Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ozix, Tiebie nada zdiełac gastiu harosze prywitanie. Skaży mu kak diełajesz marożyny. :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 899,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

przestańcie jechać cyrylicą :)[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 22:53_________________________________________________ja nipanimaju

Opublikowano

oZiX Ty dzisiaj sam siebie przechodzisz jakiś specjalny kurs dla zawodowych rozweselaczy ukończyłes czy jak?

Opublikowano

oZiX Ty dzisiaj sam siebie przechodzisz jakiś specjalny kurs dla zawodowych rozweselaczy ukończyłes czy jak?

To jest nic, zobaczysz na spocie jak idzie po bandzie :polew:

Opublikowano
  • Autor

oZiX Ty dzisiaj sam siebie przechodzisz jakiś specjalny kurs dla zawodowych rozweselaczy ukończyłes czy jak?

dobry stuff pali ... :polew:[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 22:54_________________________________________________

mcm spoko :> z nowym mężem przyjdę :tongue4: :tongue4: :tongue4:

jego też nie ominie :polew:[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 22:54_________________________________________________

oZiX Ty dzisiaj sam siebie przechodzisz jakiś specjalny kurs dla zawodowych rozweselaczy ukończyłes czy jak?

To jest nic, zobaczysz na spocie jak idzie po bandzie :polew:

oj straszliwie :polew:
Opublikowano

Ty się tak nie szczerz bo już ładuję mojego przyjaciela

biedni chłpoaki jesteście, oj biedni :gwizdanie:

ciebie też nie ominie zapoznanie się z różowym przyjacielem oZiXa[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 22:51_________________________________________________będzie kosił to juz wszystkich :wink4:

a kto klyknął na lynka?? :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 22:56_________________________________________________

oZiXie nasz Ty jedyny, na regionalnym o Tobie (chyba) piszą :polew:-

http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/odp_spotkania_na_drodze-t1246.0.html;new

no w pracy byłem :gwizdanie:

Opublikowano

Ja to jutro nie pije , mam pewne obawy :polew:

Opublikowano
  • Autor

puśćmy jakieś reklamy bo muszę iść wywiesić pranie i nie chcę niczego przegapić :polew: :polew:

Opublikowano

puśćmy jakieś reklamy bo muszę iść wywiesić pranie i nie chcę niczego przegapić :polew: :polew:

Ja chcę już spać, a tu d*pa - nie da rady, bo Ozio w akcji :D

Opublikowano

ja teraz klikam ale nie bangla :confused4:

kliknij na tego co ja wkleiłem pod różowym na poprzedniej poprzedniej stronie

Ja to jutro nie pije , mam pewne obawy :polew:

Spoko, bede Cię pilnować :naughty:

Przecież jutro mam się zając Tobą i KAsią :gwizdanie:

Opublikowano

oZiX Ty dzisiaj sam siebie przechodzisz jakiś specjalny kurs dla zawodowych rozweselaczy ukończyłes czy jak?

nie ja go prowadzę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

profesore oZiX [br]Dopisany: 14 Maj 2009, 23:03_________________________________________________ :notworthy:

Opublikowano

puśćmy jakieś reklamy bo muszę iść wywiesić pranie i nie chcę niczego przegapić :polew: :polew:

Ja chcę już spać, a tu pupa - nie da rady, bo Ozio w akcji :D

ale ja Ci nie bronię.

w snach jesteś lepszy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

puśćmy jakieś reklamy bo muszę iść wywiesić pranie i nie chcę niczego przegapić :polew: :polew:

Ja chcę już spać, a tu pupa - nie da rady, bo Ozio w akcji :D

ale ja Ci nie bronię.

w snach jesteś lepszy :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

profesore oZiX [br]Dopisany: 14 Maj 2009, 23:03_________________________________________________ :notworthy:

się nie śmiej... Prowadzę zajęcia u siebie na uczelni :gwizdanie:

Opublikowano

mcm00 Ty chyba z lapkiem w dłoni wieszasz to pranie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kurfa dzieci śpią, a stary rży do monitora :polew:[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 23:05_________________________________________________

mcm00 Ty chyba z lapkiem w dłoni wieszasz to pranie :wink4:

chcę wyjść ale nie mogę :>
Opublikowano

ja teraz klikam ale nie bangla :confused4:

kliknij na tego co ja wkleiłem pod różowym na poprzedniej poprzedniej stronie

Ja to jutro nie pije , mam pewne obawy :polew:

Spoko, bede Cię pilnować :naughty:

Przecież jutro mam się zając Tobą i KAsią :gwizdanie:

:mysli: nie wiem co mój nowy mąz na to :gwizdanie:

wiesz jak ma do wyboru albo on albo Wy... to nie wiem :gwizdanie:

Opublikowano

ja teraz klikam ale nie bangla :confused4:

kliknij na tego co ja wkleiłem pod różowym na poprzedniej poprzedniej stronie

Ja to jutro nie pije , mam pewne obawy :polew:

Spoko, bede Cię pilnować :naughty:

Przecież jutro mam się zając Tobą i KAsią :gwizdanie:

:mysli: nie wiem co mój nowy mąz na to :gwizdanie:

Nie wiem co na to mój nowy mąż :tongue4::cool1:

Opublikowano

kurfa dzieci śpią, a stary rży do monitora :polew:

Osz ku*wa, rozpieprzyłes mnie tym tekstem. :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.