Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i słowo ... stało się :D Ściągaj porty ge... :D

pozniej :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

marze o tym :gwizdanie:

:polew:

No i wszystko jasne. Zdejmuj majtki - będziesz się całował z królem. :D

Opublikowano

marze o tym :gwizdanie:

:polew:

No i wszystko jasne. Zdejmuj majtki - będziesz się całował z królem. :D

to w co on mnie będzie całował ze majtki musze zdjąć :mysli:

:polew:

Opublikowano

marze o tym :gwizdanie:

:polew:

No i wszystko jasne. Zdejmuj majtki - będziesz się całował z królem. :D

to w co on mnie będzie całował ze majtki musze zdjąć :mysli:

:polew:

Ty mnie w BB :P[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 10:44_________________________________________________big-bird.jpg

Opublikowano

Ty mnie w BB :P

BoB :polew:

Opublikowano

Ty mnie w BB :P

BoB :polew:

prawie JOB :D

Opublikowano

Dobra ludziska ja jade do Lublina więc zróbcie tak bym po powrocie nie spędził całego wieczoru na czytaniu postów :tongue4:

udanego spota "nie nadźwigać się bardzo" :> :> :>

papa

Opublikowano

Dobra ludziska ja jade do Lublina więc zróbcie tak bym po powrocie nie spędził całego wieczoru na czytaniu postów :tongue4:

udanego spota "nie nadźwigać się bardzo" :> :> :>

papa

No właśnie.............chłpoaki pomożecie coś dzisiaj :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

nie mają wyjścia no chyba że chcą poczuć moc wibracji PINKIEGO!

Opublikowano

Słuchaj Bryń, dzisiaj jakoś tak deszczowo, więc chyba wezmę Trafika. Co prawda on nie jest zbyt duży, ale przynajmniej zamknięty. Do niego na wszelki wypadek mogę podczepić odkrytą, ale sporą przyczepkę. :wink4:

Jeśli dziś nie damy rady ze wszystkim to może w niedzielę reszte ogarniemy - co Ty na to?? :mysli:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 13:53_________________________________________________

nie mają wyjścia no chyba że chcą poczuć moc wibracji PINKIEGO!

Ty poczujesz moc mojego buta w d*pie jak nie przyjedziesz dziś na spota. :angry:

Opublikowano

Ty poczujesz moc mojego buta w pupie jak nie przyjedziesz dziś na spota.

Uwazaj coby Ci noga po same kolano nie wpadła :tongue4:

Niestety dzisiaj nie dam rady przybyc ;(

Opublikowano

Słuchaj Bryń, dzisiaj jakoś tak deszczowo, więc chyba wezmę Trafika. Co prawda on nie jest zbyt duży, ale przynajmniej zamknięty. Do niego na wszelki wypadek mogę podczepić odkrytą, ale sporą przyczepkę. :wink4:

Jeśli dziś nie damy rady ze wszystkim to może w niedzielę reszte ogarniemy - co Ty na to?? :mysli:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 13:53_________________________________________________

nie mają wyjścia no chyba że chcą poczuć moc wibracji PINKIEGO!

Ty poczujesz moc mojego buta w pupie jak nie przyjedziesz dziś na spota. :angry:

tot aka wielka przyejmnosc bedzie ze nei przyjade :)

Opublikowano

No tak - poszło hasło, że dziś jest noszenie paczek i nagle nikt nie przyjedzie. :D

Opublikowano

No tak - poszło hasło, że dziś jest noszenie paczek i nagle nikt nie przyjedzie. :D

Miałeś nikomu nie mówic :tongue4:

Opublikowano

No tak - poszło hasło, że dziś jest noszenie paczek i nagle nikt nie przyjedzie. :D

Miałeś nikomu nie mówic :tongue4:

:bicz3: :bicz3: :bicz3: złoję Ci tyłek!!
Opublikowano

Tobie oZiu to przydała by sie taka specjalna emotka :naughty:

Opublikowano

Tomaszu przestało padać :notworthy: jak pogoda się utrzyma, to bierz to co ostatnio

Spoko damy radę wszystko dzisiaj wcale tak dużo tego nie ma :gwizdanie:

No tak - poszło hasło, że dziś jest noszenie paczek i nagle nikt nie przyjedzie. :D

Miałeś nikomu nie mówic :tongue4:

Z rarcji tego jak Cie ostatnio ,,wykorzystuje" jakos to przeboleję :rolleyes:

Chciałas powiedziec " jak mnie wykorzystałas" :gwizdanie:

Dlatego dzis mnie nie ma :tongue4:

Opublikowano

Tomaszu przestało padać :notworthy: jak pogoda się utrzyma, to bierz to co ostatnio

Łokej. :th:

Opublikowano

TV w sypialni...żarty jakies? :cool1:

Opublikowano

TV w sypialni...żarty jakies? :cool1:

Oj tam, ważne, że jest pretekst. :D

Opublikowano

TV w sypialni...żarty jakies? :cool1:

Oj tam, ważne, że jest pretekst. :D

Mogę Ci oddac te robotę :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.