowano

Wiesz co Ozix, faktycznie na 200 stronie zabroniłem Ci pisać w tym wątku i na razie to podtrzymuję, więc idź na spacer. Jak będzie mi Cię brakować to wtedy dam Ci cynk. :tongue4::decayed:

Opublikowano
  • Autor

PS. może mała zrzuta i jakiś prezencik na nowe lokum :wink4::mysli:

A może jeszcze głośniej... :D

Nie no, jak już wyjechałeś z tym pomysłem to faktycznie trzeba zrobić jakeś zrzutkie. :decayed: Może najpierw ustalmy po ile zł, a później zastanowimy się co kupić. :naughty: Brynia, Ty tego nie czytaj. :decayed:

załatwiajmy sprawę na PW :wink4:, :naughty:

Opublikowano

Witka

Jestem za piwkiem. A z kupowaniem wstrzymajmy się do piątku jak się spotkamy to od Bryni do M1 rzut beretem więc stracimy 20 min na zakupy i tyle .

Opublikowano
  • Autor

to po kogo mam podjechać ... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

bede sam ... jak palec ;([br]Dopisany: 06 Maj 2009, 20:28_________________________________________________ :decayed:

Opublikowano

to po kogo mam podjechać ... :wink4:

Podjechać nie, ale jak można to zamawiam sobie odwózkę, tylko że jeszcze nie wiem gdzie. :kox:

Ja mieszam - zaczynam od piwa do grila, kończę na czystej. Bryniu, dojazd do Ciebie myślę, że poznam jutro.. :) Zakupy tak jak Koval powiedział - podskoczymy do M1 w razie czego, no chyba że Brynia będzie nas bardzo opie*dalać. :decayed: Przyjeżdżam bez Ani.

Ozix, nie bój się - póki dogadujemy temat grila to możesz się odzywać. :decayed:

Opublikowano

kolejne pytanie, ktoś przyjeżdża z kobitą?

Jak tak, to pisać, bo się musze Was mniej/więcej doliczyć

Ozix NAPISZ COŚ, nie przejmuj sie Tomaszkiem :tongue4:

DZIĘKUJE!!:* :notworthy: :notworthy:Dziękuje Dziękuje :hi:

to teraz mogę pisać ale dla CytrynowegoTomasza :foch::ban::bla::baseball::ssij: i wiele wiele innych

A co do tego to ja kobity nie biorę bo ona się edukuje! A i samego siebie też nie biorę :bicz::dziura:

Opublikowano

to po kogo mam podjechać ... :wink4:

jakbyś był tak dobry to po mnie :naughty::kox:
Opublikowano

A i samego siebie też nie biorę :bicz::dziura:

Ozix, nosz ku*wa no. ;([br]Dopisany: 06 Maj 2009, 20:47_________________________________________________

jakbyś był tak dobry to po mnie :naughty::kox:

Na Ciebie to wódy zabraknie. :no: No ale trudno - przyjeżdzaj. :decayed:

Opublikowano

[! A i samego siebie też nie biorę

to Wtedy Ty :ban: :ban: :ban: ode mnie osobiście

No lypa lypa;P z SS możliwe ze bryndza z nędzą będzie bo mi umowa ichnia nie podpasowała wyzyskiwacze i mają mi nową na jutro pokazać jak nie podpisze to aut;/ i piątek od 15.00 do 17.00 Walka w innej firmie;/

Ale zrobię wsystko seby być i porachować się z Tomkiem od A szklankami vódy!

Opublikowano

Ale zrobię wsystko seby być i porachować się z Tomkiem od A szklankami vódy!

Ozix, dajesz. To już nawet koszulkę zdejmę na moment jak obiecasz przyjechać. :kox:

Opublikowano

:good: :good: :good: Krzyniu- rozumiem że dasz radę i jesteś obecny :>

będę się starał i myślę ze się uda :wink4:[br]Dopisany: 06 Maj 2009, 21:04_________________________________________________

Na Ciebie to wódy zabraknie. :no: No ale trudno - przyjeżdzaj. :decayed:

nie wypiję ani kropelki :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.