Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

moje sprzęgło w Audi to masakra, łapie na samym końcu

w Skodzie też masakra, łapie za szybko więc zazdroszczę

A tak na marginesie to jeździąłm dzisiaj Skodą Zastępczą Roomster, łomatkooooooooo dobrze że mi wieczorem Octavkę oddali, bo bym nie pojechała jutro ,,tym czymś" do Krakowa. TRAGEDIA, siedzisz jak w ciężarówce, wysokie to a ciasne w środku fujjjjjjjjjjjjjj[br]Dopisany: 05 Maj 2009, 23:08_________________________________________________Grill o 18-stej, może być???????

poważnie a myslalem ze to fajne auto z tego Roomstera, tak z wygladu

co do grilla to ja niestety pozniej bede o 1820 mam z zona wizyte u ginekolog to doipero koło 19stej mogę sie pojawic u Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Tomaszu Brynio szuka towarzystwa na rower, a on jest spoko gośc, możecie razem smigac, ale uprzedzam Mistrz Polski z 76,77, :naughty:

Brynio to Twój ojciec, tak? To może zgadać go z moim ojcem, :decayed: bo ostatnio wali konkretne trasy (~30 km dziennie). :naughty:

A ja chcę sobie kupić taki rekreacyjny rower:

Rower-rekreacyjny-Giant-Sedona-LX_lightbox.jpg

Giant Sedona LX

Może zorganizujemy jakiś wypad na rowery?? :naughty:

_________________________________________________

Bryniu, jak Roomster wypada na tle Cytryny? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

odzim, zdzwonimy się :wink4:

Lecę jeszcze na forum opla :decayed: i w kimono

Tomek, jakaś mała ta rama, wygląda jak damka :gwizdanie: Poczytam jutro co ma za osprzęt.

BRY NOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na rowery sie pisze

A jeździsz już coś, czy dopiero zaczniesz? :decayed::wink4:

Michał, rama normalna jak na rower rekreacyjny-komfortowy. Z resztą są różne wielkości. Dziś przymierzałem ramę M i L - teraz mam dylemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytryna przy Roomsterze to ,,cud, miód , malina" nie ma nawet co porównywać, a środek to już wogóle

:cool1::naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do roweru, to jak będzie klubowy wyjazd to też jadę z Wami

to podjedźcie do mnie i ja się z wami załapię... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma bagażnik na rowery? Ja chcę kupić, ale nie wiem czy dachowy (na Cytrynie będzie wysoko i niewygodnie), czy hakowy (nie mam haka). :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak patrzę na wysokośc Cytryny, to.................montuj haka :gwizdanie:

Ano właśnie, tylko że hak do Berlingo kosztuje ~1300 zł. Później trzeba kupić bagażnik za ~500 zł :kwasny: Poza tym samochód z hakiem to jakoś tak... :kwasny: No ale jeszcze to przemyślę. :wink4:[br]Dopisany: 05 Maj 2009, 23:31_________________________________________________Bryniu, daj jutro znać jak z wieczorem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na rowery sie pisze

A jeździsz już coś, czy dopiero zaczniesz? :decayed::wink4:

Michał, rama normalna jak na rower rekreacyjny-komfortowy. Z resztą są różne wielkości. Dziś przymierzałem ramę M i L - teraz mam dylemat.

nie rozumiem od 5 roku zycia umiem jezdzic hehehe i to na dwoch kólkach nawet heh ale nie wiem jak Ty Tomku,jezeli chodzi o kondycje to jestem przygotowany na jakies 30 km w dniu bo w tym sezonie jeszcze nie pedałowałem heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rower :mysli: to i ja mogę chcieć :gwizdanie: w końcu moja ( ostatnio zaniedbana ) pasja :cool1: co do rowerku to fajny :good: tylko ta sztyca amortyzowana :confused4: z tego co pamiętam długo nie wytrzymywały.. może sie cos teraz poprawiło :gwizdanie: co do wielkości ramy (ja mam 16' ale moja to extreme xc) to wez taka zebys nie musiał za wysoko sztycy wyciągać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryniu, daj jutro znać jak z wieczorem..

Nowy romans :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ramy w rowerze - teoretycznie powinno dobierać się taką ramę, że jak się zeskoczy z siodełka to od ramy do siusiaka ma być luz ~4 cm. I jeśli tym się kierować do mnie pasuje rama M (czyli chyba 19). Ale przy modelu SEDONA facet w sklepie miał dylemat. Powiedział, że równie dobrze będzie mi pasować rama L (czyli 21) - może będzie mniej zwrotna, ale na pewno wygodniejsza w dłuższych trasach. Jajek też sobie nie poobijam..

odzim, jak mój ojciec wali trasy po 30 km dziennie tzn., że i my damy radę. :decayed: Pany, szykować sprzęt, ja w przyszłym tygodniu kupuję rower i możnaby zorganizować w tym roku jakiś wyjazd weekendowy z grilem itp. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Myślę ze dla Ciebie zdecydowanie lepsza była by rama 21". Czy brałeś inne marki pod uwagę, czy już nastawiłeś sie na Gianta?

Może taki Kellys by Cie zdowolił, po małych zmianach osprzętu rower naprawde rewelka

kellys.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze dla Ciebie zdecydowanie lepsza była by rama 21". Czy brałeś inne marki pod uwagę, czy już nastawiłeś sie na Gianta?

Może taki Kellys by Cie zdowolił, po małych zmianach osprzętu rower naprawde rewelka

Wcześniej brałem inne marki pod uwagę, ale teraz nastawiłem się na Gianta. Rama 21" może być dla mnie za duża, ale będę jeszcze przymierzał 19" i 21".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od tego gdzie bedziesz nim jeździł, teren 19" , niedzielne przejażdzki 21" :decayed:

tak jak mówisz :decayed:

ja mam 16'' i tez dłuższe dystanse parę razy robiłem (mam ponad 180cm), kwestia nie tyle rozmiaru go geometrii ramy :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...