Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wszystkim za przybycie i super zabawę

Tomaszu :notworthy: etat grillowego masz u nas zapewniony na wszystkich imprezach :>

Odzim zakład przegrany będzie z kretesem, Ty mój masażysto jedyny :gwizdanie:

Poziek Krzyniek kawałek do mnie mieliście, ale daliście radę- dzięki

Poziek noc spędzona na kartonach i z polarem pod głową ma swój urok

Adrian qzwa !!!!!!!!!!!! opis trasy i telefon był w postach - będzie kara

Mokom przynajmniej wie i poddaje się karze

Ozix no barkowało Cię, Michał całą noc o Tobie mówił

a ja, a ja ... ;( ;( ;(

a Ty byłeś w ogóle ..>>???? :mysli::kox::polew:

o kurfa ... jedziesz po bandzie :evil:, ale fakt nie piłem to jakby mnie nie było ... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki wszystkim za przybycie i super zabawę

Tomaszu :notworthy: etat grillowego masz u nas zapewniony na wszystkich imprezach :>

Odzim zakład przegrany będzie z kretesem, Ty mój masażysto jedyny :gwizdanie:

Poziek Krzyniek kawałek do mnie mieliście, ale daliście radę- dzięki

Poziek noc spędzona na kartonach i z polarem pod głową ma swój urok

Adrian qzwa !!!!!!!!!!!! opis trasy i telefon był w postach - będzie kara

Mokom przynajmniej wie i poddaje się karze

Ozix no barkowało Cię, Michał całą noc o Tobie mówił

a ja, a ja ... ;( ;( ;(

a Ty byłeś w ogóle ..>>???? :mysli::kox::polew:

o kurfa ... jedziesz po bandzie :evil:, ale fakt nie piłem to jakby mnie nie było ... :gwizdanie:

a to tak jak ja :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Dzięki wszystkim za przybycie i super zabawę

Tomaszu :notworthy: etat grillowego masz u nas zapewniony na wszystkich imprezach :>

Odzim zakład przegrany będzie z kretesem, Ty mój masażysto jedyny :gwizdanie:

Poziek Krzyniek kawałek do mnie mieliście, ale daliście radę- dzięki

Poziek noc spędzona na kartonach i z polarem pod głową ma swój urok

Adrian qzwa !!!!!!!!!!!! opis trasy i telefon był w postach - będzie kara

Mokom przynajmniej wie i poddaje się karze

Ozix no barkowało Cię, Michał całą noc o Tobie mówił

a ja, a ja ... ;( ;( ;(

a Ty byłeś w ogóle ..>>???? :mysli::kox::polew:

o kurfa ... jedziesz po bandzie :evil:, ale fakt nie piłem to jakby mnie nie było ... :gwizdanie:

a to tak jak ja :wink4:

o to ty byłeś :?: :naughty:[br]Dopisany: 09 Maj 2009, 10:30_________________________________________________

Ł ,,umiera" i powiedział że Was zabije, bo go zmasakrrowaliście :evil:

no i za to dzięki chłopaki :kox:

twoje życzenie jest dla nas ROZKAZEM :wink4:

Opublikowano

Koval,[/b] Dominika i Justynka fajne kobitki, Tobie to się powodzi blondi i czarna do wyboru

Najlepszy był tekst Kovala-" Panowie, żeby było wszystko jasne, ta czarna to moja żona" :polew: :polew:

Ja pierd...le,ale zmęczony jestem ale głowa nie boli :good:

Opublikowano

i ja :decayed:

lepsze było "wreszcie Łukasz zajął się jakimiś innymi d..." :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

a najbardzie podobały mi się wasze reakcje, na moje teksty do Łukasza w stylu ,,Ukciu, nie gadaj fajna pupa, no przecież ciachnął byś ją"

bo do tej strony mocno wyluzowanego małżeństwa to nas tylko Poziek chyba znał

czułem w kościach że u was lajtowo ... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A Justynka mu mocno do gustu przypadła, tym bardziej że się znają od lat :>

rywalka się szykuje ... :mysli::wink4:

Opublikowano
  • Autor

A Justynka mu mocno do gustu przypadła, tym bardziej że się znają od lat :>

rywalka się szykuje ... :mysli::wink4:

a to nie słyszałes wczoraj mojego drugiego tekstu?

,, a niech tam czasem cos ciachnie na boku, może się czegos ciekawego nauczy"

:polew:

byle by to później z tobą przetrenował :decayed:

Opublikowano

BRY

Brynia i Łukasz naprawde jestescie "LAJT"

Tomasz spisales sie chlopie super

Tomasz,Michal , Koval, kompany do picia od pierwszego (koval nadrobił)

mcm00 dziekowa za podwozke

Poziek i Krzyniek milo poznac

fajne spotknie trzeba na pewno kiedys powtórzyć

Opublikowano

POMOCY !!!

HELP!!!

za***iście było !!!

Brynia dzięki za parapet !!!

Kuźwa Tomaszu nikt tak grila nie umie sprawić jak Ty!!!

Ukaszku you are the best !!! (zwłaszcza za załatwianie co rusz to nowych krzesełek ale z ławką to mistrzostwo świata )

Brynia nie obawiaj się Justynka już jest moja :gwizdanie:

Jarek będzie lepiej na 100% !!!

Nastepny grill u mnie na działce tylko termin ustalmy.

Poziek i Krzyniu wielkie dzięki za przybycie zapraszamy ponownie !!!

Marcin gdyby nie Ty to zagubione duszyczki nie trafiły by do nas ...THX

Michał podzielność uwagi godna podziwu gadałeś ze mną poźkiem a ukradkiem spoglądałeś na BRY ... :gwizdanie:

Kurde na kacu jakoś bez składu pisze ...

RADOM FANTAZJA SQUAD RULEZ !!!

Opublikowano

Jarek będzie lepiej na 100% !!!

no to wychodzi że się z kimś nie pożegnałem :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

tomaszu go od nas pożegnał ... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Słuchajcie żarcia i piwa zostało spokojnie na jeszcze jednego grilla, a wódkę się dokupi :gwizdanie: :polew:

to dzisiaj ... :wink4:[br]Dopisany: 09 Maj 2009, 12:02_________________________________________________PS. Robcio 5 na Free 3

Opublikowano

Który to :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Który to :gwizdanie:

:?:
Opublikowano
  • Autor

tak na marginesie- dawno tak przepisowo po mieście nie jeździłam i tak kulturalnie, pieszych na przejściach przepuszczałam itp itd, bo jakoś tak się jednak ,,zmęczona" czuje

natomiast Ł umiera dalej, nawet z łóżka nie może wstać :polew:

szkoda chłopa ...

3mam kciuki żeby doszedł do siebie :)

Opublikowano
  • Autor

aaa i z tym rzucaniem palenia od poniedziałku to dobry pomysł, może się uda :gwizdanie:

musi się udać ... :good:

Opublikowano

ogladaliscie trening F1 Kubica piaty nawet sobie radzil spoko, ferrari chyba bedzie zadzic w barcelonie ,kwalifikacje o 14 stej

Opublikowano

Witam Radumszczaków :kox:

Grill był pełna kulturka :decayed:

Brynia i Ukcio wielkie dzięki za zaproszenie :good:

Cała ekipa RFS za***ista :wink4:

Jak już będą dwa pasy z wawki to takie grile będziemy robić wymiennie :naughty:

P.S. możecie dac jakiegoś linka do oglądania Kubicy online ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

odkurzyłem, pozmywałem, jestem ... :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.