Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Zapraszam wszystkich chętnych do zakupu flagi klubowej :)>>>KLIK<<<

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Cy sie nadaje to my Ci powiemy :naughty:

na to liczę :decayed:

bo ja to jestem jeszcze za bardzo podjarany zeby dostrzec wady :cool1:

kto jak kto, ale Bryńka na trakatora będzie narzekać ... :wink4:

Opublikowano

RFS jest żądny świeżej krwi!

Opublikowano
  • Autor

RFS jest żądny świeżej krwi!

oZiU a ty bedziesz ...

ty też jeszcze nie dałeś sie swoim bryknąć ...

Opublikowano

RFS jest żądny świeżej krwi!

oZiU a ty bedziesz ...

ty też jeszcze nie dałeś sie swoim bryknąć ...

a chciałeś??:P Twoim też nie jeździłem :gwizdanie:

chcesz to dostaniesz;>

(przyjadę rowerem) :polew:

Opublikowano

Cy sie nadaje to my Ci powiemy :naughty:

na to liczę :decayed:

bo ja to jestem jeszcze za bardzo podjarany zeby dostrzec wady :cool1:

kto jak kto, ale Bryńka na trakatora będzie narzekać ... :wink4:

Bo życie jest za krótkie zeby jeździc dieslem :wink4: :wink4: :wink4:

Ja chcę BENZYNĘ:(((

Opublikowano
  • Autor

RFS jest żądny świeżej krwi!

oZiU a ty bedziesz ...

ty też jeszcze nie dałeś sie swoim bryknąć ...

a chciałeś??:P Twoim też nie jeździłem :gwizdanie:

chcesz to dostaniesz;>

(przyjadę rowerem) :polew:

rowerem też dawno nie jeździłem :wink4:
Opublikowano

RFS jest żądny świeżej krwi!

oZiU a ty bedziesz ...

ty też jeszcze nie dałeś sie swoim bryknąć ...

a chciałeś??:P Twoim też nie jeździłem :gwizdanie:

chcesz to dostaniesz;>

(przyjadę rowerem) :polew:

rowerem też dawno nie jeździłem :wink4:

szkoda że nie umiem latać na miotle;/

Opublikowano
  • Autor

RFS jest żądny świeżej krwi!

oZiU a ty bedziesz ...

ty też jeszcze nie dałeś sie swoim bryknąć ...

a chciałeś??:P Twoim też nie jeździłem :gwizdanie:

chcesz to dostaniesz;>

(przyjadę rowerem) :polew:

rowerem też dawno nie jeździłem :wink4:

szkoda że nie umiem latać na miotle;/

kurde dałbym sobie rękę uciąć, że widziałem jak leciałeś ... :polew:

Opublikowano

za dużo się masturbujesz i na oczy Ci padło :polew: :polew:

Opublikowano

Ja chcę BENZYNĘ:(((

siwy jest do kupienia :decayed::kox:

Opublikowano

Bo życie jest za krótkie zeby jeździc dieslem :wink4: :wink4: :wink4:

jedyna benzynka która rozpatrywałem została mi sprzątnięta z przed nosa.. no i pozostało mi kupić tdi :gwizdanie:

ale jeszcze będzie czas i na benzynke :naughty: jestem tylko studentem :tongue4: a chciałem auto zeby nim jeździć a nie tylko na nie patrzec :cool1:

Opublikowano

Ja chcę BENZYNĘ:(((

siwy jest do kupienia :decayed::kox:

biorę !:)

Opublikowano

Ja chcę BENZYNĘ:(((

siwy jest do kupienia :decayed::kox:

biorę !:)

Bryniowóz też do kupienia :naughty:

to wole Bryniwóz;)

Może jakaś zamiana :gwizdanie: :gwizdanie:

jedzie ktoś może jutro z radomia do ww??

Opublikowano

Ozix to zabieraj Bryniowóz

zamian nie wchodz w grę bo 1,9 tdi to ja też mam :rolleyes:

ale nie :a4fan:[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 18:58_________________________________________________a TDI w takim stanie i historią będzie łatwiej sprzedać :gwizdanie:

Opublikowano

emke to i ja bym przygarnął chętnie ale jako drugi.... :embarrassed:

Opublikowano

witam wszystkich

No dziś mija mój drugi dzień bez papierosa i powiem wam ze jest dobrze i bardzo mnie to cieszy

Opublikowano

witam wszystkich

No dziś mija mój drugi dzień bez papierosa i powiem wam ze jest dobrze i bardzo mnie to cieszy

:good: :oklaski:

w sumie nie paliłem nigdy wiec z opowieści tylko wiem jak ciężko sie rzuca :rolleyes:

Opublikowano

Braniu nie przejmuj sie ja tez dziś nie jestem w najlepszym nastroju ale staram sie jakoś urozmaicać czas zęby nie myśleć o tym co jest dobijajace dlatego zaraz wsiadam w moja perełkę i polatam chwile po radomiu jeśli ma kros ochotę to zapraszam :decayed:

Opublikowano

witam wszystkich

No dziś mija mój drugi dzień bez papierosa i powiem wam ze jest dobrze i bardzo mnie to cieszy

No a mój niestety nie i na razie się nie zapowiada żeby taki nadszedł ;(

A dzisiaj ja mam doła tak jak Ozix ostatnio i dzisiaj mnie proszę pocieszać ;(

Mogę cię przytulić do :boobs: tylko musiałabyś do Wawki zajrzeć ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.