Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ozix, ale ten mój sen wcale nie miał happy end-u

sni mi się że ciagne faceta do łóżka, a ten nic....

więcej nie bede spała w dzień, bo się pierdoły snią

Gorzej jak tak jest na jawie, a potem się tego czepia jako czegoś strasznego :wink4::naughty:

No fakt, ale tak jak wspominalam już dzisiaj czasem za facetami nie nadążam :rolleyes:

No jak masz 193Kuce i 303Niutki to szybka jesteś:P

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To po drodze może mnie byś zabrał, jak mamy cos łykac :gwizdanie:

Opublikowano

To po drodze może mnie byś zabrał, jak mamy cos łykac :gwizdanie:

o której będziesz _dostępny_?? W sensie brać Ciebie i po MC czy wracając po CIebie?

Opublikowano

Mnie tylko zabrac, nie mylic z brac :decayed: :decayed:

Opublikowano

To po drodze może mnie byś zabrał, jak mamy cos łykac :gwizdanie:

Ja cię ,,wzemę" jak chcesz :polew: :polew: :polew:

To ja wezmę was:P

.

/ \

/__\

Opublikowano

Ja cię ,,wzemę" jak chcesz

O taaak :decayed:

Opublikowano

To po drodze może mnie byś zabrał, jak mamy cos łykac :gwizdanie:

Ja cię ,,wezmę" jak chcesz :polew: :polew: :polew:

"Będę brał Cię w aucie..."

Opublikowano

To po drodze może mnie byś zabrał, jak mamy cos łykac :gwizdanie:

Ja cię ,,wezmę" jak chcesz :polew: :polew: :polew:

"Będę brał Cię w aucie..."

a Tomaszu jeszcze czyta

Opublikowano
  • Autor

To po drodze może mnie byś zabrał, jak mamy cos łykac :gwizdanie:

Ja cię ,,wzemę" jak chcesz :polew: :polew: :polew:

To ja wezmę was:P

.

/ \

/__\

to ja PKSem pojadę

Opublikowano

Bryńka mam zabierać towarzystwo dla Ukcia czy bawimy się w trójkącik? :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Bryńka mam zabierać towarzystwo dla Ukcia czy bawimy się w trójkącik? :polew: :polew:

jak to mówi Brynia, weź mu jakąś d*pę ... :>
Opublikowano

to ja PKSem pojadę

:polew:

Opublikowano

_________________________________________________

Ok skarby lecę spać!!

Bryniu czekam na Ciebie w senkach :gwizdanie: :kox:

Mcm i Michał dogadamy się jeszcze!!

Kaśka w piątek jadę do radomia więc jak coś pisz;)

Tomaszu stęskniłem się za Tobą fajnie że dziś byłeś.

Mokkom pozdrawiam

Cała reszta ręce w górę!!

_________________________________________________

Dobranoc!

Opublikowano

Bryńka mam zabierać towarzystwo dla Ukcia czy bawimy się w trójkącik? :polew: :polew:

jak to mówi Brynia, weź mu jakąś d*pę ... :>

Dlatego czuję się u niej jak u siebie w domu :kox:

Opublikowano
  • Autor

Tomaszu stęskniłem się za Tobą fajnie że dziś byłeś.

z tego coś się urodzi ... :polew:

Opublikowano

Mcm i Michał[/b] dogadamy się jeszcze!!

Brrrr , nie mogę się doczekac :decayed:

Opublikowano

Bryńka mam zabierać towarzystwo dla Ukcia czy bawimy się w trójkącik? :polew: :polew:

Ukcia nie bedzie, muszę odreagować :evil:

Jka chcesz trrójkacik to weźmiemy kogos z RFS - myslę że się znajdzie chętny :polew:

To będzie bardzo udany wieczór :evil:

Opublikowano

Bryńka mam zabierać towarzystwo dla Ukcia czy bawimy się w trójkącik? :polew: :polew:

Ukcia nie bedzie, muszę odreagować :evil:

Jka chcesz trrójkacik to weźmiemy kogos z RFS - myslę że się znajdzie chętny :polew:

JA!!

Opublikowano

_________________________________________________

Ok skarby lecę spać!!

Bryniu czekam na Ciebie w senkach :gwizdanie: :kox:

Mcm i Michał dogadamy się jeszcze!!

Kaśka w piątek jadę do radomia więc jak coś pisz;)

Tomaszu stęskniłem się za Tobą fajnie że dziś byłeś.

Mokkom pozdrawiam

Cała reszta ręce w górę!!

_________________________________________________

Dobranoc!

Dobranoc ozix

Opublikowano

ha! pierwszy zaklepane!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.