Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ide z praniem bo niewyrobię :>

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 900,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pit stop dla mcm'a :decayed:

Opublikowano

ja teraz klikam ale nie bangla :confused4:

kliknij na tego co ja wkleiłem pod różowym na poprzedniej poprzedniej stronie

Ja to jutro nie pije , mam pewne obawy :polew:

Spoko, bede Cię pilnować :naughty:

Przecież jutro mam się zając Tobą i KAsią :gwizdanie:

:mysli: nie wiem co mój nowy mąz na to :gwizdanie:

Nie wiem co na to mój nowy mąż :tongue4::cool1:

zgadzam się!

kurfa dzieci śpią, a stary rży do monitora :polew:

Osz ku*wa, rozpieprzyłes mnie tym tekstem. :polew: :polew: :polew:

mnie nawet też!!

w związku z tym ja jako mąż tego stanu, Król Radomskich Nastolatek i wielki wódz Thomas von oZiXus mianuję Cie księciem tej oto wspaniałej krainy i w dowód sympatii oferuję Ci przywóz jutro na spota do Radomia :naughty: bez jakichkolwiek inncyh posunięć poza podwozem :gwizdanie:

Opublikowano

Nie wiem co na to mój nowy mąż :tongue4::cool1:

Kaśka nie zazdrość :tongue4: fartnęło mi się dzisiaj :polew: :polew: :polew: :polew:

Zaczynam się przyzwyczajać do nowego słowa w słowniku :decayed::naughty::kox:

Opublikowano

chyba z dojściem zajmuje mu więcej :gwizdanie: :confused4:

Opublikowano

Gdzie On z tym praniem poleciał,na strych? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mnie nawet też!!

w związku z tym ja jako mąż tego stanu, Król Radomskich Nastolatek i wielki wódz Thomas von oZiXus mianuję Cie księciem tej oto wspaniałej krainy i w dowód sympatii oferuję Ci przywóz jutro na spota do Radomia :naughty: bez jakichkolwiek inncyh posunięć poza podwozem :gwizdanie:

ok przyjeżdżaj... :>
Opublikowano

Szybki jest. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Gdzie On z tym praniem poleciał,na strych? :decayed:

na balkon :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Szybki jest. :decayed:

nie byłem, nie mogłem was zostawić, jutro wywieszę :polew:
Opublikowano

Szybki jest. :decayed:

nie byłem, nie mogłem was zostawić, jutro wywieszę :polew:

Osz ku*wa. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

oZiX , czy wiesz że nasz Tomaszu był dzisiaj namierzony przez dwóch pedałów? :polew:

Opublikowano

Szybki jest. :decayed:

nie to co Ty :kox:[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 23:15_________________________________________________

oZiX , czy wiesz że nasz Tomaszu był dzisiaj namierzony przez dwóch pedałów? :polew:

trafił swój na wrogów :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Szybki jest. :decayed:

nie byłem, nie mogłem was zostawić, jutro wywieszę :polew:

Osz ku*wa. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie rżyj tak małżonkę mi obudzisz :polew:
Opublikowano

Gdzie On z tym praniem poleciał,na strych? :decayed:

z drabiny wiesza :naughty:

Aneczka , Ty o tej drabinie coś za często :gwizdanie:

Opublikowano

Gdzie On z tym praniem poleciał,na strych? :decayed:

z drabiny wiesza :naughty:

Aneczka , Ty o tej drabinie coś za często :gwizdanie:

fantazja! Jak przystało na nastolatkę

Opublikowano

Gdzie On z tym praniem poleciał,na strych? :decayed:

z drabiny wiesza :naughty:

Aneczka , Ty o tej drabinie coś za często :gwizdanie:

fantazja! Jak przystało na nastolatkę

Drabinki, fartuszki... :polew:

Opublikowano
  • Autor

Jariko czyta wątek ale trochę mu zejdzie jak Tomciowi wczoraj ... :>

Opublikowano

Jariko czyta wątek ale trochę mu zejdzie jak Tomciowi wczoraj ... :>

To nie wątek, to czat. :decayed:

Opublikowano

Jariko dawaj na skróty :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.