Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wolę posuwanie królowej :polew: :polew: :polew:

:bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: to tylko Król może!![br]Dopisany: 26 Maj 2009, 15:47_________________________________________________Lub osoba wyznaczona przez Króla w tym wypadku jest to Michał :oklaski: :oklaski: :oklaski:

a pieprzysz oZiU nikt mi nie będzie mówił kogo mogę, a kogo nie mogę posuwać :evil:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witojta :hi: :hi:

i Mamusiom najlepszego :kwiatek:

Opublikowano

wolę posuwanie królowej :polew: :polew: :polew:

:bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: to tylko Król może!![br]Dopisany: 26 Maj 2009, 15:47_________________________________________________Lub osoba wyznaczona przez Króla w tym wypadku jest to Michał :oklaski: :oklaski: :oklaski:

a pieprzysz oZiU nikt mi nie będzie mówił kogo mogę, a kogo nie mogę posuwać :evil:

gówno prawda tu mogę wszystko

Opublikowano

kudłaty, witam w wątku radomskim. :th:

Jak uznasz, że już na Ciebie czas to zapraszamy w piątek. :>

Opublikowano

zawsze można zrobić tak zeby król nie wiedział :tongue4:

Opublikowano

zawsze można zrobić tak zeby król nie wiedział :tongue4:

ja bym się na Twoim miejscu martwił że jak Król zobaczy Cię to potraktuje Cię swym berłem :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ja bym się na Twoim miejscu martwił że jak Król zobaczy Cię to potraktuje Cię swym berłem :gwizdanie: :gwizdanie:

a to mnie zaszczyt kopnął :decayed:

królu czym sobie zasłużyłem na takie wyróżnienie? :mysli:

Opublikowano

ja bym się na Twoim miejscu martwił że jak Król zobaczy Cię to potraktuje Cię swym berłem :gwizdanie: :gwizdanie:

a to mnie zaszczyt kopnął :decayed:

królu czym sobie zasłużyłem na takie wyróżnienie? :mysli:

masz fajną d*pę :DD

Opublikowano
  • Autor

o żeszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :polew: :polew: :polew: :polew:

kociec tematu !!!! o posuwaniu królowej :polew: :polew: :polew:

właśnie bo jeszcze ktoś posunie i co wtedy ... :polew:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 17:39_________________________________________________

ja bym się na Twoim miejscu martwił że jak Król zobaczy Cię to potraktuje Cię swym berłem :gwizdanie: :gwizdanie:

a to mnie zaszczyt kopnął :decayed:

królu czym sobie zasłużyłem na takie wyróżnienie? :mysli:

masz fajną d*pę :DD

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

o żeszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :polew: :polew: :polew: :polew:

kociec tematu !!!! o posuwaniu królowej :polew: :polew: :polew:

jestem miszczem szachów;) rok temu pisałem algorytm do grania w to;) w realu też koszę;)

a jak ładnie zakładam Mata :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

k**wa oZiU znowu wyplułem obiad na ekran :polew:

Opublikowano

o żeszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :polew: :polew: :polew: :polew:

kociec tematu !!!! o posuwaniu królowej :polew: :polew: :polew:

właśnie bo jeszcze ktoś posunie i co wtedy ... :polew:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 17:39_________________________________________________

ja bym się na Twoim miejscu martwił że jak Król zobaczy Cię to potraktuje Cię swym berłem :gwizdanie: :gwizdanie:

a to mnie zaszczyt kopnął :decayed:

królu czym sobie zasłużyłem na takie wyróżnienie? :mysli:

masz fajną d*pę :DD

:polew: :polew: :polew:

i wtedy forumowy dzień Matki będzie :kox: :kox:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 17:40_________________________________________________

kurfa oZiU znowu wyplułem obiad na ekran :polew:

:hi: :hi:
Opublikowano

masz fajną d*pę :DD

mam sie śmiać czy płakać?

:polew:

Opublikowano
  • Autor

raczej płakać i nie stawać tyłem do króla :polew:

Opublikowano

Oziu, czyścisz mi monitor. :D

Zauważyłem, że im mocniej świeci słońce tym bardziej Ozio szaleje. :>

Opublikowano

i nie stawać tyłem do króla :polew:

bede pamiętał :cool1:

Opublikowano

Wiosna przyszła, hormony szaleją :gwizdanie:

To ja nie chcę wiedzieć co będzie w lipcu. :decayed:

Opublikowano

Oziu, czyścisz mi monitor. :D

Zauważyłem, że im mocniej świeci słońce tym bardziej Ozio szaleje. :>

w końcu jestem Lwem Królem zwierząt ałłłłłłłłłwwwwwwwłłłłłłłrrrrrrrrr :)) a ja mam uj***ny monitor ;(

kurfa oZiU znowu wyplułem obiad na ekran :polew:

a ja opluam kawą - moim ulubionym latte :polew:

kufa ale mi psyko :embarrassed: ;( chyba Cie będę musiał w ramach rekompensaty zaprosić na kawę :( i szachy :evil: :evil:

Opublikowano

Bryniu, zara wsiadamy z Jarkiem na rowery i może podjedziemy na budowę.. :wink4:

To dobre jest?? :gwizdanie: :>

BTW ładny masz numerek: :decayed:

e92d29b65aed4206.jpg

Opublikowano

BTW ładny masz numerek: :decayed:

e92d29b65aed4206.jpg

Michał tez gdyby nie to " 0 " :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.