Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oZiu to może na letni już nowym polecimy? :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 903,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

30 km dziś do Was jechałem. :)

To kiedy Oziu zmieniasz brykie??

jak tylko uzbieram na inną :gwizdanie: :gwizdanie: myślę że tak z rok max od czerwca podwyżka niezła :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A avanty są OK, zwłaszcza z ciemnymi szybami :gwizdanie: :>

właśnie dzis myślałem o tym czy sobie nie wyrzezać na dniach tego :decayed:

wyrezaj, u ciebie na ciemnym będzie dobrze wygląć
Opublikowano

A avanty są OK, zwłaszcza z ciemnymi szybami :gwizdanie: :>

właśnie dzis myślałem o tym czy sobie nie wyrzezać na dniach tego :decayed:

to może grupowe rezanko bo ja też chcę całość zrobić i mam dobry zakład w Radomiu

oZiu to może na letni już nowym polecimy? :gwizdanie:

jak mi znajdziesz kogoś kto od ręki da mi za mojego ze 34 :kox: :kox: to raczej tak :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

a jak nie a4 to a5 :kox: :kox: w końcu młodym jest :gwizdanie: :gwizdanie:

Bierz A5 to dasz mi się przejechać. :kox:

Królu, a właściwie to po co Ci sponsorka skoro Ty takie fury sam możesz sobie kupić? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A avanty są OK, zwłaszcza z ciemnymi szybami :gwizdanie: :>

właśnie dzis myślałem o tym czy sobie nie wyrzezać na dniach tego :decayed:

to może grupowe rezanko bo ja też chcę całość zrobić i mam dobry zakład w Radomiu

oZiu to może na letni już nowym polecimy? :gwizdanie:

jak mi znajdziesz kogoś kto od ręki da mi za mojego ze 34 :kox: :kox: to raczej tak :gwizdanie: :gwizdanie:

który rocznik ??[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 22:44_________________________________________________

a jak nie a4 to a5 :kox: :kox: w końcu młodym jest :gwizdanie: :gwizdanie:

Bierz A5 to dasz mi się przejechać. :kox:

Królu, a właściwie to po co Ci sponsorka skoro Ty takie fury sam możesz sobie kupić? :naughty:

oZiO kasy ma jak lodu :wink4:
Opublikowano

A avanty są OK, zwłaszcza z ciemnymi szybami :gwizdanie: :>

właśnie dzis myślałem o tym czy sobie nie wyrzezać na dniach tego :decayed:

wyrezaj, wyrezaj- prędzej czy później się przyda, zobaczysz

tylko przyciemniaj też tylną, ja mam tylko boczne :gwizdanie:

ja też ja też ale tylko całość :>

Opublikowano
  • Autor

A avanty są OK, zwłaszcza z ciemnymi szybami :gwizdanie: :>

właśnie dzis myślałem o tym czy sobie nie wyrzezać na dniach tego :decayed:

wyrezaj, wyrezaj- prędzej czy później się przyda, zobaczysz

tylko przyciemniaj też tylną, ja mam tylko boczne :gwizdanie:

ja też ja też ale tylko całość :>

oZiU ty rezaj B6 a nie bedziesz zmieniał :wink4:
Opublikowano

oZiO kasy ma jak lodu :wink4:

To on może być naszym sponsorem. :D

Oczywiście bezinteresownym... :gwizdanie:

Opublikowano

to może grupowe rezanko bo ja też chcę całość zrobić i mam dobry zakład w Radomiu

który zakład?

Jesli chodzi o scieme szyb polecam kolesia na Osiowej, na Wacynie. Jest niesamowity w tym temacie, jako pierwszy w R-miu to robił i robi po dzis dzień...może i ja bym sobie przyciemnił? :mysli:

Opublikowano

A avanty są OK, zwłaszcza z ciemnymi szybami :gwizdanie: :>

właśnie dzis myślałem o tym czy sobie nie wyrzezać na dniach tego :decayed:

wyrezaj, wyrezaj- prędzej czy później się przyda, zobaczysz

tylko przyciemniaj też tylną, ja mam tylko boczne :gwizdanie:

ja też ja też ale tylko całość :>

no jak bede robił to tylko czołowa zostawie :naughty:

Opublikowano

Też myślę, żeby w cytrynie przednie boki przydymić. :mysli:

Chociaż i tak na tylnych fotelach jest przytulnie.. :naughty:

Opublikowano

:hi:

widzę spam idzie u Was na maxa :naughty:

Opublikowano

a jak nie a4 to a5 :kox: :kox: w końcu młodym jest :gwizdanie: :gwizdanie:

Bierz A5 to dasz mi się przejechać. :kox:

Królu, a właściwie to po co Ci sponsorka skoro Ty takie fury sam możesz sobie kupić? :naughty:

Bo na samochód mi nie szkoda mogę się zaciągnąć gdzie sie da a na inne rzeczy mi szkoda :gwizdanie: :gwizdanie:

A avanty są OK, zwłaszcza z ciemnymi szybami :gwizdanie: :>

właśnie dzis myślałem o tym czy sobie nie wyrzezać na dniach tego :decayed:

to może grupowe rezanko bo ja też chcę całość zrobić i mam dobry zakład w Radomiu

oZiu to może na letni już nowym polecimy? :gwizdanie:

jak mi znajdziesz kogoś kto od ręki da mi za mojego ze 34 :kox: :kox: to raczej tak :gwizdanie: :gwizdanie:

który rocznik ??[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 22:44_________________________________________________

a jak nie a4 to a5 :kox: :kox: w końcu młodym jest :gwizdanie: :gwizdanie:

Bierz A5 to dasz mi się przejechać. :kox:

Królu, a właściwie to po co Ci sponsorka skoro Ty takie fury sam możesz sobie kupić? :naughty:

oZiO kasy ma jak lodu :wink4:

produkcja koniec 2002 1 rej 2003 120tys przebiegu na książce

ta kasa się skończyła dawno dawno temu!!

to może grupowe rezanko bo ja też chcę całość zrobić i mam dobry zakład w Radomiu

który zakład?

Jesli chodzi o scieme szyb polecam kolesia na Osiowej, na Wacynie. Jest niesamowity w tym temacie, jako pierwszy w R-miu to robił i robi po dzis dzień...może i ja bym sobie przyciemnił? :mysli:

właśnie o nim mówiłem 4 samochody już swoje u niego ściemniałem KOX![br]Dopisany: 27 Maj 2009, 22:49_________________________________________________no ja myślę tył folia przód piecowo żeby się nie czepiali

Opublikowano
  • Autor

produkcja koniec 2002 1 rej 2003 120tys przebiegu na książce

jakby był avant już byś sprzedał :>
Opublikowano

Też jak coś ściemniałem to tylko u niego, i każdemu kto chce to robic tylko jego polecam :good:

Opublikowano
  • Autor

ściema tylko z atestem żeby na przeglądzie nie zrywać

Opublikowano

no ja myślę tył folia przód piecowo żeby się nie czepiali

Drogie to to?? I czy w Radomiu robio?? :mysli:

kuredu, to nie spam, to poważne dyskusje. :wink4:

Opublikowano

Kiedys robili piecowo na Kozienickej gdzies

Opublikowano
  • Autor

kuredu zaspamował i mówi na nas :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.