Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łooo, właśnie wróciłem z trasy. Ciężko było, ledwo żyję. Zrobiłem dziś łącznie 13 km. :zemdlal:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Łooo, właśnie wróciłem z trasy. Ciężko było, ledwo żyję. Zrobiłem dziś łącznie 13 km. :zemdlal:

a puszka?

Opublikowano

ja :)

pij pij będziesz łatwiejszy!!

hotdoll-sex-dog.jpg

niee :polew:

dzis i jutro tak... gacie nie doszły wiec na spocie nie pije.. :gwizdanie:

Opublikowano

a puszka?

Postawiłem sobie na półce. :tongue4:

Opublikowano

cholera![br]Dopisany: 13 Maj 2009, 19:29_________________________________________________

ja :)

pij pij będziesz łatwiejszy!!

hotdoll-sex-dog.jpg

niee :polew:

dzis i jutro tak... gacie nie doszły wiec na spocie nie pije.. :gwizdanie:

nie martw się! Ty nie jesteś w RFS więc Ciebie to nie dotyczy:>

a puszka?

Postawiłem sobie na półce. :tongue4:

GRATKI

Opublikowano

nie martw się! Ty nie jesteś w RFS więc Ciebie to nie dotyczy:>

dzieki stary :notworthy: bede mogł spokojnie sie poruszac w piatek na spocie.. :naughty: bo jak narazie na 99.9% bede :kox:

Opublikowano

nie martw się! Ty nie jesteś w RFS więc Ciebie to nie dotyczy:>

dzieki stary :notworthy: bede mogł spokojnie sie poruszac w piatek na spocie.. :naughty: bo jak narazie na 99.9% bede :kox:

to masz 99.9% Że Ciebie też to dotknie :gwizdanie:

skoro jedziesz na chrzest bojowy :naughty:

Chłopy szykować pasy na wuju!!

Opublikowano

Chłopy szykować pasy na wuju!!

Myślę, że Ty go odpowiednio ochrzcisz, a my już nie będziemy go maltretować. :decayed:

Opublikowano

Chłopy szykować pasy na wuju!!

Myślę, że Ty go odpowiednio ochrzcisz, a my już nie będziemy go maltretować. :decayed:

Tak i wiesz co OZiUżebyś nie czół sie skremowany nawet odwrócimy sie w druga strone :naughty:[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 19:56_________________________________________________skremowany :wallbash: mialo byc skrepowany

Opublikowano

Chłopy szykować pasy na wuju!!

Myślę, że Ty go odpowiednio ochrzcisz, a my już nie będziemy go maltretować. :decayed:

Tak i wiesz co OZiUżebyś nie czół sie skremowany nawet odwrócimy sie w druga strone :naughty:[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 19:56_________________________________________________skremowany :wallbash: mialo byc skrepowany

ja bym sie tylem nie odwracał :gwizdanie: :polew:

no to zdrowie :drinks:

Opublikowano

qr...!! kto jest dobry z matmy??:P

Opublikowano
  • Autor

qr...!! kto jest dobry z matmy??:P

a co masz problemy z dodawaniem :>[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 20:08_________________________________________________2+2=4[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 20:08_________________________________________________1+1=2[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 20:08_________________________________________________ :polew:
Opublikowano

Ja niby maturę z matmy zdawalem ale czy jestem dobry to nawet najstarsi górale tego nie wiedza :)[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 20:09_________________________________________________ :polew:

Opublikowano

qr...!! kto jest dobry z matmy??:P

a co masz problemy z dodawaniem :>[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 20:08_________________________________________________2+2=4[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 20:08_________________________________________________1+1=2[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 20:08_________________________________________________ :polew:

ja znam tabliczke mnozenia :polew:

Opublikowano

qr...!! kto jest dobry z matmy??:P

a co masz problemy z dodawaniem :>[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 20:08_________________________________________________2+2=4[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 20:08_________________________________________________1+1=2[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 20:08_________________________________________________ :polew:

a 2+2 w systemie trójkowym:P??

nie potrzebuje szybkiego i prostego sposob na znalezienie liczby względnie pierwszej do danej:P

Opublikowano

Bry Wieczór

:hi:

cześć Piękna:) :naughty:

Opublikowano

Bry Wieczór

:hi:

bry :hi:

miłego wieczoru.. ja spadam :drunk::dance2::drunk:

Opublikowano

Bry Wieczór

:hi:

cześć Piękna:) :naughty:

Piekna, młoda, taka jakiej szukasz :decayed: ...czyż nie?

Opublikowano

Bry Wieczór

:hi:

cześć Piękna:) :naughty:

Piekna, młoda, taka jakiej szukasz :decayed: ...czyż nie?

no i do tego bogata z posagiem tylko zajęta;/

Opublikowano

Bry Wieczór

:hi:

cześć Piękna:) :naughty:

Piekna, młoda, taka jakiej szukasz :decayed: ...czyż nie?

no i do tego bogata z posagiem tylko zajęta;/

oj tam, jak sie postarasz... :gwizdanie:

Bryniu , nie piłem i raczej nie zamierzam, a czemu pytasz :gwizdanie: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.