Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jeszcze 23 strony i idziemy spać :>

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jariko dawaj na skróty :decayed:

To niech któryś tam edytuje posta na wcześniejszych stronach i napisze mu, żeby przychodził na ostatnią.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tia, ale spokojnie nadrobimy :kox:

jeszcze jest parę rzeczy na drabinie do zrobienia :polew:

ciekawe jakie, nagrajcie to muszę to zobaczyć, jak to się na drabinie robi ... :polew:
Opublikowano

Tak,tylko coś Ł na to krzywo patrzy, chyba już nie bardzzo chce tych kontaktów :decayed::cool1:

Opublikowano

Staram sie ale nie mogę was wogole dogonić :polew:

Opublikowano

Tia, ale spokojnie nadrobimy :kox:

jeszcze jest parę rzeczy na drabinie do zrobienia :polew:

ciekawe jakie, nagrajcie to muszę to zobaczyć, jak to się na drabinie robi ... :polew:

no jak chcesz to jutro mogę Ci pokazać :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 23:23_________________________________________________

Tak,tylko coś Ł na to krzywo patrzy, chyba już nie bardzzo chce tych kontaktów :decayed::cool1:

Ł to się nie martw, ja chcę ,, tych kontaktów" :gwizdanie:

ach... szkoda że nie mieszkam w Radomiu:(

Opublikowano
  • Autor

mówiłeś oZiU że dasz mi spokój :cool1:

Opublikowano

Brynia, Ty daj info w pierwszym poście, że każdy kto się zaloguje ma zacząć czytanie od ostatniej stony. :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj jakoś bardzo szybko piszecie, w ogóle nie nadążam. Chyba o jeden kieliszek za dużo ;)

Opublikowano

no jak chcesz to jutro mogę Ci pokazać :gwizdanie:[

buuuhahaha, nie mogę, właśnie dostałem zjeby że się głośno brechtam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj jakoś bardzo szybko piszecie, w ogóle nie nadążam. Chyba o jeden kieliszek za dużo ;)

jak się nie napijesz, nas nie zrozumiesz :>
Opublikowano

Słuchajta, ja nie daję rady. Idę spać. :embarrassed:

Dobranoc i do jutra. :wink4:

Opublikowano

to ja ma lepiej bo moje ,,zjeby" poszły spać

Moje właśnie wyłączyły tv więc zaraz i na mnie pora :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

tomaszu jeszcze 22 strony nie wymiękaj, mocna czarna i jedziemy dalej :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj jakoś bardzo szybko piszecie, w ogóle nie nadążam. Chyba o jeden kieliszek za dużo ;)

jak się nie napijesz, nas nie zrozumiesz :>

Kilka dni temu dawałam radę bez alku, a na zwykłym wapnie jechałam :):tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

tomaszu jeszcze 22 strony nie wymiękaj, mocna czarna i jedziemy dalej :naughty:

Ide se szczękę umyć - zara jestem, ale dosłownie na chwilkę. Dajcie mi już spac...

Opublikowano

Dzisiaj jakoś bardzo szybko piszecie, w ogóle nie nadążam. Chyba o jeden kieliszek za dużo ;)

jak się nie napijesz, nas nie zrozumiesz :>

dokladnie dlatego od jutra dwa browarki i dopiero siadamy do pisania i zabawy :kox:

Opublikowano

mówiłeś oZiU że dasz mi spokój :cool1:

kłamałem :?: :gwizdanie: :naughty:

Brynia, Ty daj info w pierwszym poście, że każdy kto się zaloguje ma zacząć czytanie od ostatniej stony. :decayed:

i nie brał mnie na serio :gwizdanie:

(i możesz dopisać że jestem KRN)

Dzisiaj jakoś bardzo szybko piszecie, w ogóle nie nadążam. Chyba o jeden kieliszek za dużo ;)

albo za mało :gwizdanie:

to ja ma lepiej bo moje ,,zjeby" poszły spać

Moje właśnie wyłączyły tv więc zaraz i na mnie pora :embarrassed:

Pantofel :kox:

tomaszu jeszcze 22 strony nie wymiękaj, mocna czarna i jedziemy dalej :naughty:

dajesz dajesz bo jutro Cie dopadnę!!

Opublikowano
  • Autor

tomaszu jeszcze 22 strony nie wymiękaj, mocna czarna i jedziemy dalej :naughty:

Ide se szczękę umyć - zara jestem, ale dosłownie na chwilkę. Dajcie mi już spac...

nikt tu nie zaśnie jak 300 nie poleci :angry:
Opublikowano

tomaszu jeszcze 22 strony nie wymiękaj, mocna czarna i jedziemy dalej :naughty:

Pewnie jutro dobijemy do 300, do końca roku może i pod 1000 będzie. :)

Warszawskie sponsoruje malik :wink4:, a tutaj komu zależy na ilości?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.