Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam złą wiadomość :angry:

Nie pitol, grill bez Ciebie to nie grill!!! :wallbash:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 901,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Mam złą wiadomość :angry:

Nie pitol, grill bez Ciebie to nie grill!!! :wallbash:

:polew:
Opublikowano

no ogólnie będę się starał przyjechać aczkolwiek muszę być w sobotę w WW ale skoro tak nalegacie to stanę na d*pie i zrobię co mogę. Bryńka Twój płot już załatwiony;p

Opublikowano

Płot bedzie w przyszłym tygodniu z montowaniem czeka na ciebie :>

spoko maroko ja już wszystko obcykane mam:D[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 20:44_________________________________________________shoot.gif[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 21:13_________________________________________________NUDZĘ SIĘ!!

Opublikowano

Tomaszu byłes, wiedziałeś, udziel porady

Byłem, widziałem, miejscówka na wypasie - dużo pułapek, m.in. kostkarze żyłki porościągali na posesji, ale damy rade. :>

W chałupie kibelek jest, światło jest, ino dojście do kibelka po pijaku może być utrudnione, bo to trzeba się wspiąć po schodach* na górę, ale bedzie dobrze. Podłoga jest, co prawda upie*dolona, ale jak na budowlane warunki to całkiem przyzwoita. Najważniejsze, że jest dach nad głową. :decayed: A więc wystarczy kawałek koca i coś pod głowę...

_________________________________________________

*) Z tymi schodami to trochę przesadziłem - to nie są schody tylko jakaś drabina, po której dzisiaj na trzeźwo bałem się schodzić. :D

Opublikowano

Tomaszu byłes, wiedziałeś, udziel porady

Byłem, widziałem, miejscówka na wypasie - dużo pułapek, m.in. kostkarze żyłki porościągali na posesji, ale damy rade. :>

W chałupie kibelek jest, światło jest, ino dojście do kibelka po pijaku może być utrudnione, bo to trzeba się wspiąć po schodach* na górę, ale bedzie dobrze. Podłoga jest, co prawda upie*dolona, ale jak na budowlane warunki to całkiem przyzwoita. Najważniejsze, że jest dach nad głową. :decayed: A więc wystarczy kawałek koca i coś pod głowę...

_________________________________________________

*) Z tymi schodami to trochę przesadziłem - to nie są schody tylko jakaś drabina, po której dzisiaj na trzeźwo bałem się schodzić. :D

ojej to jak Ty się bałeś a jesteś najodważniejszy z nas wszystkich na forum to ja też już zaczynam się bać i pewnie wymięknę;(

Opublikowano

ojej to jak Ty się bałeś a jesteś najodważniejszy z nas wszystkich na forum to ja też już zaczynam się bać i pewnie wymięknę;(

W prawdzie ja jestem najodważniejszy, ale Ty jesteś jeszcze odważniejszy. :D

Opublikowano

ojej to jak Ty się bałeś a jesteś najodważniejszy z nas wszystkich na forum to ja też już zaczynam się bać i pewnie wymięknę;(

W prawdzie ja jestem najodważniejszy, ale Ty jesteś jeszcze odważniejszy. :D

no nie wiem... nie odważył bym Ci się dać buzi:P :polew:

_________________________________________________

taki mały :ot:

Kto mi zaimplementuje PGP na komórce?? stawiam kratę piwa za to

Opublikowano

no nie wiem... nie odważył bym Ci się dać buzi:P :polew:

A Ty znów o tym samym. :D

Opublikowano

no nie wiem... nie odważył bym Ci się dać buzi:P :polew:

A Ty znów o tym samym. :D

oj się będzie jutro działo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Czy ja wiem:P A Twój Ł będzie?:)

Opublikowano
  • Autor

Przez jakiś czas nie będę pić bo ma przyjechac pewne EVO, wiec muszę sprawdzić ,,japońską technologię"

ja też chcę :wink4::kox:

Opublikowano

no nie wiem... nie odważył bym Ci się dać buzi:P :polew:

A Ty znów o tym samym. :D

oj się będzie jutro działo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Czy ja wiem:P A Twój Ł będzie?:)

hehehheheheh dobre :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::kox: :kox:

Bryniax czy ty naprawde chcesz testowac Evke ? Cos czuje, że się nie dogadacie :decayed: I Ty i ona macie zbyt zadziorne charakterki :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

oZiX urządzi sobie polowanie, więc chyba picie sobie odpuszczę :wink4:, a tobie Tomaszu radzę jednak stalowe gacie założyć :polew:

Opublikowano

no nie wiem... nie odważył bym Ci się dać buzi:P :polew:

A Ty znów o tym samym. :D

oj się będzie jutro działo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Czy ja wiem:P A Twój Ł będzie?:)

A cholera go wie, pewnie będzie, aczkolwiek Ł jest bardzo wyluzowany i nie będzie się wyrózniał jako mój mąż

Zreszta, kto nas zna , to wie :>

łe bo myślałem że przyjmę robotę Grylowego a tak to pozostanie mi być tylko rola nadwornego Błazna

A to opcja poglądowa:

blazen_x.jpg[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 22:24_________________________________________________

no nie wiem... nie odważył bym Ci się dać buzi:P :polew:

A Ty znów o tym samym. :D

oj się będzie jutro działo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Czy ja wiem:P A Twój Ł będzie?:)

hehehheheheh dobre :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::kox: :kox:

Bryniax czy ty naprawde chcesz testowac Evke ? Cos czuje, że się nie dogadacie :decayed: I Ty i ona macie zbyt zadziorne charakterki :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

no co będę się krępował!! :wstydliwy: :wstydliwy:

a ja się zadowolę jak ktoś mnie nią przewiezie choćby w bagażniku:>

Opublikowano

oZiX urządzi sobie polowanie, więc chyba picie sobie odpuszczę :wink4:, a tobie Tomaszu radzę jednak stalowe gacie założyć :polew:

a Ciebie już mam jako pierfsego na celofniku :evil:[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 22:27_________________________________________________

Bryniax czy ty naprawde chcesz testowac Evke ? Cos czuje, że się nie dogadacie :decayed: I Ty i ona macie zbyt zadziorne charakterki :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

No ja myślę że się jednak dogadamy, :naughty: daj nam szanse :gwizdanie:

Ja myślę że dostaniesz co najwyżej busi;P

Opublikowano

Nie no, Ozix, czyścisz mi monitor... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie no, Ozix, czyścisz mi monitor... :polew: :polew: :polew:

nie czaje;/ :co: :co: :co:

Opublikowano

Nie no, Ozix, czyścisz mi monitor... :polew: :polew: :polew:

nie czaje;/ :co: :co: :co:

Cały jest zapluty kanapką z serem i herbatą... :polew:

Opublikowano

Ala trochę mi smutno.......... ;( ;( ;(

Nie martw się, Ozix obiecał przyjechać. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

oZiX ja nie piję to się tak łatwo nie dam :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.