Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mogę Ci oddac te robotę :decayed:

Ale to którą?? Faktycznie ten kontakt, czy cuś innego..?? :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 903,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak się zaczyna to trzeba skończyć :>

Nie martw się - nie odda, on tylko tak straszy.. :wink4::decayed:

Opublikowano

Tobie oZiu to przydała by sie taka specjalna emotka :naughty:

jaka opisz to może napisze do moderatorów o nową emotikonę :D

Opublikowano

TV w sypialni...żarty jakies? :cool1:

serio, serio

za tymi szafkami przy ścianie, wiesz którymi ....

aaa, za tymi... :cool1: cięzko bedzie... a poza tym to co zaczete to i skończone... :tongue4:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 14:54_________________________________________________

Tobie oZiu to przydała by sie taka specjalna emotka :naughty:

jaka opisz to może napisze do moderatorów o nową emotikonę :D

:bicz3: taka, tylko zamiast bicza pinky :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no witam, dziś mam taki zapierdol że na spocik nie dotrę sorry Bryńka ;(

Opublikowano

TV w sypialni...żarty jakies? :cool1:

serio, serio

za tymi szafkami przy ścianie, wiesz którymi ....

aaa, za tymi... :cool1: cięzko bedzie... a poza tym to co zaczete to i skończone... :tongue4:[br]Dopisany: 29 Maj 2009, 14:54_________________________________________________

Tobie oZiu to przydała by sie taka specjalna emotka :naughty:

jaka opisz to może napisze do moderatorów o nową emotikonę :D

:bicz3: taka, tylko zamiast bicza pinky :decayed:

no to zalatwione:P
Opublikowano
  • Autor

no witam, dziś mam taki zapierdol że na spocik nie dotrę sorry Bryńka ;(

Tomaszu jest dziś ,,kierownikiem przeprowadzki" :polew: :polew: :polew:

jemu się tłumacz :tongue4::polew: :polew: :polew:

spoko, jakos damy radę ....................mam nadzieję

trzymam kciuki :good:
Opublikowano

Będzie dobrze, Jariko to silny facet, a ja mam zmysł logistyka... :polew:

Opublikowano

Nosfer, to wszystko zależy od terminu. Ciekawa propozycja. :th:

Opublikowano

Jak mówię - termin i miejscówkę podam jeszcze w ten weekend.. :good:

Zabawa jest KOX :kox:

Opublikowano

Zabawa jest KOX :kox:

Nigdy nie strzelałem się paintballami, a bardzo bym chciał. :kox: Rozumiem, że masz dojścia do sprzętu, a miejsce ustalamy wspólnie, tak?

Opublikowano

Sprzęt można powiedzieć jest prawie mój.. :cool1:

Strzelanie/obsługa prosta sprawa – frajda rewelka – dobry sposób na aktywny wypoczynek ;)

Po pierwszej grze poczujesz klimat i wcielisz się w rambo :D

Opublikowano

Sprzęt można powiedzieć jest prawie mój.. :cool1:

Strzelanie/obsługa prosta sprawa – frajda rewelka – dobry sposób na aktywny wypoczynek ;)

Po pierwszej grze poczujesz klimat i wcielisz się w rambo :D

No to kox. Jeśli to będzie jakaś niedziela, a najlepiej już po sesji, czyli pod koniec czerwca, albo w lipcu to jadę. :kox:

Opublikowano

Mam taka sama opcje - ale w przeciwienstwie do Ciebie mam bliżej. nawet po egzaminie :evil:

W razie czego jesli zebralby sie komplet to zawsze moge ze sprzetem przyjechac do Was :naughty:

Opublikowano

W razie czego jesli zebralby sie komplet to zawsze moge ze sprzetem przyjechac do Was :naughty:

Ile osób potrzeba na komplet?? Ja mam na oku tylko kilku chłopa. No i może jeszcze ktoś z klubu się skusi..? :naughty:

Opublikowano

eee halo.. bo ja bede ok 17 w radomiu i mógł bym pomoc :)

Opublikowano

W razie czego jesli zebralby sie komplet to zawsze moge ze sprzetem przyjechac do Was :naughty:

Ile osób potrzeba na komplet?? Ja mam na oku tylko kilku chłopa. No i może jeszcze ktoś z klubu się skusi..? :naughty:

Komplet 15-16szt.

Ja też mogę kogoś zabrać :wink4: Więc gdybyś miał taką zajawkę to po prostu napisz Pw i coś wymyślimy.

Opublikowano

Ja też mogę kogoś zabrać :wink4: Więc gdybyś miał taką zajawkę to po prostu napisz Pw i coś wymyślimy.

To dobre jest, będziemy w kontakcie. :th:

wuju, masz do mnie nr? Ok 17:00 jedziemy do Bryni... Jakby coś to dzwoń.

Opublikowano

tomaszu gdzies mam :tongue4:

bede dzwonił :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.