Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no własnie, miałem nadzieje ze logujac sie tu o 11ej juz będzie "po ptokach" :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bry :hi:

czyli ze nie zaspałem na 400 :decayed:

a miało byc do 11 :tongue4:

Opublikowano

ooo, ale widzę że Kaska ma ochotę nam pomóc :cool1:

Opublikowano

ok to mówię coś ;)

Prezent ode mnie!

Kto będzie pierwszy po Bryni na 400 stronie dostaje prezent ode mnie!!

100 Przysiadów i 200 pompek pod przy i za każdym po kolei :))[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 11:24_________________________________________________chyba stukamy dziś najwięcej postów bo się gapie schodzą ;D

Opublikowano

ja mogę robić 100 pompek...nad Brynią ...buuuhahaha :polew:

Opublikowano

Kaśka widzimy się jutro:D??

Opublikowano

tak oZiu , coś w tym jest

Opublikowano

ja mogę robić 100 pompek...nad Brynią ...buuuhahaha :polew:

no to zaklepane dla Ciebie premia za długośćććććććććcccccccccccccc bycia na forum :embarrassed:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 11:26_________________________________________________ :hi: :hi: witam wszystkich przybyłych gości z odległych krain jakie dobra nam przynieśliście ?? [br]Dopisany: 25 Maj 2009, 11:26_________________________________________________Kurdę KAŚKA NIE CZYTAJ CHO TU OD RAZU!!

Opublikowano

pewnie bidoki czytaja co sie dzialo

Opublikowano

wypłoszyłes iich, nawet złamanego posta nie napisali ;(

Opublikowano

wypłoszyłes iich, nawet złamanego posta nie napisali ;(

Maja :ban: bana :banan1: :banan1: banana :D

Opublikowano

ok sami to zzrobimy i beda zalowac ze ich nie było

Opublikowano

:hahaha::beksa:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 11:29_________________________________________________

ok sami to zzrobimy i beda zalowac ze ich nie było

to kto pierwszy ściąga gacie?? na lanie? :bicz2:

Opublikowano

wypłoszyłes iich, nawet złamanego posta nie napisali ;(

Maja :ban: bana :banan1: :banan1: banana :D

oZiu jakiej ty vervy dostałes po wczorajszej nocy :naughty:

Opublikowano

to kto pierwszy ściąga gacie?? na lanie? :bicz2:

wszyscy na raz :polew:

Opublikowano

wszyscy na raz

:oklaski:
Opublikowano

grupowe jechanko :polew:

Opublikowano

grupowe jechanko :polew:

kazdy po baciku a moze i dwa :polew:
Opublikowano

no to własnie nasz drogi odzimie wskoczyłes na finisz

Opublikowano

wypłoszyłes iich, nawet złamanego posta nie napisali ;(

Maja :ban: bana :banan1: :banan1: banana :D

oZiu jakiej ty vervy dostałes po wczorajszej nocy :naughty:

no ba niema to jak przytulić się do ciepłego i młodego :boobs:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 11:36_________________________________________________

grupowe jechanko :polew:

kazdy po baciku a moze i dwa :polew:

ok to ja będę was kamerował i damy do National Geographic Chanel :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.