Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra, przyjeżdżajta o której chcecie, byle nie przed 18:00. :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 899,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bry, no ja tez na pewno koło 19stej nie wczesniej , musze z P sprawdzic czy wsio w porzadku maly potomek sie rozwija :)

Tutaj to nie ma tematu, trzymamy kciuki :wink4:

Opublikowano

Cześć:)

Chcę was zjeść!

Tomaszu Dziękuję za sen;>

Bryńka takiego pakietu się nie spodziewałem!

Mcm masz wolne!

Michał sąsiedzie :naughty:

reszta :*

Opublikowano

A ty mozesz wpasc troche wcześniej, pomóc mi to ogarnąc[br]Dopisany: 08 Maj 2009, 08:55

Myślę, że jak Jarek będzie mógł to i ja będę mógł. Będziemy w kontakcie, damy radę. :th:

PS. Czy już wklepałaś mój nr do listy kontaktów?? :cool1::tongue4:[br]Dopisany: 08 Maj 2009, 09:13_________________________________________________

Michał sąsiedzie :naughty:

Nie da ci tego ojciec, nie da ci tego matka,

co może dać ci dzisiaj, twa bliska sąsiadka...

:polew:

Opublikowano

tak numer wklepany do komórki :>

Następnym razem jak zadzwonię to będę sprawdzał. :baseball:

Opublikowano

Michał[/b] sąsiedzie

Na szczęście ( dla mnie) nie bliski sasiedzie :wink4:

oZiX masz transport do Bryni? Jak nie to już pisz do mcm00'a

Opublikowano

oZiX masz transport do Bryni? Jak nie to już pisz do mcm00'a

Wątpię żeby odpowiedział... :gwizdanie:

Opublikowano

Michał[/b] sąsiedzie

Na szczęście ( dla mnie) nie bliski sasiedzie :wink4:

oZiX masz transport do Bryni? Jak nie to już pisz do mcm00'a

nie myślałem jeszcze narazie myślę jak tu szybko skończyć pracę żeby pojechać do radomia. Bo jak skończę o 16-17 to mogę zapomnieć o jeździe do radomia;/

Opublikowano

Ozix, ten gril to wydarzenie życia. Stań w poprzek i przyjedź!

Opublikowano

Ozix, ten gril to wydarzenie życia. Stań w poprzek i przyjedź!

Stracisz na nim cnotę że to takie wydażenie :shocked:

Opublikowano

Stracisz na nim cnotę że to takie wydażenie :shocked:

Taaa, chciałbyś. :tongue4: Nie licz na to. :decayed:

Opublikowano

Stracisz na nim cnotę że to takie wydażenie :shocked:

Taaa, chciałbyś. :tongue4: Nie licz na to. :decayed:

to w takim razie musisz mnie jakos inaczej zmobilitować:co:

Opublikowano

to w takim razie musisz mnie jakos inaczej zmobilitować:co:

Nobilitować?? :blink: Szukaj innego księcia, bo ja jestem niedostępny. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Po 1900 Brynia zamyka brame, więc niech każdy dojedzie na czas. :cool1:

Chyba bramy nie ma więc ... jakoś się wejdzie :wink4:[br]Dopisany: 08 Maj 2009, 11:24_________________________________________________

Mcm masz wolne!

:?: :mysli:

Opublikowano

mcm, Ty jesteś szoferem, więc masz wejściówkę o każdej porze. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to w takim razie musisz mnie jakos inaczej zmobilitować:co:

Nobilitować?? :blink: Szukaj innego księcia, bo ja jestem niedostępny. :decayed:

uuuuu tomaszu okres masz ... :polew:[br]Dopisany: 08 Maj 2009, 11:28_________________________________________________

mcm, Ty jesteś szoferem, więc masz wejściówkę o każdej porze. :wink4:

jakieś przywileje trzeba mieć :wink4:

Opublikowano

uuuuu tomaszu okres masz ... :polew:

Skoro tak to nazywasz to powiem Ci, że mam okres non stop przez całe życie. :tongue4:

Opublikowano

uuuuu tomaszu okres masz ... :polew:

Skoro tak to nazywasz to powiem Ci, że mam okres non stop przez całe życie. :tongue4:

Mi akurat to nie przeszkadza:)

Najwyżej pobawimy się w apaczyki!! łałałałułułu;d

Opublikowano
  • Autor

uuuuu tomaszu okres masz ... :polew:

Skoro tak to nazywasz to powiem Ci, że mam okres non stop przez całe życie. :tongue4:

Mi akurat to nie przeszkadza:)

Najwyżej pobawimy się w apaczyki!! łałałałułułu;d

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

teraz ja monitor czyszczę

Opublikowano

Najwyżej pobawimy się w apaczyki!! łałałałułułu;d

Takie sny miewasz?

Niestety nie pobawię się z Tobą w apaczyki. :tongue4:

Uciekam, na razie... :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.