Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ozix racja trzeba poznac nasze ,,drzewa" może się faktycznie polubią :gwizdanie: a my wtedy mykkkkkkkk na zlot :polew:

mykkk na wyrąb lasu :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 901,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ile Was osób jedzie :mysli:

A bedzie ze pińć

plus połówki plus 0,5L :mysli:

Opublikowano

Ozix racja trzeba poznac nasze ,,drzewa" może się faktycznie polubią :gwizdanie: a my wtedy mykkkkkkkk na zlot :polew:

no to super ;) śmiało mogę zostawić nawet z dostawą do domu i wkopaniem w ogródku ;D

Opublikowano

ile Was osób jedzie :mysli:

A bedzie ze pińć

plus połówki plus 0,5L :mysli:

połówki zostają w puszczy!! Ich nie depilujemy!!

Opublikowano

plus połówki plus 0,5L :mysli:

Po litrówce weźmiemy. :>

Opublikowano

ile Was osób jedzie :mysli:

nie licząc ,,drzew" to Ozix, MCM, Tomaszu, Michał, Adrian i Ja

+ Kaśka przeciez Ona juz nasza :polew:

Opublikowano

plus połówki plus 0,5L :mysli:

Po litrówce weźmiemy. :>

:drunk:

to silną ekipę będziecie mieli :good:

Opublikowano
  • Autor

ile Was osób jedzie :mysli:

nie licząc ,,drzew" to Ozix, MCM, Tomaszu, Michał, Adrian i Ja

+ Kaśka przeciez Ona juz nasza :polew:

i pinki :polew:

Opublikowano

+ Kaśka przeciez Ona juz nasza :polew:

Cytronetem jadzie to nasza bedzie. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

+ Kaśka przeciez Ona juz nasza :polew:

Cytronetem jadzie to nasza bedzie. :decayed:

:good:
Opublikowano

+ Kaśka przeciez Ona juz nasza :polew:

Cytronetem jadzie to nasza bedzie. :decayed:

Tylko u kogo na kolanach będzie siedziała :mysli::decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja się tam narzucał nie będę :decayed:

Opublikowano

Ja to myślę, żeby przyczepkę zabrać...

... na te zerżnięte drzewa. :D

Michał, u mnie - będę ją uczył kierować. :decayed:

Opublikowano

+ Kaśka przeciez Ona juz nasza :polew:

Cytronetem jadzie to nasza bedzie. :decayed:

a no to jak TAk to TAK :>

No jeszcze musimy obgadać z Królową czy ją przyjmiemy do RFS-u :) Jestem coraz bliżej wyrka...

Opublikowano

przywieziemy ze zlotu drewno na opał :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ja to myślę, żeby przyczepkę zabrać...

... na te zerżnięte drzewa. :D

Michał, u mnie - będę ją uczył kierować. :decayed:

jedź automatem co by za często za gałkę nie łapała :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Ja to myślę, żeby przyczepkę zabrać...

... na te zerżnięte drzewa. :D

będzie wesele w ośrodku jak będzie sobotnia impra więc coś tam porąbiesz :naughty:

Opublikowano

+ Kaśka przeciez Ona juz nasza :polew:

Cytronetem jadzie to nasza bedzie. :decayed:

Tylko u kogo na kolanach będzie siedziała :mysli::decayed:

ja ją mogę ogarnąć w bagażniku małe rezanko też możemy strzelić :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

No jeszcze musimy obgadać z Królową czy ją przyjmiemy do RFS-u :)

To wszystko zależy od tego jak się zachowa w Cytrynie. :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

ofiary juz są upatrzone...buuuuhahahah :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.