Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale na wódę czy tylko się pogapić? :decayed:

EDIT: Aha, pewnie motórem przyjadziesz. :>

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 899,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale zrobię wsystko seby być i porachować się z Tomkiem od A szklankami vódy!

Ozix, dajesz. To już nawet koszulkę zdejmę na moment jak obiecasz przyjechać. :kox:

zaczynam się Ciebie obawiać!! :wallbash: :wallbash:

chociaż :mysli: :mysli: jak zdejmiesz koszulkę to Ci żarówki wykręcę:PP

_________________________________________________

Bryniunajwyżej się spóźnię;P

P.S.

Jak płot?

Opublikowano

Aha, pewnie motórem przyjadziesz. :>

nie niuńką, strach na motórze w nocy :shocked:

Opublikowano

Ozix, płot nie dojechał, praktiker dał d..y, bedzie w przyszłym tygodniu

jak przyjedzie dam znać

ta odpowiedź mnie nie satysfakcjonuje :blink:

Opublikowano

Qzwa, to co poradzę że nie przyjechał ;(

Spokojnie, jak zadzwonia i podadza konkretny termin, to będziesz wiedział pierwszy :>

Ja i tak myślę że będę wiedział przed Tobą bo sam do nich zadzwonię i spytam:P

A jaki to ma być płot?! Siatka zwykła?

Opublikowano

Ja i tak myślę że będę wiedział przed Tobą bo sam do nich zadzwonię i spytam:P

A jaki to ma być płot?! Siatka zwykła?

WOW, :shocked: coraz bardziej mnie zaskakujesz. :decayed: Bez Ciebie ten wątek by nie istniał. :kox::wink4:

Opublikowano
  • Autor

to po kogo mam podjechać ... :wink4:

jakbyś był tak dobry to po mnie :naughty::kox:

nie wyrobie się ...

Opublikowano

Dziś podjeżdżam na stację, a tu taki widok na liczniku :kox:

Pulpit.jpg

Pierwsza dycha zaliczona bezproblemowo. :)

Opublikowano
  • Autor

Dziś podjeżdżam na stację, a tu taki widok na liczniku :kox:

Pulpit.jpg

Pierwsza dycha zaliczona bezproblemowo. :)

dalej pójdzie jak z górki ... :wink4::good:

Opublikowano

ale szybko natrzaskałes tyle km :cool1:

ta pewnie sam sobie licznik przekręcił :polew:

Opublikowano

Dziś podjeżdżam na stację, a tu taki widok na liczniku :kox:

Pulpit.jpg

Pierwsza dycha zaliczona bezproblemowo. :)

dalej pójdzie jak z górki ... :wink4::good:

.....prosto do warsztatu :gwizdanie: :polew:
Opublikowano

Aneczka, pokazał Ci Łukasz światełka? :naughty:

Opublikowano

Aneczka, pokazał Ci Łukasz światełka? :naughty:

Noooooooooooo :shocked: :shocked: :shocked: codo normalnie :slina:

Michał, ja Ci się człowieku do końca życia nie wypłacę

:( też chcę to usłyszeć :( :(

Opublikowano

.....prosto do warsztatu :gwizdanie: :polew:

A tak, to już za 5000 km. :tongue4:

Opublikowano

Noooooooooooo :shocked: :shocked: :shocked: codo normalnie

Zajebioza jest :decayed: Wszyscy jak stalismy cykaliśmy foty, no poza panem elektrykiem bo nie miał czym :polew:

Opublikowano
  • Autor

Noooooooooooo :shocked: :shocked: :shocked: codo normalnie :slina:

gra się, ma się... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Noooooooooooo :shocked: :shocked: :shocked: codo normalnie :slina:

gra się, ma się... :wink4:

Teraz to ja juz nic nie mam :gwizdanie: na koncie :gwizdanie:

mcm lecę jutro do Lublina, od której jestes w firmie to sie wpraszam na kawę

a o której będziesz lecieć,

bo ostatnio dzieciaki wcześniej jak po 9 mnie z domu nie wypuszczają :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no jakoś po 8

ale wracam jakoś 14-15 - wtedy piję drugą kawe :gwizdanie: będziesz tak jakos w tym czasie?

jutro jest czwartek :mysli:, po 8 to mnie nie będzie, mam ostatnio dużo jazdy i wybywam często z firmy, dam ci kom na PW, jak będziesz w pobliżu cynkuj, a jakąś kawkę wykombinujemy, jak nie w firmie to gdzieś na mieście :wink4:

Opublikowano

Dobrej nocy ludziska. :lazy:

Opublikowano
  • Autor

ja jeszcze na środowy horrorek luknę i pewnie na nim zasnę :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.