Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomaszu jest już na forum, ale zanim to przeczyta to trochę zejdzie :)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

już czyta posty :>

Opublikowano

Ozix jak ci się przyśnię to ojjjjjjjjjjjj

mnie się też się dzisaj taki jed w dzie przyśnił, ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

No jak Ty to na pewno będzie ojjjjjjjjjjjjj!!! Nawet duże OOOOOOOOOOOOOO:D

nie mogę się już doczekać!! więc chyba zraz pójdę spać:) :gwizdanie:

Tylko myśl o mnie przed snem to na pewno mi się przyśnisz:> (sprawdzoe)

Opublikowano

ozix :polew: :polew: :polew:

no co też chcę być kochany i lubiany :gwizdanie:

jak kazdy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

musimy poczekać aż złapie wątek :>

Opublikowano

ozix :polew: :polew: :polew:

no co też chcę być kochany i lubiany :gwizdanie:

ozix ponownie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

spadam , BRYNOC , kolorowych snów

Niech Ci się czarownice w seksownej bieliźnie przysnią :evil:

a Ty znowu każesz wszystkim myśleć o sobie :cool1:

buhahahaha

Ciebie też miałam na myśli :evil: :evil: :evil:

Nie wyobrażam sobie inaczej :evil:

Opublikowano

cześć Tomek[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 23:14_________________________________________________

ozix :polew: :polew: :polew:

no co też chcę być kochany i lubiany :gwizdanie:

Ale skarbie jesteś

Ty mi tu nie skarbuj tylko pisz o mnie też a nie tylko o Tomaszu!! bo jestem zazdrosny :confused4: ;(

Opublikowano
  • Autor

oZiU wszyscy cię kochamy ... :>

Opublikowano

tomaszu mówił że nie kocha mogę udokumentować :polew:

Opublikowano

oZiU wszyscy cię kochamy ... :>

I to jak :gwizdanie:

Opublikowano

oZiU wszyscy cię kochamy ... :>

w pupę!! :bag:

Opublikowano

Ozix, ale ten mój sen wcale nie miał happy end-u

sni mi się że ciagne faceta do łóżka, a ten nic....

więcej nie bede spała w dzień, bo się pierdoły snią

Gorzej jak tak jest na jawie, a potem się tego czepia:wink4: :naughty:

Opublikowano

Ozix, ale ten mój sen wcale nie miał happy end-u

sni mi się że ciagne faceta do łóżka, a ten nic....

więcej nie bede spała w dzień, bo się pierdoły snią

e to to nie byłem na pewno ja!!Takim kobietą jak TY sie nei odmawia :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

oZiU wszyscy cię kochamy ... :>

w pupę!! :bag:

nie zapędzaj się... bo przestaniemy
Opublikowano

Ozix, ale ten mój sen wcale nie miał happy end-u

sni mi się że ciagne faceta do łóżka, a ten nic....

więcej nie bede spała w dzień, bo się pierdoły snią

To po tym śnie dzisiaj taka jakaś rozmarzona byłaś :decayed:

Opublikowano

oZiU wszyscy cię kochamy ... :>

w pupę!! :bag:

nie zapędzaj się... bo przestaniemy

No ok to był joke!

A co do piątku to kogoś jeszcze brać poza MciEmeM?

Opublikowano

Ozix, ale ten mój sen wcale nie miał happy end-u

sni mi się że ciagne faceta do łóżka, a ten nic....

więcej nie bede spała w dzień, bo się pierdoły snią

Gorzej jak tak jest na jawie, a potem się tego czepia jako czegoś strasznego :wink4::naughty:

No fakt, ale tak jak wspominalam już dzisiaj czasem za facetami nie nadążam :rolleyes:

właśnie za to wypiłam kieliszeczek winka (no może buteleczkę) :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Ozix, ale ten mój sen wcale nie miał happy end-u

sni mi się że ciagne faceta do łóżka, a ten nic....

więcej nie bede spała w dzień, bo się pierdoły snią

Gorzej jak tak jest na jawie, a potem się tego czepia jako czegoś strasznego :wink4::naughty:

No fakt, ale tak jak wspominalam już dzisiaj czasem za facetami nie nadążam :rolleyes:

dajesz radę ... nie jest tak źle :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.