Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ja wiem... :mysli: :mysli:

Nie znasz jeszcze naszej tradycji dla nowo przybyłych na nasz teren :blink::slina::evil: :evil:

przecie ja tu nie pierwszy raz :gwizdanie:

jak nie byłeś od 200 strony około to wiesz ;D

no spoko fajnie że wpadłeś :good: w pilę pijemy![br]Dopisany: 26 Maj 2009, 23:04_________________________________________________

Czy ja wiem... :mysli: :mysli:

Nie znasz jeszcze naszej tradycji dla nowo przybyłych na nasz teren :blink::slina::evil: :evil:

spoko Adas

oni przyjadą na nasz teren na zlot :gwizdanie:

przywieziemy wam krowę świnie i kurczaka no i może trochę czegoś jeszcze ;)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tam fante sobie biorę i niby że łychę będę pił :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

przywieziemy wam krowę świnie i kurczaka no i może trochę czegoś jeszcze ;)

dobry humor i flaszkę i bedzię :kox:

Opublikowano

przywieziemy wam krowę świnie i kurczaka no i może trochę czegoś jeszcze ;)

dobry humor i flaszkę i bedzię :kox:

no to gites to jeszcze kumpla Pinkasa wezmę i będzie całkiem :kox:owo ;) Widzę że coraz więcej gościmy mamy a ja dziś taki mało reprezentatywny :gwizdanie:

Opublikowano

przywieziemy wam krowę świnie i kurczaka no i może trochę czegoś jeszcze ;)

dobry humor i flaszkę i bedzię :kox:

nie no spoko humor już mam załatwiony do niedzieli włącznie :cool1::polew:

Opublikowano

przywieziemy wam krowę świnie i kurczaka no i może trochę czegoś jeszcze ;)

dobry humor i flaszkę i bedzię :kox:

nie no spoko humor już mam załatwiony do niedzieli włącznie :cool1::polew:

pasi biorę!

Opublikowano

humor to oZia drugie imie :decayed:

Opublikowano

Widzę że coraz więcej gościmy mamy a ja dziś taki mało reprezentatywny :gwizdanie:

ja przez Radom czesto jeżdzę bo pochodzę spod Lublina i zawsze trasą na Zwoleń lecę

kiedyś do Was na spota przy okazji zajadę :naughty:

Opublikowano

humor to oZia drugie imie :decayed:

witaj na wątku :hi::polew::tongue4:

Opublikowano

humor to oZia drugie imie :decayed:

nie na 2-gie mam Antoś! trzeciego nie mam bo zaspałem ale jeszcze wszystko da się załatwić :notworthy:

Opublikowano

Widzę że coraz więcej gościmy mamy a ja dziś taki mało reprezentatywny :gwizdanie:

ja przez Radom czesto jeżdzę bo pochodzę spod Lublina i zawsze trasą na Zwoleń lecę

kiedyś do Was na spota przy okazji zajadę :naughty:

kilka tygodni temu razem z koleszką Kuredu byłem w Radomiu na Statoilu :naughty:

Opublikowano

Widzę że coraz więcej gościmy mamy a ja dziś taki mało reprezentatywny :gwizdanie:

ja przez Radom czesto jeżdzę bo pochodzę spod Lublina i zawsze trasą na Zwoleń lecę

kiedyś do Was na spota przy okazji zajadę :naughty:

no konieczznie!! przywitamy Cię chlebem wodą solą i pinkim :embarrassed:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 23:11_________________________________________________

Widzę że coraz więcej gościmy mamy a ja dziś taki mało reprezentatywny :gwizdanie:

ja przez Radom czesto jeżdzę bo pochodzę spod Lublina i zawsze trasą na Zwoleń lecę

kiedyś do Was na spota przy okazji zajadę :naughty:

kilka tygodni temu razem z koleszką Kuredu byłem w Radomiu na Statoilu :naughty:

kozacka wiochę mamy nie? :kox: :kox:

Opublikowano

kilka tygodni temu razem z koleszką Kuredu byłem w Radomiu na Statoilu :naughty:

:naughty:

nie było na nas zawodników na trasie Puławy- Radom

Opublikowano

tyle wiary i nikt nie piszę nic;/

Opublikowano

Właśnie Kredu :cool1:

Opublikowano

kilka tygodni temu razem z koleszką Kuredu byłem w Radomiu na Statoilu :naughty:

:naughty:

nie było na nas zawodników na trasie Puławy- Radom

no to zabrzmiało jak wyzwanie :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kredu to wpadaj na spota

zrobimy zapoznanie z ekipą RFS przed Zlotem, żebyście w szoku nie byli

do zlotu będę jechał na 100% wieć postaram się tak wykombinować żeby sie na Waszego spota załapać

Opublikowano

mci wróciłl z lodziarni :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

tyle wiary i nikt nie piszę nic;/

to może ta wiara za słaba jednak :polew:

Opublikowano

no to zabrzmiało jak wyzwanie :naughty: :naughty:

tą drogę znam jak własną kieszeń wieć :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.