Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to już jestem i nie opuszczę Cie aż do padnięcia

raczej nie odpuszcze Ci az do padnięcia :polew:

no raczej i Tobie też :gwizdanie: :gwizdanie: ence pence w której ręce ?!:D[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 22:34_________________________________________________Widziałem dziś w Ww Katarżynę i mówiła coś że za 2 tygodnie jakiś balet jest??

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mcm00 gdzie Cie wcięło ??[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 22:35_________________________________________________

no to już jestem i nie opuszczę Cie aż do padnięcia

raczej nie odpuszcze Ci az do padnięcia :polew:

coś w tym jest :rolleyes:

ta ja piszę do Ciebie wysyłam SMS-y MMS-y wysyłam PW a Ty mnie zlewasz:((

ANNA ŁAJ??

Opublikowano

mcm00 gdzie Cie wcięło ??

lodowka go wciagneła :polew:

Opublikowano

mcm00 gdzie Cie wcięło ??

lodowka go wciagneła :polew:

ta pewnie spotkał tam Królową Loda i:

Gdy ujrzała go był maj, pachniały bzy

w twarz uderzył wiatr stanęły w oczach łzy

on uśmiechnął się i podniósł dłoń spojrzeniem przywołał ją

do siebie ujęła jego dłoń, ścisnęła mocno gdzieś w oddali ptak wzniósł pieśń radosną czy to wiosny czar czymiłosny żar sprawiły to.....

że ona robi loda mu, bo umi

robi loda mu bo lubi to

robi loda mu jakie to piękne jest

robi loda mu bo umi

robi loda mu bo lubi to

robi loda mu, a w okół kwitną bzy

Ciepłem swoich warg, ogrzała go całego

on palce w jej włosy wplótł i spojrzał w niebo

w welurze jego ud znalazła schronienie swe

i radośc przed końcem drogi tej, nie czuł już lęku wcale

cytować zaczął więc Getego w orginale

po chwili białym bzem udekorował włosy jej

bo ona robi loda mu bo umi..

no i Mc będzie później :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 22:40_________________________________________________

Ozix no co Ty, jakie zlewasz, zawsze ładnie dziękuję na forum za wszystko :> :> :>

ostatnio trochę zmeczona i trochę zamotana jestem :gwizdanie:

ja też !! i nawet nas łączy to samo zmęczenie :) I też BARDZO BARDZO BARDZO ZA TOBĄ TĘSKNIĘ :*[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 22:41_________________________________________________i Brynia chyba poleciała mu pomóc Tomaszu też do nich pojechał a Michał siedzi z nami :good:

Opublikowano

Widzisz jaki wierny ci jestem :naughty:

Opublikowano

tylko wierni poddani zostali z królem :naughty:

Opublikowano

Widzisz jaki wierny ci jestem :naughty:

no widzę widzę i doceniam dlatego ofiarowałem Ci krowę Wuju
Opublikowano

Królowa też żyje :rolleyes:

reanimacja się udała :good:

coś dziś weny nie mam :D

Opublikowano

no widzę widzę i doceniam dlatego ofiarowałem Ci krowę Wuju

a ja mam krowe? :mysli:

Opublikowano

kiedy robimy RFS-ow zdjęcia Furowe?[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 22:52_________________________________________________

no widzę widzę i doceniam dlatego ofiarowałem Ci krowę Wuju

a ja mam krowe? :mysli:

no właśnie miałeś ;D
Opublikowano

Jakis dzisiejszy wieczór zamulony, trza isc zaraz w kimkę :gwizdanie:

Opublikowano

Królowa też żyje :rolleyes:

reanimacja się udała :good:

mcm-a jeszcze trzeba wyratowac :gwizdanie:

Opublikowano

nie spać - czadzić poezję :evil:

Opublikowano

Jakis dzisiejszy wieczór zamulony, trza isc zaraz w kimkę :gwizdanie:

no Mcmowi długo schodzi z tą niegrzeczną Królową Loda;/ więc lyppa Bryni smutno Tomaszu poleruje rower reszta też jakaś zamulone słabo :confused4: :confused4:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 22:54_________________________________________________

nie spać - czadzić poezję :evil:

KANDYDAT NA ZAPRZYJAŹNIENIE SIĘ:D CZeśc co tam my nie śpimy Bro walimy!

Opublikowano

Jakis dzisiejszy wieczór zamulony, trza isc zaraz w kimkę :gwizdanie:

no Mcmowi długo schodzi z tą niegrzeczną Królową Loda;/ więc lyppa Bryni smutno Tomaszu poleruje rower reszta też jakaś zamulone słabo :confused4: :confused4:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 22:54_________________________________________________

nie spać - czadzić poezję :evil:

KANDYDAT NA ZAPRZYJAŹNIENIE SIĘ:D CZeśc co tam my nie śpimy Bro walimy!

no to piknie aż ..... miknie :evil:

Opublikowano

Jakis dzisiejszy wieczór zamulony, trza isc zaraz w kimkę :gwizdanie:

no Mcmowi długo schodzi z tą niegrzeczną Królową Loda;/ więc lyppa Bryni smutno Tomaszu poleruje rower reszta też jakaś zamulone słabo :confused4: :confused4:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 22:54_________________________________________________

nie spać - czadzić poezję :evil:

KANDYDAT NA ZAPRZYJAŹNIENIE SIĘ:D CZeśc co tam my nie śpimy Bro walimy!

no to piknie aż ..... miknie :evil:

Czy ja wiem... :mysli: :mysli:

Nie znasz jeszcze naszej tradycji dla nowo przybyłych na nasz teren :blink::slina::evil: :evil:

Opublikowano

siemka Madas

nie przejmuj się Ozixem :polew: :polew: :polew:

no w końcu jestem tylko małym nic nie znaczącym jednym z wielu beznadziejnie słabych i okropnych userów tego pinkiego forum

chyba niedługo przestanę się logować i skasuję sobie konto :(

Opublikowano

Czy ja wiem... :mysli: :mysli:

Nie znasz jeszcze naszej tradycji dla nowo przybyłych na nasz teren :blink::slina::evil: :evil:

przecie ja tu nie pierwszy raz :gwizdanie:

Opublikowano

Czy ja wiem... :mysli: :mysli:

Nie znasz jeszcze naszej tradycji dla nowo przybyłych na nasz teren :blink::slina::evil: :evil:

spoko Adas

oni przyjadą na nasz teren na zlot :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.