Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tzn że Tomaszu się tak usmiał z tego co napisałeś, że opluł monitor z radości

no nie powiedział bym że śliną :polew: :polew:

BryNoc,

Idę spać, trzeba zbierać siły na jutro :naughty: :naughty: :naughty:

Ala trochę mi smutno.......... ;( ;( ;(

Co się dzieje!?!?!?!?

Czemu smutna mów bo będę dzwonił!!

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 899,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oZiX ja nie piję to się tak łatwo nie dam :naughty:

spoko majonez dostajesz pigułę gwałtu do soczku i Tomaszek się Tobą zajmie!!:)[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 22:41_________________________________________________

Ala trochę mi smutno.......... ;( ;( ;(

Nie martw się, Ozix obiecał przyjechać. :wink4:

To wiem :> :> :>

ale ..................

Dobra buzi na dzień Dobry też dostaniesz:P

Już lepiej?

Opublikowano

To wiem :> :> :>

ale ..................

Budujesz napięcie... :evil:

Czekamy czekamy. :decayed:

Opublikowano

Czemu smutna mów bo będę dzwonił!!

Dla wtajemniczonych tekst z filmu Killer ,, nic, nic nie powiem"

Czarek to mój idol zaraz po was :>

Opublikowano
  • Autor

wuju- bo widzę że on line jestes, wpadasz jutro do nas? dawaj na grilla, poznamy Cię face to face [br]Dopisany: 07 Maj 2009, 22:46_________________________________________________

Czemu smutna mów bo będę dzwonił!!

Dla wtajemniczonych tekst z filmu Killer ,, nic, nic nie powiem"

Czarek to mój idol zaraz po was :>

Ja tam mam innego idola w tym filmie

Siara ... :wink4:

Opublikowano

Ja tam mam innego idola w tym filmie

Hmm :mysli: Wąski czy Ryba? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wąski ... :>

Opublikowano

wuju- bo widzę że on line jestes, wpadasz jutro do nas? dawaj na grilla, poznamy Cię face to face [br]Dopisany: 07 Maj 2009, 22:46_________________________________________________

Czemu smutna mów bo będę dzwonił!!

Dla wtajemniczonych tekst z filmu Killer ,, nic, nic nie powiem"

Czarek to mój idol zaraz po was :>

Ja tam mam innego idola w tym filmie

ale ja mówię o całokształcie;)[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 22:50_________________________________________________dobra zjebałem!!

_________________________________________________

EJ ZA DUŻO PISZETA!!

Opublikowano

Czarek to mój idol zaraz po was :>

Po mnie też?? :kox:

Opublikowano

Czarek to mój idol zaraz po was :>

Po mnie też?? :kox:

Ty to w ogóle jesteś MÓJ DE ?BESCIAK!

Opublikowano

Czarek to mój idol zaraz po was :>

Po mnie też?? :kox:

Ty to w ogóle jesteś MÓJ DE ?BESCIAK!

Z naciskiem na mój :decayed:

Opublikowano

Ja tam mam innego idola w tym filmie

Hmm :mysli: Wąski czy Ryba? :decayed:

:rolleyes:

Przede wszystkim to córka Lipskiego - Dona-Ninfomanka (Fraszyńska)

też jesteś nimfomanką?? :co:

Opublikowano

też jesteś nimfomanką?? :co:

Ozix, nic nie rozumiesz - przy Tobie każda jest. :naughty::decayed:

Opublikowano

Ja tam mam innego idola w tym filmie

Hmm :mysli: Wąski czy Ryba? :decayed:

:rolleyes:

Przede wszystkim to córka Lipskiego - Dona-Ninfomanka (Fraszyńska)

też jesteś nimfomanką?? :co:

:polew:

Opublikowano

Czarek to mój idol zaraz po was :>

Po mnie też?? :kox:

Ty to w ogóle jesteś MÓJ DE ?BESCIAK!

Z naciskiem na mój :decayed:

O w mordę!!

Tomaszu przepraszam że się wydało :sorry::ssij:

Zasługuję na karę:(:bicz: :bicz: :bicz: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz2::sexinbed::baseball::radocha::banan3::banan1::sorry:

Opublikowano

też jesteś nimfomanką?? :co:

Ozix, nic nie rozumiesz - przy Tobie każda jest. :naughty::decayed:

No jaki jest:co:??[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 22:58_________________________________________________

ja jestem erotomanka-gawędziara, ale o tym to juz całe forum wie :polew: :polew: :polew:

ehh a już narobiłaś ochotę :wallbash:

Opublikowano

ja jestem erotomanka-gawędziara, ale o tym to juz całe forum wie :polew: :polew: :polew:

lepiej :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :wink4:

Opublikowano

O w mordę!!

Tomaszu przepraszam że się wydało :sorry::ssij:

Zasługuję na karę:(:bicz: :bicz: :bicz: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz2::sexinbed::baseball::radocha::banan3::banan1::sorry:

Ty już dawno na te kare zasłużyłeś. :bicz:

Opublikowano

lepiej :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :wink4:

Bedziesz jutro? :decayed:

Opublikowano

Przestańcie z tymi pejczykami tutaj

Tutaj zaczęli, jutro u Ciebie skończą :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.